Срібне посуд для "Манчестер Юнайтед", переполошення голів "Ліону"

Вівторок, 28 лютого 2017 року

манчестер

Оновлення у вівторок: "Краснодар" пропустив рахунок 3: 0, виходячи з Кубка Росії з пенальті, після вихідних, коли "Манчестер Юнайтед" виграв трофей, а "Ліон" підтримував свою плідну форму.

Шальке - Менхенгладбах
Шальке 1-1 Гоффенхайм (Шепф 5; Руді 79)
У Шальке був чіткий натяк на дежавю, коли Алессандро Шепф забив гол у третій поспіль матч, щоб завершити хет-трик з рахунком 1: 1. Цей пункт підняв Royal Blues на 12-е місце, оскільки вони залишалися непереможеними з 27 січня.

Інгольштадт 0-2 Менхенгладбах (Штіндль 60, Ган 90)
Свіжий зі своїх високих частот у гостях у Фіорентини в четвер, Ларс Штіндль підвів Мьонхенгладбах до четвертого успіху в останніх п'яти виїздах у Бундеслізі. Андре Хан зафіксував результат у заключні моменти своїм першим зусиллям з першого дня відкриття сезону.

Ростов - Манчестер Юнайтед
Немає гри: Ростов

Манчестер Юнайтед 3-2 Саутгемптон (Ібрагімович 19 87, Лінгард 38; Габб'ядіні 45 48)
Златан Ібрагімович став переможцем матчу у фіналі Кубка англійської ліги, коли він разом із менеджером Жозе Моурінью підняв свій перший великий трофей з моменту приєднання до "Юнайтед" минулого літа. Колишній форвард Пари Сен-Жермен задав тон прекрасним ударом зі штрафного і головою пізніше вирішив після того, як Маноло Габб'ядіні зібрав вражаючу сторону Саутгемптона.

Ліон - Рома
Ліон 5-0 Мец (Виплата 43 52, Балліу ог 74, Лаказетт 78, Вальбуена 90)
Цілі продовжують текти для "Ліона" після того, як вони 20-й раз знайшли сітку в чотирьох іграх в черговому здоровому тріумфі. Пробивши середину середини АЗ в середині тижня, французька сторона знову була невгамовною, підписавши січень підписавши Мемфіс Депай, освітлюючи шлях своїм першим дублем для клубу.

Інтер 1-3 Рома (Icardi 81; Nainggolan 12 56, Perotti 85pen)
Раджа Найнгголан потрапив у заголовки новин у Мілані, після того, як дав Ромі платформу для перемоги лише своїм другим двома м'ячами як професіонал - лише через кілька тижнів після того, як взяв свій перший матч проти "Сампдорії" в "Кубок Італії". Потім Дієго Перотті переконався в результаті, перетворившись з місця, щоб повернути Джаллороссі в межах семи очок лідеру Серії А Ювентусу.

Олімпіакос - Бешикташ
Олімпіакос 0-1 Паніоніос (Фонтас 1)
Історія була створена в Греції, коли Паніоніос перемагав вперше за 36 років від Олімпіакосу - і лідери вперше піддалися вдома в дивізіоні з грудня 2014 року. розмістили відвідувачів, які вливали свіжу драму в титульну гонку.

Галатасарай 0-1 Бешикташ (Андерсон Таліска 47)
Бешикташ закріпив перше місце в турецькій Суперлізі завдяки другому голу Андерсона Талішки в останніх трьох матчах. "Чорні орли" на чотирьох очках від Стамбула Башакшехір на саміті, а тепер на десять попереду своїх господарів.

Копенгаген проти Аякса
Нордшелланд 1-1 Копенгаген (Марконд 55; Сантандер 56)
FCK залишається непереможеним у Данії цього терміну, зібравши швидку реакцію на вступний страйк Еміліано Маркондеса. Федеріко Сантандер зрівняв рахунок лише за хвилину своїм першим голом у восьми іграх, коли лідери тримали рівновагу.

Аякс 4-1 Геракл (Долберг 23, Де Лігт 56, Санчес 60, Траоре 90; Арментерос 25)
"Аякс" залишився в межах п'яти очок голландського лідера "Фейєноорда" завдяки командній перемозі вдома. Завдяки першому страйку, Каспер Долберг вийшов на один рівень з Дейві Клаассеном, як найкращий бомбардир клубу "Ередівізі" на 11 голів у сьомій перемозі в лізі Амстердама.

АПОЕЛ проти Андерлехта
Аполлон 2-0 АПОЕЛ (Антон Магліка 43, Жоао Педро 90)
Зараз "АПОЕЛ" лише на три очки випереджає "Аполлон" на чолі турнірної таблиці на Кіпрі після своєї першої поразки в лізі в 14 іграх - серія, що триває до середини листопада.

Андерлехт 2: 0 Генк (Мбоджі 32, Тілеманс 50)
Поставивши ззаду програш у четвер "Зеніту" з рахунком 3: 1, "Андерлехт" повернувся на очки з "Брюгге" на чолі бельгійської турнірної таблиці. Талановитий молодий півзахисник Юрі Тілеманс зважився на свій 12-й ліговий страйк кампанії, щоб подвоїти свій попередній найкращий підсумок - він пробив шість в минулому сезоні та в 2014/15.

Сельта Віго - Краснодар
Спортинг Хіхон 1-1 Сельта (Гомес 49пен; Яго 75)
Яго Аспас продовжив свою недавню звичку забивати пізні голи, коли врятував очко для "Сельти" проти "Спортинга" з "Хіхона". Після його зусиль на 88-й хвилині проти "Осасуни" минулих вихідних та 90-хвилинного покарання на виїзді до "Шахтаря" у четвер, замінник накинувся через чверть години після виходу.

Урал 3-3 Краснодар (Урал виграв 4-3 на ручках) (Ільїн 35, Бічфальві 53 65; Смолов 2, Классон 14 33)
Краснодар випустив з рахунку 3: 0 у чвертьфіналі Кубка Росії проти "Уралу", який зіграв свою першу змагальну гру 2017 року. Гірше було слідувати, оскільки гості не змогли врахувати свою чисельну перевагу в додатковий час - Олександр Данцев з "Уралу" звільнений через 93 хвилини - і зрештою програв з пенальті.

Гент - Генк
Гент 3-1 Мускрон (Калу 7, Кубо 32, Пербет 52пен; Стоянович 82)
Гент перестрибнув своїх 1/8 суперників на внутрішній арені завдяки перемозі в першій лізі майже за місяць. У протоколі проти "Тоттенхема" минулого тайм-ауту Джеремі Пербет завершив успіх з пенальті.

Не було позитивного ефекту від перемоги Генка проти "Астри" в середині тижня, оскільки "Блау-Віт" зазнав реверсу десятої ліги. Зараз вони лежать на три очки поза межами плей-офф чемпіонату Бельгії на восьмому місці.