Ніко Росберг пояснює, як втрата кілограма м’язів ноги допомогла йому виграти титул F1 2016 року

Ніко Росберг прогулявся по трасі Формули-1 у своєму рідному місті Монако з чотириразовим чемпіоном "Тур де Франс" Крісом Фрумом у відео для BBC, і під час їхнього чату Росберг розкрив неймовірний шлях, яким він здобув перевагу Льюїсу Гамільтону сезон 2016 року.

пояснює

Росберг виграв перші чотири гонки сезону F1, щоб створити перевагу над своїм товаришем по команді Mercedes, але Гамільтон відповів, вигравши шість із семи Гран-прі, що розпочалися в Монако. Коли два Mercedes домінували на решті поля, битва за чемпіонат зводилася до найменшої відстані між німцем і тодішнім триразовим чемпіоном світу.

Розберг пояснив Фруму, що він відчайдушно знаходив спосіб схуднути на один кілограм ваги, але він не міг впоратися із напругою, пов’язаною з початком дієти - тому він просто перестав їздити на велосипеді.

«Тож я перестав їздити на велосипеді минулого року, бо влітку я справді ламав голову над тим,« як я можу скинути ще один кілограм в середині сезону?

Я не можу сідати на дієту в середині сезону, тому що це просто психічно та фізично занадто жорстко. Це не правильно робити. І тому я перестав їздити на велосипеді, щоб втратити м’язи ніг. Влітку я втратив один кілограм м’язів ніг, а влітку в Японії я був на стовпі на три сотих секунди від Льюїса. А м’язи ніг коштували [варті] чотирьох сотих секунди. Це тоді принесло мені велике лідерство у чемпіонаті, бо я виграв цю гонку ".

Гран-прі Японії відбувся відразу після вибухового двигуна, який визначав сезон Гамільтона в Малайзії, де він домінував у гонці і був готовий взяти під контроль чемпіонат до своєї пізньої відставки. Розберг переміг на "Сузуці", і, незважаючи на чотири перемоги підряд, щоб закрити сезон Гамільтоном, Росберг забезпечив собі титул на п'ять очок.