Олімпіада: T.J. Оші - герой перестрілки в хокейній перемозі США над Росією

СОЧІ, Росія: T.J. Оші провів мозковий штурм, коли він катався на центрі льоду, відчайдушно намагаючись придумати останній крок, щоб закінчити епічну перестрілку. Він уже зробив п'ять пострілів у Сергія Бобровського, а росіяни все ще були парними.

олімпіада

Проте Оші був обраний до чоловічої збірної США з хокею з урахуванням саме такої ситуації, і фахівець із перестрілок придумав останній розумний гол, щоб замовкнути арену, наповнену кричущими російськими вболівальниками.

Оші чотири рази забив гол у перестрілці і в восьмому раунді поставив переможця між ніг Бобровського, провівши Сполучені Штати повз Росію 3-2 суботи в захоплюючому відродженні класичного олімпійського хокейного суперництва.

"Я просто думав про щось інше, що міг зробити, намагаючись змусити його вгадувати", - сказав Оші, форвард "Сент-Луїса Блюз". "Доводилося повертатися до того самого ходу пару разів, але я був радий, що він закінчився, коли він закінчився. У мене там закінчувалися ходи".

Міжнародні правила дозволяють одному і тому ж гравцеві робити кілька пострілів після перших трьох раундів перестрілки, а тренер США Ден Билсма опирався на безліч витончених пострілів і підходів, що змінюють темп, до сітки. Оші відзначився першим пострілом американців, перш ніж взяти останні п'ять поспіль, зігравши 4 на 6 проти Бобровського і розчарувавши натовп Великого крижаного купола, включаючи президента Росії Володимира Путіна.

"Я витримала пару років у цій перестрілці", - сказала Бильзма. "У нас були й інші хлопці, які здатні, але Т. Дж. Був тим, хто йшов добре. Здавалося, він збирався забити кожен раз, коли пішов".

Остаточний постріл Оші був красунею: він провів форхендом прямо крізь подушечки Бобровського, шайба пробила задню частину російської мережі досить рішуче, щоб підняти пляшку з водою зверху в повітря.

"У якийсь момент ти думаєш:" У нього ще залишилось ходів? "?" Про це заявив капітан США Зак Паризе. "Але він зробив гарну роботу. Це важко зробити, залізти воротареві в голову і трохи скинути його".

Оші був серед остаточних відборів до американського реєстру, і хоча 27-річний хлопець з штату Міннесота Уорроуд ніколи не мав сезону в НХЛ із 20 голами, він очолює американських футболістів із сімома голами в цьому сезоні. Чоловіків США цікавить лише той, який, за винятком того, загорнув автоматичне спальне місце в чвертьфіналі наступного тижня.

"Думаю, ти побачиш, як Т. Дж. Оші став іменем по дому після того виставлення, яке він поставив", - сказав Девід Бекс, товариш по команді Оші з "блюзу". "Діти зараз вийдуть на ставок, ймовірно, у Міннесоті, три-чотири рази поспіль кинувши на воротаря 5-лунковий [постріл між ногами воротаря]".

Кем Фаулер та Джо Павелскі забили гол у складі норм для американців у матчі попереднього раунду. Джонатан Квік зробив 29 сейвів і зупинив п’ять спроб у перестрілці, коли США покращилися до 2: 0.

Капітан Павло Дацюк забив два голи в регуляції та ще один у перестрілці росіян, які зібралися з дефіциту третього періоду в швидкій грі. Очевидний гол у Росії також був відкинутий, залишившись 4:40, тому що сітка Квіка зійшла з причалу.

"Команда США - це хороша команда і хороший тест для нас", - сказав Дацюк. "Ми грали добре, але результат поганий".

Завершення перестрілки було розважальним, але вся гра була міжнародним хокеєм у найбільш переконливій формі - і третій період був трилером.

Павелскі забив тайм-брейк для американців на силовій грі з 10:33, але Дацюк зрівняв 7: 16 під час російської гри в пауер, виштовхнувши Путіна зі свого місця, щоб підбадьорити.

Після розгляду чиновники відмахнулись від явного голу "Федора Тютіна", оскільки сітка була розпущеною, підкурюючи натовп. Російський тренер Зінетула Білялетдінов та Алекс Овечкін відчули, що Квік навмисно зрушив свою сітку раніше в послідовності.

"Я не знаю, що там сталося, але точно був метою", - сказав Овечкін. "Ніхто не чіпав сітку. Їх воротар торкнувся сітки і загасив її. Але суддя повинен це побачити і принаймні дати йому дві хвилини, розумієш?"

Швидкий стверджував, що навіть не підозрював, що мережа вийшла з місця.

"Вам потрібно зробити кілька перерв, щоб виграти ігри", - сказав він.

Обидві команди мали якісні шанси в овертаймі, але Бобровський відмовив Патріку Кейну у відриві в найбільш стригучий момент.

Оші розпочав перестрілку з низького удару між ніг Бобровського, а наступні чотири стрільці пропустили, перш ніж Ілля Ковальчук забив у третьому раунді. Дацюк та Ковальчук забили відповідно у п'ятому та шостому раундах, але Оші двічі драматично зрівняв рахунок.

Дацюк і Оші як пропустили в сьомому, а Швидкий знову заперечив Ковальчука, перш ніж Оші закінчив це.