Чоловічий баскетбол АСУ: Sun Devils домінують у 10-очковій перемозі над Стенфордом

домінують

(Фото: Скотті Бара/WCSN)

Після їх грубої дорожньої поїздки по Скелястих горах проти Юти та Колорадо штати Арізона Sun Devils відіграли велику роль, зібравши повну виставу, відбивши Стенфорд 74-64. Нападник молодшого віку Савон Гудман набрав 16 очок і захопив сім підбирань. Другокурсник Доріан Пікенс був головним гравцем Стенфорда з 19.

ASU розпочав гру 1-з-4 з паркету, і все це були триочкові спроби. Одинокий бренд був другокурсником Коді Джастіс, і це був би єдиний кошик, який забив перший тайм-аут для ЗМІ на позначці 15:50.

Обидві команди разом зробили чотири з перших 15 спроб з паркету, і три з цих спроб були з території з трьома очками. Після пробігу 9: 0 від Стенфорда, під час якого АСУ стріляв 1-11, Стенфорд повев 11-6 з 10:53, що залишився в першому таймі.

Рахунок незабаром буде збитий на 13 після перехідного стрибуна від старшого форварда АСУ Віллі Етвуда для його першого відра ночі. Два прямі відра для АСУ відповідали загальній кількості голів на місцях для перших 11 пострілів у грі.

АГУ продовжить свою гарячу смугу і заробить ще трьох у стільки ж володінь. Залишившись 6:29 у першому періоді, сонячні дияволи повели 22-18.

Нападник молодшого віку Обі Олека провів шосту трійку тайму "Sun Devils", залишившись 2:36, щоб підняти ASU на 30-21. Це була шоста трійка за 12 спроб за межами дуги, в порівнянні зі стріляниною з 12 із 3-точкової дуги в цей момент.

Незважаючи на рідкість, яка поляла в двоочкових голах на місцях у першому таймі, форвард молодшого віку Савон Гудман підхопився на гарному зворотному боці від атаки, що відскочила. Наступне володіння, Гудман кинув громову завалу алеї-ооп на швидкому відриві подачі від старшого охоронця Джеррі Блейкса.

У першому таймі АСУ повела 37-22, завершивши тайм, зробивши 5 з 7 ударів. Сім з восьми сонячних дияволів, які зіграли, забили, а Гудман очолив усіх сонячних дияволів із дев'ятьма очками. Стенфорд здійснив лише дев'ять польових голів і мав 10 оборотів у першому таймі.

Вийшовши з перерви, АСУ зробив чотири з перших п'яти пострілів і збільшив свою перевагу до 17 на першому тайм-ауті для ЗМІ, ведучи 47-30. Старший центр Ерік Якобсен став першим двозначним сонячним дияволом, який перетворився на старомодну гру в три точки.

Лідерство досягло 21 з 12:33, що залишилось у грі, після того, як Олека створив пас, який Холдер не дивився. Великі члени АСУ мали величезну роль у відриві у другому таймі, коли Олека, Гудман та Якобсен поєднали 13 перших 20 очок "Сонячних дияволів" другого тайму.

Не сильно змінилося до позначки 7:53, при цьому АСУ все ще лідирує на 16, а Стенфорд не подає ознак життя. `` Сонячні дияволи '' попрацювали на решту правил, незважаючи на те, що Стенфорд повернув їх до однозначних цифр, і зібрали один із своїх найкращих виступів у конференц-грі.

Гравці гри: Савон Гудман та Ерік Якобсен

Гудман і Якобсен дали іскру, яку ми не бачили від великих людей протягом усього сезону як одиницю. Оскільки перший тайм стосувався переважно триочкових стрільб, у другому таймі тандем вийшов домінуючим зсередини та поєднавшись, щоб закінчити з 29 очками та 14 підбираннями.

Найбільше занепокоєння: Не застосовується

ASU домінував майже у всіх аспектах гри, як на папері, так і поза ним. Якщо це АСУ, яке виступає проти Кала, обидві команди можуть чекати чудову гру.

Неспіваний герой: Держатель Тра

Хоча це була не найкраща ніч Холдера за статистикою, він розпізнав гарячі руки низько і продовжував годувати великих чоловіків м'ячем. Поки Стенфорд був у зоні майже всю ніч, він міг би легко обробити м'яч і виявив собі відкриту трійку, але натомість продовжував рухатися до того, що працювало в фарбі.

Стати ночі: П'ятнадцять нападів, що підбиваються

АСУ домінували над склом цілу ніч, і основний диференціал був пов'язаний з їх роботою в атакуючій стороні. "Сонячні дияволи" завершили матч із 15 атакуючими підборами та 16 очками другого шансу.

ASU візьме на себе Кала у своєму регулярному фіналі сезону 5 березня в Темпі.