Борці США, Туреччини сидять на вершині рейтингу жінок у 5 з 10 вагових категорій

Четвер, 10 травня 2018-18: 26 За матеріалами United World Wrestling Press

туреччини

Триразова чемпіонка світу Аделін Грей (США), що здобула перемогу в загальноамериканському титулі, піднімається на перше місце у вазі до 76 кг у травні 2018 року в рейтинговій серії жіночої боротьби. Вона виграла всі три свої матчі до осені на Панамериканському чемпіонаті, який проходив у Лімі, Пуру.

Грей - це троє американців, які посіли No 1 у своїх відповідних вагових категоріях. До Грей приєдналися Сара ХІЛДЕБРАНДТ (53 кг) та Кейла ЧУДО (62 кг).

Хільдебрандт, як і Грей, демонструє домінуючий виступ на Панамериканському чемпіонаті. Вона пройшла 4: 0 з трьома падіннями та технічним падінням 10: 0.

У лютому Miracle був золотим призером Klippan Lady Open і нещодавно завоював бронзову медаль на Панамериканському чемпіонаті.

У Туреччині є пара борців, які посіли перше місце, Бедіха ГУН (55 кг) та Еліф ЄСІЛІРМАК (59 кг). Обидва претендували на медалі на відкритому чемпіонаті Леді Кліппан та чемпіонаті Європи.

Ган, олімпієць 2016 року, був срібним призером на відкритому турнірі Klippan Lady Open та бронзовим призером на чемпіонаті Європи.

Єсілірмак, багаторазовий призер світу, претендував на європейську золоту медаль після фінішу з бронзою на відкритому турнірі Klippan Lady Open.

Марія СТАДНИК (AZE), яка нещодавно завоювала свій восьмий титул чемпіона Європи, займає перше місце у вазі до 50 кг.

Серед інших борців з найвищим рейтингом серед жінок - Ірина ОЛОГОНОВА (57 кг), Петра ОЛЛІ (65 кг), Лаура СКУЖІНА (68 кг) та Дженні ФРЕНССОН (72 кг). Оллі та Франссон були золотими призерами чемпіонату Європи.

Сезон 2018 року - перший, в якому «Об’єднана світова боротьба» використовує об’єктивну систему рейтингу. Очки, здобуті на континентальних чемпіонатах та відбірних рейтингових серіях, визначать чотирьох найкращих спортсменів, що висівали на чемпіонаті світу-2018 у жовтні, що відбувся у Будапешті.

Щоб дізнатись більше про формат Серій рейтингу, обов’язково перегляньте цю статтю.