Коментар матчу Чемпіонату світу з футболу 2018

коментар

15 червня 2018 - 17:30 IST - Єкатеринбург Арена

Груповий етап - Група А

Дякуємо, що приєдналися до першого матчу Дня 2! Будь ласка, налаштуйтесь на наше висвітлення інших сьогоднішніх матчів, коли Іран виступає проти Марокко, а Португалія протистоять Іспанії.

коментар

Ла Селесте та Оскар Табарес розбивають серця єгипетських фанатів по всьому світу, оскільки здавалося, що вони мали те, що потрібно, щоб хоча б заробити очко. Штрафний удар майстерно виконав Карлос Санчес, однак Хосе Марія Гіменес неймовірно піднявся над кількома захисниками фараонів і красиво пробив м'ячем у правий верхній кут єгипетської сітки. Зараз Уругвай та Росія сидять на вершині Групи А, а країна-господар приймає попереду різницю воріт. "Ла Селест" виступить проти Саудівської Аравії 20 червня, тоді як Єгипет зіткнеться з Росією напередодні в Санкт-Петербурзі.

Останній свисток лунає на Катеринбург Арені! Уругвай приймає цю гру з рахунком 1-0!

Шквал випадків призводить до того, що Ахмед Фаті та Махмуд Трезеге відправляють у цю область кілька хрестів! Кожен пас більш небезпечний, ніж попередній, проте тандем центрального захисника Дієго Годіна та Хосе Марія Гіменес готовий зробити три вирішальних удари головою.

Карлос Санчес, який виконує штрафний удар з правого флангу, знаходить голову літаючого Хосе Марії Гіменеса на ближній стійці! Захисник перенаправляє постріл через кількох єгипетських захисників у правий бік роззявлених воріт Мохамеда Елшенаві. Який неймовірний поворот подій! Після фанатів, які зіграли видатні 90 хвилин футболу, фараонам розбили серця.

Уругвай знайшов задню частину сітки на останніх хвилинах! Вони ведуть єгиптян з рахунком 1: 0!

Ахмед Хегазі (Єгипет)

Хосе Марія Гіменес. Асистент Карлос Санчес (Уругвай)

Едінсон Кавані виконує штрафний удар з небезпечного місця, яке знову здається накладеним на задню частину сітки, але натомість рикошетує від правого штанги зі значним темпом. Відскок нападає на товариша по команді, який потім намагається кинути його в сітку, проте в підсумку він в кінцевому підсумку б'є іншого гравця Уругваю.

Лукас Торрейра (у). Матіас Вечіно (вимкнено). (Уругвай)

Луїс Суарес киває м'ячем назад до відкритого Едінсона Кавані у верхній частині штрафного, який потім нарізає залпом правою ногою, який, здається, призначений для верхнього правого кута єгипетської сітки. Однак Мохамед Елшенаві відслідковує м'яч і робить неймовірний сейф для дайвінгу, щоб зберегти цю гру безрезультатно! У Ельшенаві продовжується абсолютно блискучий день у воротах "Фараонів".

Рамадан Собхі (на). Амр Варда (вимкнено). (Єгипет)

Поганий прохід Дієго Годіна підбирає Мохамед Елнені безпосередньо в правій частині області. Півзахисник "Арсеналу" зауважує Фернандо Муслеру поза положенням і намагається чіпсувати воротаря. Його постріл небезпечний, але на ньому неминуче занадто багато спини, оскільки він вилітає за дальню сторону поперечини.

За кілька хвилин Гектор Купер здійснить остаточну заміну Єгипту, але це буде не Мохамед Салах. Останньою особою стане Рамадан Собхі, нещодавній трансфер у Хаддерсфілд Таун.

Розчарований Дієго Годін виграє м'яч у півзахисті і намагається розпочати контратаку. Крістіан Родрігес отримує пас свого капітана і намагається відправити його в область наскрізним м'ячем, проте пас Родрігеса погано вдарив, по суті, не даючи Годіну жодних шансів запобігти викиданню м'яча за межі.

Едінсон Кавані ще раз відправляє Луїса Суареса в коробку наодинці! Цього разу форвард не в змозі влучити у ворота, оскільки Мохамед Ельшенаві клінічно залишає свою лінію, щоб заблокувати і зібрати один із важких дотиків Суареса.

Ахмед Фаті вистрілює пострілом здалеку після красивої серії передач, нанесених фараонами! Зусилля абсолютно задимлено, але Фернандо Муслера здатний хоч якось сприйняти удар і задушити м'яч для чергового порятунку.

