Чемпіонат світу з боротьби завершується в Нур-Султані, оскільки Казахстан має вісім олімпійських ліцензій

NUR-SULTAN - Казахські борці отримали вісім олімпійських ліцензій для збірної країни на чемпіонаті світу з боротьби серед старших вікових груп, який завершився 22 вересня в столиці. Змагання, організовані у місті вперше, зібрали близько 1000 спортсменів із 105 країн.

оскільки

Греко-римська боротьба. Фотографія: unitedworldwrestling.org.

Чемпіонат став можливістю для шести найкращих фіналістів - золотих, срібних, двох бронзових та двох п'ятих місць - закріпити місця за своїми країнами на літніх Олімпійських іграх 2020 року в Токіо. Решта кваліфікаційних місць визначатимуться на континентальних змаганнях та кваліфікації останнього шансу.

Боротьба серед старших людей - це змагальна категорія, що включає греко-римські чоловіки та вільний стиль для жінок та чоловіків. Це не стосується віку конкурентів.

Російська команда очолила загальний рейтинг із 19 медалями (дев'ять золотих, п'ять срібних та п'ять бронзових); за ними йдуть США, які захопили сім, і Грузія, яка претендує на шість.

Казахський греко-римський борець Мейрамбек Айнагулов, який змагався у ваговій категорії до 60 кілограмів (кг), першим виграв місце для своєї країни на Іграх наступного року. Однак він програв півфінал 17 вересня і виграв бронзу.

Товариш по команді Асхат Ділмухамедов (до 77 кг) став головною сенсацією чемпіонату, вибивши з турніру в 1/8 фіналу дворазового російського олімпійського чемпіона Романа Власова. Уласов, фаворит у ваговій категорії, програв з рахунком 3: 0.

У чвертьфіналі Ділмухамедов переміг сербця Віктора Немеша, 4: 3. Перемога поставила його в один ряд із шістьма найкращими борцями у ваговій категорії та забезпечила Казахстану ще одне олімпійське місце.

Пізніше він програв Жалгасбаю Бердимуратову з Узбекистану, 3: 1, посівши його на п'ятому місці.

Збірна Казахстану має дві медалі чемпіонату в неолімпійських масштабах: греко-римський борець Корлан Жаканша був срібним призером, а Алмат Кебіспаєв завоював бронзу.

Борець із вільним стилем Даніяр Кайсанов (вага до 74 кг) також забезпечив команді олімпійське місце після перемоги над південнокорейським Сонгчулом Лі з рахунком 6: 0. Потім він програв з рахунком 4: 3 французькому Зелімхану Хаджиєву.

Алішер Єргалі посів п’яте місце у категорії до 97 кг вільним стилем, програвши Магомедгаджі Нурову з Північної Македонії. Він забезпечив команду олімпійською ліцензією.

Борець вільного стилю Даулет Ніязбеков виграв срібну медаль у категорії до 65 кг, поступившись Гаджимураду Рашидову з Росії, 11: 0. Перемога забезпечила йому місце на Іграх у Токіо.

Нуріслам Санаєв здобув бронзу та олімпійську ліцензію в категорії до 57 кг. У півфіналі він програв турецькому Сулейману Атлі.

У жіночому чемпіонаті Валентина Ісламова претендувала на бронзу в категорії до 50 кг та виграла олімпійську ліцензію.

Ельміра Сиздикова (вага до 76 кг) посіла п’яте місце, тим самим вигравши місце на Іграх.

Отримуйте історії Astana Times, надіслані безпосередньо вам! Зареєструйтесь через веб-сайт або підпишіться на наші Twitter і Telegram!