Ромелу Лукаку та Ентоні Марціал ведуть "Манчестер Юнайтед" у московському "ЦСКА"

Ромелу Лукаку двічі забив на московській "Арені ВЕБ", коли Ентоні Марціал двічі підбив його і забив пенальті, коли "Манчестер Юнайтед" забив московський ЦСКА з рахунком 4: 1 в Лізі чемпіонів УЄФА.

За повідомленням агенції France-Presse, агенції France-Presse Москва

марціал

Ромелу Лукаку та Ентоні Марціал підбили московський ЦСКА, коли "Манчестер Юнайтед" взяв під контроль групу "А" Ліги чемпіонів безжальною перемогою 4: 1.

Лукаку двічі забив на московській "Арені ВЕБ", підвівши підсумок "Юнайтед" до 10 голів у дев'яти матчах, причому "Марсіал" двічі встановив його і забив пенальті до того, як Генріх Мхітарян завершив перемогу.

Це була перша перемога Юнайтеду на виїзді в змаганнях з листопада 2013 року, а коли "Базель" розбив "Бенфіку" в іншій груповій грі, це залишило стороні Хосе Моурінью три очки на вершині басейну.

Після перемоги в суботу в "Саутгемптоні" з рахунком 1: 0 "Юнайтед" повернувся до своїх найкращих результатів у столиці Росії, темпи та рух нових страйк-партнерів Лукаку та Марціала викликали головний біль ЦСКА всю ніч.

Подолавши "Бенфіку" у першій грі, ЦСКА повернувся на землю зіткнувшись, хоча запасний Костянтин Кучаєв дав своїм вболівальникам щось підбадьорити втішним голом на 90-й хвилині.

Хоча господарі мали свої моменти, зустріч скоріше висміяла заяву напередодні матчу менеджера Юнайтеда Моурінью, що це найсильніша команда ЦСКА, яку він коли-небудь стикався.

Пропустивши через поранення Поля Погбу, Маруана Феллайні та Майкла Керріка, Моурінью подав Юнайтед у незнайомій системі 3-4-1-2, але гості не встигли знайти свій слід.

У поєднанні з новими двома передовими, Лукаку та Марціал клацнули миттєво, комбінуючи команду, щоб вивести Юнайтед вперед на четвертій хвилині.

Чудовий пас Лукаку по внутрішньо-лівому каналу звільнив Марціала ліворуч, і він перевірився всередині, перш ніж переходити на задню стійку, де Лукаку стрибнув, щоб направити потужний удар головою повз Ігоря Акінфєєва.

Після того, як Акінфєєв зірвав Мхітаряна ногами, на 18-й хвилині Марціал зробив рахунок з пенальті 2: 0 після фолу Георгія Щеннікова на Мхітаряна.

Через дев'ять хвилин було 3: 0, коли Василі Березутті вдалось очистити низький подачу Марціала, а Лукаку повернув м'яч.

Розчарування тренера ЦСКА Віктора Гончаренка полягало в тому, що його стороні було достатньо декількох прицільних воріт на іншому кінці, але Давид де Хеа виявив непроникний бар'єр.

Голкіпер "Юнайтед" здійснив чудовий сейв однією рукою, щоб зірвати Алана Дзагоєва з рахунком 1: 0 і накинув потужним ударом Федора Чалова через м'яч на 2: 0, а також спроби виїзду з поля Вітіньо та Дзагоєва.

Акінфєєв відмовив Лукаку в його хет-трику на початку другого тайму, перш ніж більше захищених захищених талановитих Юнайтед став четвертим.

Ветеран-центральний захисник Сергій Ігнашевич подарував м'яч прямо Андеру Еррері, чий наскрізний м'яч випустив Марціала.

Зусилля француза було відбито Акінфєєвим, але Мхітарян прослідкував за тим, щоб відбити рикошет у сітку.

Зараз Акінфєєв пройшов 45 матчів без чистого аркуша у власних змаганнях, хоча його рятування від запасних Джессі Лінгарда та Маттео Дарміана, пов'язані із запізнілими зусиллями Кучаєва, позбавили ЦСКА подальшого збентеження.