Кутовий подає Едінсону Кавані на ближню стійку! Нападник ПСЖ обертається і забиває постріл у ворота, проте відбиває свого товариша по команді Мартіна Касереса. Потім Бйорн Кайперс подає свисток, судячи з того, що м'яч обробляв Касерес, надавши Мохамеду Елшенаві вільний удар у його власному штрафному майданчику.

Мохамед Ельнені та його запасний Махмуд Караба працюють разом, щоб створити прекрасну можливість подавати та йти, яка веде до кількох хрестів правого крила. Усі паси заблоковані обороною Уругваю, що в кінцевому підсумку призводить до відхиленого хреста, який потрапляє в руки чекаючого Фернандо Муслери.

Кліренс після уругвайської фігури падає на очікуваного Родріго Бентанкура, який, у свою чергу, перекидає м'яч над єгипетською обороною до прихованого Луїса Суареса. Нападник "Барселони" збиває м'яч, але гра зупиняється, оскільки прапор лайнсмена на ближній стороні піднімається в повітря, вказуючи на офсайд.

Махмуд Кахраба (на). Марван Мохсен (вийшов). (Єгипет)

Крістіан Родрігес (у). Джорджіан Де Арраскета (вимкнено). (Уругвай)

На перших хвилинах другого тайму виявилося, що Ла Селеста починав з’ясовувати слабкі місця в обороні Єгипту, однак це явно змінилося в останні хвилини. Захист Єгипту здається настільки ж сильним, як і в першому таймі, змушуючи уругвайців форсувати свої передачі в нецільові ділянки поля.

Карлос Санчес (у). Нахітан Нандес (вимкнено). (Уругвай)

Махмуд Трезеге веде чергову швидку контратаку, яка допомагає йому знаходити гектари простору по лівому флангу! Трезеге помічає, як захисник Уругваю замикається на своїй позиції, і намагається відбити м'яч на шляху не менш швидкого Абдалли Саїда, проте його пас потрапляє прямо в діапазон Дієго Годіна, який очищає м'яч.

Сем Морсі (у) Тарек Хамед (вийшов). (Єгипет)

Тарек Хамед намагається встановити зв'язок із товаришем по команді в півзахисті, але відразу ж йде на землю, тримаючи ліву підколінну сухожилля. Здається, він нічого не зможе продовжити, і незабаром Сем Морсі вступить у матч замість нього.

Навряд чи через хвилину другого тайму Мохамед Елшенаві покликаний зробити величезний сейв! Едінсон Кавані піднімає м'яч через задню лінію, щоб знайти Луїса Суареса на самоті. Суарес змушений бити залпом правою ногою з близької відстані, однак Елшенаві розпізнає загрозу і виходить зі своєї лінії, щоб відмовити нападнику перших воріт.

Триває другий тайм на Катеринбург Арені! Команди помінялися місцями, і зараз Уругвай атакує зліва направо. Жодна з сторін не робить змін на таймі, тому ми будемо продовжувати з тими ж 22 гравцями на полі. Якщо дія продовжиться, як і протягом першого тайму, здається ймовірним, що Гектор Купер неминуче викличе сенсаційного Мохамеда Салаха, щоб вийти з глухого кута.

Єгипет повинен почуватись впевнено в першому таймі виступу проти фаворитів групи Уругвай. Їх захист здавався майже непроникним протягом більшої частини початкових 45 хвилин, тоді як їх атака, безперечно, загрожувала мережі Фернандо Муслери. У будь-якому випадку вони можуть почуватися розчарованими тим, що не змогли знайти задню частину мережі, щоб відкрити сьогоднішній рахунок. Натомість Уругвай використає ці 15 хвилин, щоб перегрупуватися та пристосуватись до сильної задньої лінії фараонів. Луїс Суарес пропустив, здавалося б, впевнений гол після подачі з кутового, проте Ла Селесте не зумів створити жодних інших можливостей.

Контратака фараонів у силі по лівому крилу на чолі з Махмудом Трезеге! Нападник намагається знайти Мохсена в центрі району, але прохід вирізаний задньою лінією Уругваю. Потім м'яч падає на заряджаючого Тарека Хамеда, який потім нарізає залпом з відстані, який майже відразу блокує Родріго Бентанкур. Потім Ла Селест веде власну контратаку, як тільки Бьорн Кайперс подає свисток, щоб завершити цю насичену подіями першу половину до кінця.

