Казахстан отримав дві олімпійські ліцензії 2020 року на чемпіонаті світу з боротьби серед старших вікових груп

НУР-СУЛТАН - Близько 1000 спортсменів зі 105 країн зібралися в столиці Казахстану 14 вересня, щоб позмагатися за 108 олімпійських заявок на чемпіонаті світу з боротьби серед старших вікових груп. Це перший раз, коли Нур-Султан приймає чемпіонат, який триватиме до 22 вересня.

отримав

Боротьба серед старших людей - це змагальна категорія, яка включає греко-римську боротьбу серед чоловіків та вільну боротьбу серед жінок та чоловіків. Це не стосується віку конкурентів.

Шість найкращих фіналістів, які включають золото, срібло, два бронзи та два п'яті місця, затримають місця для своїх країн на літніх Олімпійських іграх 2020 року в Токіо. Решта кваліфікаційних місць визначатимуться на континентальних змаганнях та кваліфікації останнього шансу.

Казахський греко-римський борець Мейрамбек Айнагулов у ваговій категорії до 60 кілограмів (кг) першим виграв місце для участі Казахстану в Олімпіаді-2020. Однак Айнагулов програв у півфіналі та виграв бронзу 17 вересня.

Грецько-римський борець Асхат Ділмухамедов у ваговій категорії до 77 кг став головною сенсацією чемпіонату, вибивши з турніру в 1/8 фіналу дворазового російського олімпійського чемпіона Романа Власова. Уласов, фаворит у ваговій категорії, програв з рахунком 3: 0.

Асхат Ділмухамедов. Фото: olympic.kz.

У чвертьфіналі Ділмухамедов переміг сербця Віктора Немеша з рахунком 4: 3. Ця перемога поставила Ділмухамедова в один ряд із шістьма найкращими борцями вагою до 77 кг і забезпечила Казахстану ще одне місце на Олімпіаді 2020.

На останніх хвилинах півфіналу він програв бій угорському Тамашу Лорінчу з рахунком 1: 1. Він також змагатиметься за бронзу.

Збірна Казахстану має дві медалі чемпіонату в неолімпійських масштабах: греко-римський борець Корлан Жаканша став срібним призером, а Алмат Кебіспаєв завоював бронзу.

Ці перемоги уклали список перших переможців чемпіонату в олімпійських категоріях. Трійку найкращих серед вагою до 67 кілограмів займають Ісмаель Борреро (Куба), Артем Сурков (Росія), а третє місце розділили Франк Штаблер (Німеччина) та Мате Немеш (Сербія)

Трійкою у ваговій категорії до 87 кілограмів є Жан Беленюк (Україна), Віктор Лорінч (Угорщина) та Рустам Ассакалов (Узбекистан) разом з Денисом Кудлою (Німеччина)

До 97 кілограмів - Муса Євлоєв (Росія), Артур Алексанян (Вірменія) та Ченк Ілдем (Туреччина), а також Михайл Каджая (Сербія).

Всі трансляції з чемпіонату світу з боротьби прямі трансляції на веб-сайті Qazsporttv.kz.

Телеканал Qazsport також транслює в прямому ефірі чемпіонат, але не буде показувати матчі 17 вересня та 20 вересня у фіналі боротьби, оскільки це буде трансляція ігор хокейної збірної Бариса з хокею.

Отримуйте історії Astana Times, надіслані безпосередньо вам! Зареєструйтесь через веб-сайт або підпишіться на наші Twitter і Telegram!