US Open 2018, день 2 Попередній перегляд: Гарсія - Конта, Остапенко - Петкович

Ця публікація попередньо переглядає три видатні матчі з дня 2 Відкритого чемпіонату США, де нижня половина жіночого розіграшу займе центральне місце. Для попереднього перегляду матчів 1-го дня натисніть ТУТ, а для остаточної публікації заданих очок до початку різанини натисніть ТУТ. Прогнози жеребкування та аналіз матчів також доступні на сайті. Читайте протягом трьох, щоб побачити з вівторка ...

день

1. Керолайн Гарсія проти Йоганні Конти (3-а на трибуні)

Матч дня з нижньої половини жіночої розіграшу, безсумнівно, посідає номер шість, Кароліна Гарсія виходить проти Йоханні Конти. Це перший шолом після відкритого чемпіонату Австралії 2016 року, де Конта не висівається.

Форма Konta насправді була досить стабільною з часів Відкритого чемпіонату Франції. Її три поразки під час розігріву в сезоні трав'яних кортів були проти можливих чемпіонів, а потім вона зіткнулася з розжареною Домініка Цибульковою у другому турі Уімблдону. Повернувшись на жорсткі корти, Конта здобула варті уваги перемоги над Сереною Вільямс, Вікторією Азаренкою та Єленою Остапенко. Однак вона пройшла лише один чвертьфінал у Сан-Хосе. Усі її втрати були поважними і проти гравців у формі. Мені сподобалося, що Конта має глибокий пробіг у Нью-Хейвені, де вона відкрила свою команду з перемогою. Британка була змушена піти з вірусної хвороби перед матчем другого раунду. У п’ятницю вона опублікувала в Instagram інформацію про те, що вона вийшла з хворого ліжка!

Нещодавня форма Гарсії за літо була схожою на Конту. Вона виконала кілька нокаут-виступів проти Марії Шарапової та Вікторії Азаренки і, як правило, зробила трохи більший ефект в розіграшах, ніж Конта, але все ще пропускає той вартий уваги пробіг, такий як в Азії минулого року, де вона сенсаційно прорвала поле. Хоча вона була досить послідовною, Гарсія просто підходила до кінців турнірів. Гарсія програла свій чвертьфінальний матч у Нью-Хейвені Моніці Пуйг, де вона витратила три очки в першому сеті і врешті-решт програла в трьох сетах після медичного тайм-ауту в першому сеті через травму руки.

Конта веде за рахунком "Гарсія" з рахунком 3: 2 і виграла останній матч на "Уімблдоні" минулого року. Це цікавий матч, бо я відчуваю, що обидва гравці грають досить добре і готові до великого пробігу десь із правильною нічиєю. Можливо, тут, у Флешинг Луках, для переможця? Хоча вона може не визнавати цього в пресі, я думаю, що статус аутсайдера є сприятливим для більшості гравців, і особливо для Konta. Мій інстинкт, який, як правило, був поцілунком смерті цього року, полягає в тому, що Конта виграє засмучену перемогу.

2. Єлена Остапенко проти Андреа Петкович (1-й на Луї Армстронга)

Забавна статистика - Андреа Петкович вибив насіння в першому раунді на перших трьох слэмах 2018 року. Остерігайтеся, Єлена Остапенко!

Остапенко не мав перемоги з часів "Уімблдону" після трьох сет-програшів від Йоганні Конти та Алізе Корнет в Монреалі та Чінсі, обидва з набору. Нове тренерське партнерство з Гленном Шаапом є інтригуючим. Здавалося, гравець Латвії повернув на куточок після відкритого чемпіонату Франції, де в пресі вона була освіжаюче чесною про те, як на неї психічно вплинув захист титулу. З новою силою Остапенко виграв сім матчів на траві та дійшов до свого першого півфіналу Уімблдону, де вона програла майбутньому чемпіону. З часів Вімбі доля Остапенка не була такою сприятливою.

Петкович провів ще один чудовий пробіг у Вашингтоні, де вона підтримала свій півфінальний пробіг з 2017 року. Загалом, для Петковіча це був рік, кращий за минулий, і вона добре справилася на Шлемах, особливо на Відкритому чемпіонаті Франції, де вона виглядала повернемося до своїх найкращих результатів, випробувавши майбутню чемпіонку Симону Халеп у першому сеті їхнього матчу третього раунду. У своєму останньому турнірному матчі Петкович пішла з відбіркового матчу другого раунду в Нью-Хейвені.

Як і у багатьох її матчах, багато чого залежить від Остапенка. Петкович все ще досить міцний нападник і має кілька пристойних рекордів проти величезних нападників (Квітова приходить на думку). Я дав би Петковічу, певно підкріпленому її гігантським рекордом вбивства проти насіння на "Шлемах", принаймні справедливий постріл із засмучення. Після довгих коливань я пішов за Остапенком ... ледве!

3. Каролайн Возняцкі проти Сем Стосур (1-й на Артура Еша)

Чемпіони Шлема об'єднуються для цього першого туру в Нью-Йорку, коли чемпіонка Відкритого чемпіонату Австралії 2018 року, Кароліна Возняцкі, виступає проти чемпіона Відкритого чемпіонату США 2011 року Сема Стосура. Пара не грала між собою майже два роки.

Літній сезон жорстких кортів Возняцького був зіпсований травмою. Спочатку це була нога у Вашингтоні, а потім це було плече та коліно у Сінсі, що змусило її піти у першому матчі тижня проти майбутньої чемпіонки Кікі Бертенс. Возняцкі сказала, що вона на 100% займається пресою, але я не впевнена в цьому. Окрім блискучих пробіжок у "Борні", форма Возняцкі була досить далекою від того, що вона випускала наприкінці 2017 року. Звичайно, частина цього була пов'язана з травмою. Я взагалі зацікавлений тим, де полягає мотивація Возняцкі після перемоги у її першому шлемі в Мельбсі.

Починаючи з травми кисті, отриманої на Відкритому чемпіонаті Франції в 2017 році, Стосур боровся в турі. Зараз це той випадок, коли Стосур проходить кваліфікацію на змагання WTA, а перемоги були досить мізерними від глини. Я все ще відчуваю, що Стосур може завдати шкоди глині, але мені цікаво, чи може вона розглядати своє майбутнє в турі?.

Прямий поєдинок між Возняцьким та Стосуром завжди був близьким, а Возняцький вев 7-5. Обидва гравці, схоже, процвітають на Відкритому чемпіонаті США і на цьому турнірі провели чудові моменти. Навіть з огляду на фізкультурні проблеми Возняцкі та відсутність матчу, я не думаю, що нещодавня форма та впевненість Стосура свідчать про те, що вона може вивести з ладу номер два.