Ахмед Фаті підключається до Абдалли Саїда під час швидкої побудови контратаки, що призводить до того, що Саїд робить спробу акробатичного удару з верхньої частини штрафної! М'яч підстрибує, і Саїд грудьми робить м'яч правою ногою, щоб спробувати нанести удар головою по воротах, але його спроба просто помилкова, що робить легкий прорив для оборони Уругваю.

Дієго Годін бере справи у свої руки, коли виходить зі своєї лінії, щоб вести атаку. Годін перетворює фараони на задню лінію і, зрештою, здатний пропустити прохід за ними до бурхливо швидкого Джорджіана Де Арраскети. Першого штриха у Де Арраскаете бракує, однак, замість того, щоб керувати ним, він проштовхує його над крайньою лінією для єгипетського гольового удару.

Промахнувся м'яч із центру поля виявив Нахітана Нандеса біля правої сторони м'яча. Нандес стрибає з землі і плаває головою до найближчого стовпа. Незрозуміло, чи це була спроба пострілу в ціль чи простріл Луїса Суареса, але так чи інакше м'яч прохолодно збирає Мохамед Елшенаві.

Марван Мохсен висуває м'яч із штрафного на широко розкритого Мохамеда Абдельшафі на лівому крилі! Потім Абдельшафі підбиває хрестом на ближню стійку, однак його пас не розміщується ніде поруч з одним із товаришів по команді, а натомість його клінічно спіймає Фернандо Муслера.

Тарек Хамед відсікає Джорджіана Де Арраскету різким ударом лівої ноги в центрі поля, щоб дати Уругваю вільний удар у небезпечній зоні. Луїс Суарес стоїть над м'ячем і буде дивитись, щоб надіслати цього на ворота Мохамеда Елшенаві здалеку.

Амр Варда вибирає Марвана Мохсена у верхній частині області чудовим пасом з правого флангу. Мохсен відчуває, що у нього є можливість знайти задню частину сітки, коли він обертається, щоб втратити захисника, і посилає дриблінг до воріт. Постріл потрапляє у ціль, але ще раз дерновина виймає будь-яку отруту від зусиль, коли Муслера спокійно підбирає м'яч для легкого порятунку.

Луїс Суарес пропускає абсолютну сидерку з середини ящика після подачі з кутового! М'яч якимось чином знайшов свій шлях від правого кутового прапора до дальньої штанги майже повністю недоторканим. Зачаюваний Суарес спробував залпом праворуч, але його зусилля вражають мішит, оскільки він пропускає ціль лише на кілька сантиметрів ліворуч від штанги.

Джорджіан Де Арраскета виконує перший кутовий удар матчу з лівого прапора. Хілл розміщений у надзвичайно небезпечній зоні, але молодий воротар Мохамед Елшенаві вибиває свою лінію і пробиває м'яч за межі поля, щоб очистити загрозу.

Ла Селесте надзвичайно важко зламати жорстку єгипетську оборону. До цього часу Ахмед Хегазі та Мохамед Ельнені видатно керували своїми товаришами по команді, і уругвайці явно намагаються адаптуватися і знайти шлях позаду.

Подача правого флангу з'єднує Луїса Суареса на ближній стійці! Уругваець биться на перевалу першим дотиком, щоб відправити зусилля, забитого воротами, однак фінішу бракує, оскільки м'яч летить далеко від цілі.

М'яч відбивається від Мохамеда Ельнені і падає до Махмуда Трезеге всередині м'яча! Трезеге керує цим на всі свої сили, обертається і забиває слабко вражений залп у ворота! Зусилля пом'якшуються двома відмовами, що значно полегшує роботу Фернандо Муслери.

Едінсон Кавані розв'язує невдалу спробу з-за меж області для першого пострілу сьогоднішнього матчу. Зусилля розміщені добре, однак отрута виймається густим полем стадіону, завдяки чому збереження дайвінгу Мохамеда Елшенаві виглядає набагато більш звичним, ніж передбачалося спочатку.

Повна подача фараонів досягла гідного успіху в перші п’ять хвилин дії на Центральному стадіоні в Росії! Вони постійно натискають Ла Селест все далі і далі на свою половину, справжніх нападів з боку єгиптян ще не було, але здається неминучим, якщо уругвайці не зможуть пристосуватися.

Джорджіан Де Арраскета та Луїс Суарес з'єднуються, щоб створити ранню атаку лише за кілька хвилин матчу! Нападник опускається назад в півзахист, щоб забрати м'яч, і намагається знайти партнера по атаці, однак єгипетський бек залишається жорстким і робить клінічний дозвіл, щоб зірвати зусилля.

