Російські хокеїсти претендують на золото в олімпійських грифелях

Олімпійські спортсмени з Росії перевершили аутсайдери Німеччини в перемозі в овертаймі в Пхенчхані

Олімпійські спортсмени з Росії святкують свою перемогу у фіналі хокею серед чоловіків Пхенчхану-2018 у неділю.

золото

ГАННЮНГ, Південна Корея - Улюблені спортсмени-олімпійці з російської чоловічої хокейної команди вузько відбивались від виклику випереджаючої Німеччини за перемогу в овертаймі 4-3, миттєвою класикою матчу за золоту медаль, розбитим низкою драматичних поворотів у останні сім хвилин регулювання.

Як відображення напруженості в грі, російські вболівальники, які заповнили місця при перемозі команди в неділю, заспівали гімн Росії, навіть коли лунали олімпійські кільця і ​​лунав олімпійський гімн - буквально через кілька годин після Міжнародного.

Як відображення напруженості, що відбулася, російські вболівальники, які заповнили місця при перемозі команди в неділю, заспівали гімн Росії, навіть коли лунали олімпійські кільця та лунав олімпійський гімн - буквально через кілька годин після того, як Міжнародний олімпійський комітет офіційно підтримав призупинення Росії про порушення допінгу.

Перше олімпійське золото російської хокейної збірної з 1992 року на рахунку форвард Кирила Капрізова, який отримав 29 секунд німецького пенальті з високим рівнем удару, виграв гол у надурочному періоді раптової смерті.

Але справжнім героєм команди став Микита Гусєв, який забив два критичні голи в третьому періоді, включаючи зрівняльний рахунок з 56 секундами, що залишилися в регуляції.

Гусєв, піклувальник Національної хокейної ліги 2012 року в "Тампа Бей Лайтнінг", забив або допоміг у кожному з чотирьох голів своєї команди, включаючи пас, який встановив переможця гри.

Через кілька хвилин після гри президент Росії Володимир Путін зателефонував тренеру хокею з чоловіків OAR Олегу Знароку, щоб привітати його з перемогою, сказав Знарок після гри.

Знарок відкинув питання про те, чи не було рішення МОК раніше того дня додатковою мотивацією.

"Ми розуміли, що так буде, і сприйняли це спокійно, - сказав він. - Росія в наших серцях".

Німеччина, яка увійшла в гру в якості аутсайдера, минулого року була восьмою командою світу і програла свої перші дві гри на груповому етапі. У неділю він увійшов із загальною кількістю забитих 14 і 14 голів проти.

Натомість росіяни мали лише одну поразку в Пхенчхані та перевагу в 23-6 голів.

Сама гра виявилася битвою між двома сторонами.

Росія домінувала в рахунку ударів у першому періоді і потрапила на дошку ударом В'ячеслава Войнова з менш ніж секундою на годиннику в першому періоді.

Войнов, який виграв два Кубки Стенлі з "Лос-Анджелесом Кінгз", сказав після гри, що відчуття перемоги на Олімпійських іграх "трохи інше".

Німеччина зв’язала гру на півдорозі через другий період голом, який судді повинні були переглянути перед тим, як зарахувати нападника Фелікса Шуца.

Потім слідував 24-хвилинний відрізок безрезультатних дій до того, як дамба лопнула на 53-й хвилині.

Гусєв розпочав несамовитість ширококутним пострілом, який налякав на маску обличчя німецького воротаря Денні Ауса Ден Біркену.

Лише через 10 секунд Німеччина відповіла центрируючим пасом від Франка Мауера до Домініка Кахуна, який чекав у слоті, щоб перемогти російського мережевого суперника Василя Кошечкіна.

Німець Йонас Мюллер забив гол на три хвилини пізніше, щоб повести з рахунком 3: 2, що замовчувало здебільшого російську аудиторію.

Залишившись у третій хвилинами та 11 секундами, росіяни наклали двоміттєвий пенальті на Сергія Калініна, змусивши команду OAR витягнути воротаря, щоб утримати п'ять фігуристів на льоду.

Ставка окупилася за 56 секунд у грі, коли Гусєв знову зіграв героя, кинувшись на вільну шайбу перед німецькою сіткою і провівши її двома руками від Аус Ден Біркен.

В овертаймі німці не відставали, поки форварда Патріка Реймера не вдарили високим покаранням через дев'ять хвилин раптової смерті.

Росіяни не втрачали часу, обкладаючи німецького воротаря. Лише за 29 секунд після силової гри Гусєв подав пас із льоду на Капрізова, який чекав одноразовим ударом, який пролетів повз Аус Ден Біркен.

Німецький капітан Марсель Гок, колишній підмайстер НХЛ, намагався приховати розчарування.

"Було багато коливань імпульсу", - сказав він після гри. "Ми були так близько".