Раунд 11-го дня Олімпійських ігор

олімпійських

Росія зайняла п'яту позицію медалістів. Стрибун Іван Ухов, дайвер Ілля Захаров та плавці-синхроністки Наталя Ішенко та Світлана Ромашина виграли золото. Іран виграв два золота та два срібла. Іран займає 8-ю позицію з 8 медалями.

Вірменські та грузинські борці виграли бронзи. Артур Алексанян переміг у ваговій категорії до 96 кг, Манучар Цхадая - до 66 кг.

Сьогодні спортсмени змагатимуться за 16 комплектів медалей: легка атлетика на трасі (4 комплекти), жіноча боротьба.

Мутаз Есса Баршин (Катар), Дерек Друен (Канада) та Роберт Грабарж (Великобританія) завоювали бронзу у стрибках у висоту.

Рустам Тотров виграв срібний програш Голамрезі Резаї (Іран) у греко-римській боротьбі до 96 кг.

Руслан Албегов виграв бронзову медаль, піднявши 248 кг у категорії до 105 кг.

Гімнастка Алія Мустафіна (Росія) виграла бронзову медаль, програвши Олександру Рікеману (США) та Каталіні Понор (Румунія). Це четверта медаль Мустафіни в іграх у Лондоні. Російські гімнастки виграли золото в змаганнях на брусах, срібло в командному чемпіонаті та бронзу в індивідуальних змаганнях.

Вірменія має три медалі. Борець греко-римської кухні Артур Алексанян 7 серпня виграв бронзову медаль у ваговій категорії до 96 кг.

Грузія має три медалі. Манучар Цхадая виграв бронзову медаль у греко-римській боротьбі до 66 кг.

Азербайджанський боксер Магомедрасул Меджидов 10 серпня в півфіналі боксуватиме з Роберто Каммараллі (Італія). Теймур Мамедов (Азербайджан) у півфіналі боксує з Селементе Руссо (Італія). Хейле Ібрагімов виступить у легкій атлетиці Марія Стадник буде боротися у ваговій категорії 48 кг.

Іранський греко-римський борець Хасем Холіамреза Резай обіграв Тотрова (Росія) 3: 0 у категорії до 96 кг, вигравши золоту медаль.

Іранські важкоатлети до 105 кг Бедхал Салімі та Саджад Ануширавані виграли золото та срібло відповідно.

Іранський метальник дисків Ехсан Хададі програв німцю Роберту Хартінгу, вигравши срібну медаль.

Турецькі спортсмени виграли лише одну срібну медаль. Її баскетбольна команда програла Росії у чвертьфіналі з рахунком 63-66.