US Open: Тім влаштовує півфінальні розбірки з Медведєвим

Нью-Йорк: Другий насінник Домінік Тім продемонстрував високий результат, щоб розіграти виклик австралійця Алекса де Мінаура під час перемоги 6-1, 6-2, 6-4 в середу і проникнути в півфінал US Open.

розбірки

27-річний Тім, найвищий насінник, що вижив у "Флашінг Медоуз", раніше не програвав австралійцю і розпочав третю зустріч у кар'єрі на жвавій ноті, порушивши подачу Де Мінаура три рази поспіль, щоб виграти стартовий сет.

Де Мінаур почав з більш позитивної ноти в другому, вигравши 11 прямих очок на подачі, щоб піднятися на 40-0 в п'ятому, перш ніж був розбитий Тієм, який подавав строфу з подвійним брейком.
Ранній лідер австрійця в третьому сеті випарувався, оскільки Де Мінаур продовжував битися, але друга перерва подачі запечатала матч для Тіма, який наступним чином зустрінеться з росіянином Даніїлом Медведєвим за місце у своєму четвертому фіналі Великого шолома.

Медведєв продовжив свій похід до першого титулу Великого шолома клінічною перемогою 7-6 (6), 6-3, 7-6 (5) над другом дитинства Андрієм Рубльовим.

Перший російський дует у чвертьфіналі "Великого шолома" з часів Ігоря Андрєєва та Миколи Давиденка на "Ролан Гаррос" у 2007 році, Медведєв не виявив страху під час безжалісного виступу, який провів його до останніх чотирьох, не програвши сету.

Жоден гравець Open Era не виграв чемпіонат US Open, не скинувши сету.

Зникли Роджер Федерер і Рафаель Надаль, а головний насінник Новак Джокович був дискваліфікований за нанесення удару м'ячем на лінійного суддю, Медведєв показав, чому зараз він фаворит букмекерів у перемозі в Нью-Йорку.

Третій насіння ніколи не давав Рубльову брейк-шансу за весь матч, забиваючи 16 тузів.

"Я відчував, що можу потрапити в неприємності, тому був дуже радий перемозі", - сказав Медведєв, який закликав тренера працювати на плечі під час матчу. "Одне очко вирішило два сети, тому це був важкий матч".