Колишній воротар "Салавата" може брати участь в організації матчу в Білорусі - Спортивні новини

Колишній воротар Салавата Юлаєва Андрій Гаврилов та екс-захисник "Северсталі" Володимир Малевич підозрюється в організації матчу за контрактом між молодічним "Динамо" та "Могилевом", повідомляє Tut.by.

колишній

Справа розглядається в суді Московської області. Один із обвинувачених Олександр Сирей повідомляв, що перед матчем він зв'язався з Гавриловим, який раніше був його товаришем по команді. Екс-воротар пообіцяв за програш "Могилеву" 500 000 рублів за команду. Пізніше сума зросла до мільйона рублів.

Через два періоди рахунок став 5: 2 на користь молодічанського "Динамо". Малевич під час перерви зв'язався з Raw і зазначив, що гра обов'язково повинна закінчитися поразкою. У підсумку матч закінчився з рахунком 5: 6.

"Я не розумію, звідки це все взялося. Я справді знаю Олександра Сирія, одного разу він зателефонував мені і розповів про те, як складно було життя в "Могилеві", але на цьому наша розмова закінчилася.

Я нікому не пропонував грошей, а де я взяв мільйон рублів? Я вже давно закінчив хокей, взагалі не мав нічого спільного з букмекерськими конторами, у мене є своя школа воротарів у Санкт-Петербурзі, і я присвячую цьому весь свій час. Він зателефонував Володимиру Малевичу, про якого також згадується в цій новині - він у такому ж шоці », - сказав Гаврилов.

Воротар Андрій Гаврилов грав у КХЛ за "Салават Юлаєв", "Вітязь", "Атлант" та "Сочі".

Захисник Володимир Малевич виступав у КХЛ за "Вітязь", "Нефтехімік", "Сочі", "Югру", "Торпедо" та "Северсталь".

Зазначимо, що рік тому обидва гравці закінчили кар’єру.

Шановні читачі! Запрошуємо долучитися до обговорення новин у наших групах у соціальних мережах - ВК і Facebook