Всі перші сівалки без золота в Тюмені!

Всі заточують спис для Астани, всі дрібні деталі, фокус, форма часу налаштовані на Чемпіонат світу в Казахстані наприкінці серпня.

сівалки

Деякі спортсмени навіть вирішили зі своїми тренерами не їхати до Тюмені, деякі поїхали. Цікаво, що в перший день жоден із перших посівших спортсменів не виграв золота. Найближчою була Коріна Капріоріу з Румунії в категорії U57kg.

Перший номер Амартувсін Дашдава (МГЛ) вже був вигнаний у першому раунді категорії до 60 кг, Моніка Унгуряну - до 48 кг також у першому раунді, але вона все ще мала відшкодування.

Колін Оутс (GBR) виграв один виграний матч і два програв в U66kg, тоді як піднятий під номер U52kg Andreea Chitu (ROU) програв проти Joana Ramos (POR), яка пізніше виграла золото.

Все виглядало готовим для Ням-Очіра Сайнджаргала з Монголії в категорії до 73 кг, але бронзовий призер Лондона 2012 програв чвертьфінальний матч проти Уалі Куржева (Росія), який відсвяткував золоту медаль перед прихильниками дому. Як вже було згадано, з усіх сівалок першого дня U57kg Коріна Капріоріу була найближчою, щоб забрати золото, але в підсумку її зупинив японець Цукаса Йошида.

Жіноча категорія U63 сьогодні була під контролем. Всі просто хотіли побачити поєдинок проти перших насіння Ярден Гербі (ISR) та Аліси Шлезінгер (GBR). Обидва досягнуті чвертьфінальні етапи, де Шлезінгер святкував з різницею в одному Юко, а останній спортсмен номер один вийшов на ранній стадії.

Незважаючи на категорію до 63 кг, також усі дивувались нещодавньому оголошенню Хашбаатара та його зв'язку з категорією до 66 кг. Так, він сьогодні бився в категорії до 73 кг, але лише 70 кг. Він вже готується до схуднення до майбутнього чемпіонату світу в Астані. Хасбаатар програв у першому раунді проти "Мачіаса" (SWE).

Великий шолом у Тюмені не запам'ятається хорошим днем ​​для категорії сівалок, сьогодні у нас було сім сівалок, і лише двоє з них були на подіумі. Капріоріу виграв срібло, тоді як колишній чемпіон світу Гербі взяв бронзову медаль.