Баскетбол АСУ: сонячні дияволи вражені Калом у першому раунді турніру Pac-12

Перший день турніру Pac-12 2020 року розпочався у четвер вдень із штатом Арізона з п’ятьма насінниками (20-10, 10-8 Pac-12), зіткнувшись з 12-ти насінними Каліфорнією (11-18, 3-15 Pac-12). 28 лютого "Сонячні дияволи" перемогли "Ведмедів" на 23 очки, другий матч сезону виявився відхиленням сценарію.

калом

"Золоті ведмеді" здобули засмучену перемогу 71-67 над "сонячними дияволами", щоб вийти у другий тур турніру.

Кел підключився на перших очках гри. Їхнє очко у два очки тривало недовго, оскільки старший форвард Джа’Тавія Таплі надіслав легкий пас старшому охоронцю Рейлі Річардсону на поле, щоб завчасно зв’язати його. Таплі вдарив наступний склад, щоб вийти вперед, чого Дияволи не відмовлялися в першому таймі. Річардсон вдарив перші три ночі, 7-3. Форвард першокурсника Ебоні Уолкер забив 2 на 2 з лінії штрафних кидків, щоб збільшити перевагу АСУ до шести. Старший охоронець Роббі Райан підключився на перемичці, щоб підняти рахунок на 11-7.

Теплі пішов 1 на 2 з лінії, щоб утримати дияволів попереду на п'ять. Ходок і другокурсниця Іріс Мбуліто з'єдналися між собою, збільшивши перевагу до 16-10. Чверть закінчилася черговою передачею від Теплі до Річардсона та легким вкладанням. Sun Devils ведуть 18-12 в кінці одного.

Райан розпочав другу чверть із трійки, щоб виграти АСУ з рахунком 21-12. Старший форвард Джеймі Руден запустив стрибуна, щоб дати "дияволам" першу двозначну перевагу в грі, 23-12. Коли годинник пострілу закінчувався, Річардсон вдарив ліворукого стрибуна, поставивши АСУ попереду 13. Райан змусив захисника сильно укусити і вдарив перемичкою, 27-12. Теплі зробив макет, щоб утримати Дияволів попереду 15, 29-14. Руден відповідає на трійку Кел своїм, збільшуючи рахунок до 32-21. Штат Арізона взяв перевагу на 11 очок до тайму, 32-21.

Таплі підключилася до своїх перших двох ударів із перерви, щоб підтримати АСУ на 36-24. Після пробігу 7: 0 Кел, Теплі та Уокер з'єдналися між собою і склали рахунок 40-33. Другокурсниця Тая Хенсон вдарила трійку, щоб збільшити перевагу до 43-35. Річардсон вдарився, і отримав фол. Вона перетворила гру на три очки, щоб підтримувати АСУ на 11, 46-35. Багато сумнівних фолів допомагають Калу під час пробігу 13: 0 повести в рахунку 48: 46 - першої в грі, оскільки закінчується третя чверть.

На початку четвертої чверті Райан був ліктем, але пропустив лише хвилину дії, перш ніж повернутися на паркет. Теплі підключений на розкладці, 48-55. Це дозволило пробігти 20-0 кал, продовжившись до кінця третьої чверті. Річардсон підключився до неї, щоб прийти протягом семи, 50-57. Райан вдарив вкрай необхідну трійку, щоб утримати дияволів у межах чотирьох, 53-57. Кел додав ще п'ять очок, а Хенсон відповів ще трьома, 56-62. Райан запустив короткий джемпер, 58-64. Райан пропустив трійку, але додав пару штрафних кидків, щоб повернути Диявола в межах шести, 60-66.

Вкрадене Таплі та фол на іншому кінці відправили її на лінію штрафних кидків. Вона зробила дефіцит на п'ять зробленими пострілами. Річардсон влучив у обидва її штрафних кидки. ASU опустився на три, 63-66, залишилося близько півтори хвилини. Кел був викликаний з навмисним фолом за відвертий ліктем до обличчя Хенсона. Річардсон пробив обидва постріли, поклавши АСУ на один, 65-66, залишилася хвилина. Кел розбиває пару штрафних кидків, щоб повернути лідерство на два, залишившись у грі приблизно 30 секунд. Річардсон легко пішов, коли Райан пропустив трійку, 67-69.

Ця остання послідовність дозволить Калу протриматися на перемозі 71-67.

Головний тренер Чарлі Тернер Торн підсумував цю гру п'ятьма словами: "Ми не грали в великий баскетбол".

Однією з великих різниць у цій грі порівняно з регулярною грою АСУ проти "Кала" була втрата старшого охоронця Кіари Рассел. На запитання про діру, яка залишилася в цій грі через її відсутність, Тернер Торн відповіла: "Вона є ключовою різницею в цій іншій грі". Яскравою плямою для АСУ є те, що Рассел повинен повернутися до початку турніру NCAA.

Говорячи про турнір NCAA, Райан запитали, що вона принесе на стіл як одна з єдиних гравців, яка вийде на турнір за всі сезони навчання. Вона сказала, що "принесе відчуття терміновості", щоб молодші гравці знали, на що чекати, граючи в турнірі.

Зараз Sun Devils, що займає 24 місце, повернеться додому і очікує виходу турнірної таблиці NCAA наприкінці місяця.