Хосе: Адріано все ще має зайву вагу

Неспокійний форвард "Мілану" Адріано наказав худнути тренеру Жозе Моурінью, незважаючи на забиту перемогу клубу "Копа Італія" з рахунком 3: 1 над "Дженоа".

хосе

Адріано грав 75 ​​хвилин, відзначившись лише хвилиною до того, як його замінив швед Златан Ібрагімович, коли "Інтер" продовжив вигравати гру в додатковий час після нічиєї 1: 1 через 90 хвилин.

Він не грав місяць, і його відсутність гостроти матчу показала, що він пропустив пенальті.

Бразилець був несподіваним включенням з самого початку, оскільки в цьому сезоні він вже кілька разів порушив строгий закон Моурінью, два рази був виключений із дії першої команди.

Загальний консенсус полягав у тому, що "Інтер" намагатиметься розвантажити колишнього нападника "Парми" під час трансферного вікна, але натомість Моурінью просто хоче, щоб він схуднув і прийшов у форму.

"Зрозуміло, що він має три-чотири кілограми зайвої ваги, і йому не вистачає вибуховості та впевненості, але якщо він продовжує працювати, як він, це нормально для мене", - сказав колишній бос "Челсі" та "Порту".

"Нещодавно він тренувався послідовно і не приїжджав із запізненням".

Пунктуальність стала великим каменем спотикання для Адріано, який порушив бажання свого тренера, кілька разів з'явившись із запізненням або пропустивши тренування, в тому числі пізно в кінці зимової перерви в середині сезону та пропустивши перші тренування 2009.