Підрахунок медалі депутата набрякає

МАДХЯ ПРАДЕШ? Підрахунок медалей в Національних іграх, що тривають в Гувахаті, досяг у понеділок 32. Депутат виграв 26 медалей на останніх Національних іграх, організованих в Хайдерабаді.

Підсумок медалей МАДХІ ПРАДЕШ у поточних Національних іграх у Гувахаті досягнув 32 у понеділок. Депутат виграв 26 медалей на останніх Національних іграх, організованих в Хайдерабаді.

медаль

Четвертого дня сьогодні депутат виграв 12 медалей, включаючи дві золоті та три срібні. Віпіну Метью знадобилося 47,3 секунди, щоб виграти 400-метрове золото.

Рохіт Патель з Індору виграв друге золото для держави. З'явившись у категорії до 120 кг у вільній боротьбі, він переконливо переміг Джейдіпа з Пенджабу з рахунком 6: 0. Сурендра Сінгх виграла срібло для штату у категорії до 96 кг у вільному стилі.

У фіналі він програв Амарджиту Сінгху з Пенджабу 5-9. Сачин та Девендра виграли бронзу для штату у категорії вільної боротьби до 74 кг та 60 кг.

Ушу продовжує вдосконалювати медальний підсумок. Аша Лата Деві та Майтрі виграли срібло для штату. Тренер "Ушу" Саріка Гупта почувався задоволеним результатами гравців. Загалом гравців ушу завоювали 17 медалей.

У стрілянині команда, до складу якої входили Поонам Кумар, Нареш Кумар та Махендра Сінгх, виграла бронзу для штату. У жіночій 10-метровій пневматичній гвинтівці команда Райкумарі Дондія, Шивангі та Поорніма виграла бронзу.