Hommell, Jayhawks Outlast No 67, штат Канзас, 4-3

5 квітня 2008 р

jayhawks

МАНХАТТАН, Кан. - Старша Лорен Хоммелл перемогла Ольга Клімову з штату Канзас у захоплюючому матчі трьох сетів, зірвавши нічию 3-3 і відправивши в середу команду Канзаського університету до перемоги над суперницею Wildcats у середу на відкритті конференцій обох команд.

Перемога покращила "Джейхоуків" до 4-5 загальних показників і стала першим випадком після сезону 2003-04, коли KU виграла свій перший турнір "Великих 12", а також стала першою перемогою команди над суперником, що потрапив у рейтинг, з 2005-06.

З подвійним вузлом у три, Хоммелл, яка зіграла лише три одиночні матчі в цьому сезоні, отримавши травму руки восени, швидко опинилася в сеті і в небезпеці дозволити можливість виграти перемогу для своєї команди. Однак корінна жителька Розуелла, штат Джорджія, підкріплена потужною підтримкою своїх перспективних товаришів по команді, штурмувала назад, вигравши другий сет 6-4 перед тим, як прокатити Клімову, 6-2, у третьому, відправивши Джейхоуків на Соняшникову розборку перемога.

KU розпочав гарячий старт, оскільки його парний тандем No3 серед юніорів Юліани Свістун та першокурсниці Магдалини Токарчик швидко подбали про Ванессу Коттін та Полін Гемас. "Джейхоуки", незважаючи на нехарактерну боротьбу у змаганні №1 старшої Єлізавети Авдєєвої та юніорки Едіни Горват, виявилося, що вони на шляху до очки парного розряду після того, як Хоммелл і другокурсниця Кунігунда Дорн піднялися з рахунком 3: 0 у матчі No2. Однак пара не змогла зберегти лідерство і врешті-решт кинула змагання, 8-5, здавши бал і імпульс Wildcats.

Потім "Джейхоуки" також стартували сильними в одиночній грі, коли Горват і Авдєєва вигравали свої матчі в прямих сетах, щоб забезпечити Канзасу перевагу 2: 1. Але КСУ зібрався, отримавши перемоги в матчі №4 від Антеї Хулєв та у змаганні №1 від Вівіани Юрети. Токарчик, який через хворобу пропустив матч минулих вихідних у БЮ, рано командував матчем №1 після гучної перемоги 6: 2 у першому сеті та кількох матчів-очок у другому, але уродженець Ксаверова, Польща, не зміг затримати вражаючий повернення Yrureta.

Залишившись лише матчі №5 та №6, Канзас відставав 3: 2 і йому потрібно було виграти обидва, щоб отримати подвійну перемогу. Свістун відкинув Наташу Вієрію КСУ по прямій сеті в матчі №5, залишивши всі очі на розігрітому змаганні №6 Хоммелла та Клімової.

У той час, як у Климової втомлювався матч, жорстокий Хоммелл, здавалося, зміцнився на шляху до покращення свого одиночного рекорду до 3-1.

Канзас подивиться навіть свій рекорд у неділю, коли повернеться додому, щоб взяти участь у Нью-Мексико. Дуал повинен розпочатися об 11 ранку у First Serve.

1) Климова/Кудлачкова (ХДУ) деф. Авдєєва/Горват (КУ), 8-3
2) Хулєв/Юрута (КСУ) деф. Дорн/Хоммелл (KU), 8-5
3) Свістун/Токарчик (KU) деф. Коттін/Гемас (KSU), 8-3