Бьорн Кайперс свистить, і ми перебуваємо в Єкатеринбурзі! Єгипет, сьогоднішня домашня команда, носить червоно-чорний комплект і буде атакувати зліва направо протягом першого тайму. Навпаки, уругвайська команда одягнена не у свої знамениті небесно-блакитні та білі комплекти, а замість цього - гострий, повністю білий.

Натомість сьогоднішній матч проходить на цікавій Катеринбург-Арені, стадіоні, який викликав багато дискусій у футбольній спільноті під час підготовки до ЧС-2018. Зазвичай на арені вміщується лише 23 000 вболівальників, що на 12 000 менше, ніж вимоги ФІФА. Щоб Єкатеринбурзька арена мала право приймати гру на чемпіонаті світу, біля стадіону встановили дві великі трибуни висотою 45 метрів, щоб збільшити місткість стадіону до 35 696. Додаткові посадочні місця будуть зняті після урочистостей цього літа, щоб повернути майданчику його стандартний вигляд, коли нинішні орендарі ФК "Урал" Єкатеринбург повернуться до дії наступного сезону в російській Прем'єр-лізі.

Ла Селеста і Фараони лише коли-небудь стикалися в історії. Матч відбувся 16 серпня 2006 року в Олександрії, Єгипет, і призвів до перемоги Уругваю з рахунком 2: 0 на воротах Дієго Годіна на 67-й хвилині та автоголу, забитим Абдельзахером Ель Саккою на 77-й хвилині.

Замінники Уругваю: Мартін Сільва, Мартін Кампана, Себастьян Коутс, Максиміліано Перейра, Гастон Сільва, Дієго Лаксальт, Крістіан Родрігес, Лукас Торрейра, Джонатан Урретавіская, Крістіан Стуані, Максі Гомес, Карлос Санчес

Уругвай (4-4-2): Фернандо Муслера; Гільєрмо Варела, Дієго Годін, Хосе Марія Гіменес, Мартін Касерес; Нахітан Нандес, Родріго Бентанкур, Матіас Вечіно, Джорджіан Де Арраскаета; Луїс Суарес, Единсон Кавані

Замінники Єгипту: Айман Ашраф, Шериф Екрамі, Ессам Ель Хадарі, Ахмед Елмохамаді, Омар Габер, Махмуд Хамді, Махмуд Кахраба, Сам Морсі, Самір Саад, Рамадан Собхі, Махмуд Шикабала, Мохамед Салах

Єгипет (4-2-3-1): Мохамед Елшенаві; Ахмед Фаті, Алі Габр, Ахмед Хегазі, Мохамед Абдельшафі; Тарек Хамед, Мохамед Ельнені; Амр Варда, Абдалла Саїд, Махмуд Трезеге; Марван Мохсен

Дворазовий чемпіон чемпіонату світу Ла Селесте прибуває до Росії з важкою вагою, покладеною на плечі, оскільки вони важкі фаворити, щоб претендувати на слабку групу А. Уругвай вразив багатьох у 2010 році, коли вони зайняли четверте місце в Південній Африці, однак колумбійський Джеймс Родрігес забив брекет для їх усунення у 1/8 фіналу під час Чемпіонату світу 2014 року. Пара Луїса Суареса та Единсона Кавані представляє грізну загрозу для будь-якої команди, яка бере участь у цьогорічному турнірі, але чи зможе підтримка "Фараонів" витримати випробування сьогодні?

Переважна більшість новин навколо Єгипту, які вступають на Чемпіонат світу цього року, стосуються їх суперзірки, що прорвалась, Мохамеда Салаха. 25-річний форвард "Ліверпуля" отримав травму зв'язок у фіналі Ліги чемпіонів після того, як його зняв "Реал" Серхіо Рамос. Менеджер фараона Гектор Купер запевнив журналістів та єгипетських уболівальників, що Салах неодмінно зіграє проти Уругваю, однак він не уточнив, стартуватиме вінгер чи ні. Тим не менше, наступні три-чотири тижні, безсумнівно, будуть часом святкування в Єгипті, оскільки їх національна збірна не проходила кваліфікацію на Кубок світу з 1990 року, коли змагання приймала Італія.

День другий на ЧС-2018 стартує стильно з хедлайнером групи А, коли Єгипет нападає на Уругвай! До початку матчу трохи менше години, тож давайте поглянемо на сьогоднішні стартові склади та проаналізуємо новини команд, які виходять із відповідних базових таборів.