Щотижня П’ЯТЬ! 10 грудня 2018 р

Понеділок, 10 грудня 2018 - 16:28 Ерік Олановський

грудня

Огляд російського кваліфікаційного процесу Івана Яригіна. Також розглядаються результати Кубка Аланів та Хапаранди.

1. Джамболат Тедеєв уточнює процес кваліфікації Івана Яригіна 2019 року
Джамболат Тедєєв, головний тренер з вільної боротьби в Російській Федерації, роз'яснив кваліфікаційний процес для січня Івана Яригіна, який проходить у Красноярську (Росія). Лише троє російських борців отримають право на "найважчий турнір у світі". Кожен із членів світової команди 2018 року, а також переможці «Аланів» та «Міндіашвілі» проб'ють свій квиток до Івана Яригіна.

125 кг - Анзор ХІЗРІЄВ

Для подальшого роз'яснення тренер Тедеєв продовжив, сказавши: "Якщо спортсмен вирішить змінити свою вагову категорію, йому потрібно утвердитися в новій вазі, а це означає, що йому доведеться виграти або турнір" Аланів "або" Міндіашвілі ", і лише тоді він зможе боротися в Красноярську ".

Чемпіон аланів 70 кг, Девід БАЄВ (Росія) Фото Маріон Штейн.

2. Владикавказ приймає кваліфікаційний турнір Яригіна, алани
Багато вболівальників з’явилися на аншлагу Sports Center Arena у м. Владикавказ, Північна Осетія-Аланія, Росія, на одному з найважливіших турнірів країни - «Аланах». Як зазначалося вище, алани служили кваліфікацією для січневого Івана Яригіна в Красноярську, Росія.

Можна стверджувати, що найбільш вражаючим володарем золотої медалі став чемпіон до 70 кг Девід БАЄВ (РУС). Баєв, дворазовий чемпіон світу за віковим рівнем, та віце-чемпіон світу до 23 років у 2018 році вибив з ладу призерів світу під час його пробігу на вершину подіуму. У півфіналі Баєв переміг дворазового призера світу Джеймса ГРІНА (США), 8-6. Після цього він переміг 5-3 фінали над чемпіоном світу 2016 року Магомедом КУРБАНАЛЄВОМ (РОС).

Азербайджан, Грузія та США мали медалі борців, але саме Російська Федерація виграла дев’ять із десяти можливих золотих медалей. Одинокий неросійський чемпіон був діючим дворазовим чемпіоном світу Гено ПЕТРІАШВІЛІ (GEO), який виграв 125-кілограмову золоту медаль над іранцем Джабером САДЕХЗАДЕХ.

Віталій ГОЛОЄВ (РУС)

13-14 грудня в Тегерані (Іран) відбудеться п’ятий щорічний Кубок світу з боротьби.

Минулого року в дводенних змаганнях брали участь 16 призерів світу та Олімпійських ігор, але саме іранський Easy Pipe Kashan виступив за захисника чемпіонів із США Титана Меркурія, 6-4, тоді як Сетареган Сарі (IRI) збив Хіморі (MGL) ) на третьому місці дуал.

Однією з цікавих приміток щодо цьогорічного Кубку світових клубів з боротьби - Сполучені Штати не направлять команду до Тегерану. Через перенесення чемпіонату світу на жовтень, Сполучені Штати вирішили відпочити своїх спортсменів і не відправляти їх в Іран.

125 кг - Geno PETRIASHVILI (Easy Pipe) df. Нік ГВЯЗДОВСЬКИЙ ("Титан"), 6-5

Олександр КОМАРОВ (Росія), чемпіон Кубка Хапаранди до 82 кг. (Фото Макса Роуза-Файна)

4. Росія виграла золотий квартет на Кубку Хапаранди у 2018 році
Понад 60 борців здійснили поїздку до Хапаранди, Швеція, щоб виступити на щорічному Кубку Хапаранди. Зазвичай, Російська Федерація була заблокована і виграла чотири з дев'яти загальних золотих медалей Кубка Хапаранди.

Найбільш помітною золотою медаллю став 82 кг, де російський юнак Олександр КОМАРОВ (РУС) змагався у своєму першому турнірі з вересня, коли він здобув чемпіонату світу серед юніорів 2018 року у Тампере, Фінляндія. Це був другий титул чемпіона світу у юнаків, але четвертий загальний титул чемпіона світу за віковим рівнем. Він також вигравав титульні чемпіонські титули світових кадетів у 2015 та 2016 роках.

Без сумніву, Комаров має найбільш вражаючі греко-римські резюме за останній час. З моменту виходу на міжнародну арену в 2015 році, він взяв участь у 13 турнірах і ще не зазнав поразки в жодному з цих 13 турнірів.

Окрім своїх чотирьох світових та європейських титулів на віковому рівні, Комаров також має п’ять золотих медалей турніру старшого рівня на своє ім’я.

У Росії також було тріо інших золотих призерів. Це були Юрій ДЕНІСОВ (РОС), Іван ЧЕРНОВ (РУС) і Максим САЯРЯН (РУС). Росія була єдиною країною, яка виграла більше однієї золотої медалі. Фінляндія, Норвегія, Швеція, Україна та США були рештою п'ятьма країнами, які виграли сольну золоту медаль.