Кенієць, що діє, виграв Бостонський марафон

БОСТОН - Намагаєтесь схуднути? Забудьте про дієту зі Скарсдейла або про дієти, які проводили Натан Притікін, Опра Уінфрі та Дженні Крейг.

бостонський

Кенія Елайджа Лагат має результати, щоб присоромити їх. Він схуд на 33 кілограми, а потім виграв Бостонський марафон, лише через сім років після того, як лікар сказав йому почати займатися спортом або, можливо, померти. "Я не був спортсменом. Я був товстим", - сказав він у понеділок у відгуку, який видався більш доречним Відео Річарда Сіммонса, ніж прес-конференція переможця Бостонського марафону. "Одного разу я захворів, і я пішов до лікаря. Лікар сказав мені зробити вправу, щоб зменшити свою вагу".

Будучи Кенією, де дорожні перегони є національним видом спорту, Лагат почав бігати. З високих 158 фунтів на прийом до лікаря в кінці 1992 року, коли йому було важко дихати і нестабільний пульс, він впав до 125 фунтів.

Нікому не потрібно було говорити Лаґату, що робити в понеділок.

Залишаючись із провідним пакетом гонки, уповільненої зустрічним вітром зі швидкістю 13 миль/год, Лагат вийшов у фінальну ділянку, зафіксований у драматичному поєдинку з партнером з тренувань Мозесом Тануї та ефіопським Гезахенге Абера.

Свинець йшов туди-сюди, перш ніж Тануі зробив свій сплеск із 200 ярдів до кінця. Але Тануї, дворазовий переможець Бостона, втомився, коли Лагат розпочав спринт.

У найближчому фініші за 104-річну історію гонки Лагат і Абера пройшли той самий час 2 години 9 хвилин 47 секунд, а Тануї три секунди назад.

Перемога стала безпрецедентно 10-й поспіль для Кенії.

Катерина Ндереба виграла жіночу гонку за 2:26:11 - 16 секунд, попереду киргизську Ірину Богачеву та ефіопську Фатуму Робу.

Переможці заробили по 80 000 доларів США із загальної суми 525 000 доларів США.

Жан Дрісколл виграв гонку серед жінок на візках, забезпечивши безпрецедентний восьмий лавровий вінок за час 2:00:53. Швейцар Франц Нітліспах виграв свою п’яту і четверту поспіль гонку за 1:33:32 з відривом більше п’яти хвилин.