Огляд QMJHL: Бойвін і Міроманов ведуть "Титан" у розіграші "Музіхедс" на 7-3

ГАЛІФАКС - Крістоф Бойвін і Даніїл Міроманов мали цільові силові голи, коли "Титан" Акаді-Батерст розбив "Галіфакс Музхедс" з рахунком 7: 3 у вівторок в рамках Великої юнацької хокейної ліги Квебеку.

раундап

Бойвін, Марк Тріккет, Володимир Кузнєцов і Гаррет Джонстон забили в першому періоді, коли Акаді-Батерст (17-22-4) створили перевагу 4: 0 в перші 18 хвилин гри. Потім у другому періоді забили Самуель Л'Італієн, Коул Рафуз та Міроманов.

Максим Фортьє та Вінсент Ватт забили на 12 секунд для "Галіфакса" (14-23-8) на останній хвилині гри першим, хто скоротив відрив "Титану" до 4-2. Коннор Мойніхан додав гол у стилі power-play на позначці 16:45 другого.

Рейлі Пікард зробив 20 сейвів для перемоги. Ерік Брассард зупинив 6 з 10 пострілів, зіткнулися в 17:58 під час роботи для Mooseheads, перш ніж поступитися Кевіну Ресопу, який відхилив постріли 25 з 28.

Акаді-Батерст забив 2 на 3 на силовій грі, тоді як Галіфакс забив 1 на 5.

DRAKKAR 3 SAGUENEENS 2 (OT)

ЧІКОУТІМІ, Кве. ? Маттео П'єтроніро забив двічі? включаючи переможця овертайму? коли Бе-Комо потопив Сагененів.

Вінсент Деслор'є також забив гол за "Драккар" (7-30-3).

Дмитро Жукенов та Ніколас Рой виступили за порушення для Чікутімі (19-17-6).