Канада отримує дві бронзи на Універсіаді

КАЗАН, Росія - Еріка Вібе зі міста Штітсвілл, штат Онтаріо, виграла бронзу в 72-кілограмовій ваговій категорії з боротьби на Літній Універсіаді в суботу, тоді як жіноча естафета Канади 4 × 200 метрів вільним стилем також завоювала бронзу, щоб збільшити загальну медаль збірної Канади 12.

універсіаді

Вібе, дворазовий чемпіон СНД в Університеті Калгарі, переміг азербайджанця Гозол Зуову, щоб вийти на п'єдестал події. Раніше цього дня вона програла росіянці Катерині Букіній у чвертьфіналі, але отримала кваліфікацію до бронзового поєдинку через репешаж.

"Цей день був приголомшливим", - сказав Вібе. "У мене була Букіна, колишня призерка світових медалей, і я знав, що вона буде по-справжньому жорсткою. Мене розбило серце, що я програв, але я знав, що повернусь у репешаж. Як тільки мій матч закінчиться, я переорієнтувався і поставив за мету поїхати з медаллю.

"Наприкінці цих шести хвилин я був такий щасливий і полегшений досягти своєї мети".

Наташа Крамбл із Саскатуна також боролася за бронзову суботу. Продукт Університету Саскачевана пропустив подіум на 48 кілограмів після поразки від Марії Лівач з України.

Біля басейну жіноча естафета у складі Калгарі Ліндсей Дельмар, Бретані Маклін та Пейдж Шульц із Торонто та Саванна Кінг у Ванкувері виборола бронзу за Росією, яка здобула золото, та США.

Це була друга медаль Ігор для Макліна і Пейдж, які також здобули бронзу за допомогою вільної естафети 4 × 100.

"Ми завжди відчуваємо певний тиск, тому що хочемо отримувати медалі кожного разу, коли стрибаємо в басейн", - сказав Маклін, олімпієць 2012 року. "Ми були так раді, бо естафети - це весело, і наші товариші по команді нас справді підтримали".

Канада була четвертою за Австралією, коли Кінг занурився у воду на останні 200 метрів.

"Завжди добре, коли нас штовхають", - сказав Кінг, дворазовий олімпієць. "Австралія додала нам більше енергії і допомогла досягти трибуни".

Медалі збільшили загальний обсяг Канади до одного золота, п'яти срібних та п'яти бронзових через дев'ять днів на 27-у Світових іграх університетів.

В інших фіналах плавання Шульц був сьомим у змаганнях серед жінок у 200 місцях, тоді як Зак Четрат з Оуквіля, штат Онтаріо, був сьомим у чоловіків на 200 метеликів.

У чоловічому волейболі Канада (3: 2) побачила, що її медальні надії зникли з невтішною прямою втратою від України в чвертьфіналі (25: 21, 25: 23, 25: 23).

Канадці, які зайняли четверте місце в 2011 році в китайському Шеньчжені, тепер будуть грати на позиції п’ять-вісім. Вони зустрічаються з Південною Кореєю в неділю.

Ніколас Хог із Шербрука, штат Квінсі, пройшов по канадській атаці 15 вбивствами, тоді як Стівен Маршалл з Ебботсфорда, до н. Е., Мав 14.

"Вони були непоганими у своєму блоці та в обороні, тож честь усім нашим спікерам, що вони змогли отримати всі вбивства, які вони вчинили", - сказав головний тренер Канади Ларрі Маккей.

У жіночому волейболі канадці збили Тайвань у чотирьох сетах 27-25, 14-25, 25-20 та 27-25, щоб вийти у втішний фінал за п'яте місце.

Канада (2: 2) завершує турнір проти Японії в неділю. Найкращі фінали Канади за 18 попередніх виступів на дворічному змаганні становили пару четвертих місць у 1983 та 1997 роках.

Кайла Річі, старший член національної збірної з Робертс-Кріка, до н.е., очолила злочин із 13 вбивствами.

У жіночому баскетболі Міа-Марі Ланглуа з Віндзору, штат Онтаріо, набрала 26 очок у програшній програмі Канади від Швеції в овертаймі на 75-72 в розраду. Ланглуа висушив пізню трійку, а Дартмут, штат Нью-Йорк, рідна Рейчел Коуард здійснила штрафний кидок, щоб закінчити четверту чверть і відправити гру в овертайм.

У понеділок Канада зіграє з Угорщиною за сьоме місце.

У жіночому футболі Канада (3: 2) втішила Естонію з рахунком 3: 0 і в понеділок зіткнеться з Росією за дев'яте місце.

У водному поло у чоловіків канадці зазнали п’ятої втрати за шість змагань, відкинувши рішення Чорногорії з рахунком 9: 3 в розраду розіграшу. Вони завершать змагання з 12 командами проти Бельгії в понеділок.

Канадські тенісисти виграли три поєдинки у втішній грі. Філ Андерсон з Галіфакса переміг 7-5, 6-3 у своєму другому одиночному поєдинку, Домінік Хармат з Торонто був переможцем 6-2, 6-2 і пройшов у втішний півфінал, тоді як Крістіна Санджевіч з Едмонтону знизила свою суперницю 6-4, 6-2 у своєму третьому конкурсі.

У стрільбі Джеремі Георік з принца Альберта, штат Саск., Розпочав змагання, посівши 38 місце у змаганні з 10-метрового пневматичного пістолета.