Буланова визнана бойлером року SBL

П'ять Commodores обрали всеконференцію

НАШВІЛЛ, Теннессі - Ліга боулінгу Саутленд оголосила в понеділок свої відбори для отримання індивідуальних нагород та відборів All-SBL, а Вандербільт визнав п'ятьох студентів-спортсменів, серед яких Боулер року Марія Буланова.

Буланова, старша з Москви (Росія), була чемпіонкою місяця Боулінг-ліги Саутленда за свої виступи в січні. Вона виграла індивідуальний чемпіонат і була названа MVP на турнірі Ladyjack Hammer Classic, а також названа MVP Northeastern Invitational.

Буланова, яка також була членом команд усіх турнірів Mid-Winter Invitational та Columbia 300 Music City Classic, була гравцем року в боулінг-лізі Southland 2019 та гравцем року NCAA 2019.

Разом з Булановою до першої команди SBL All-Conference була призначена юніорка Вандербільта Саманта Гайнор. Гейнор з Честерфілда, штат Мічиган, пройшов три найкращих 20 сезону протягом сезону 2019-20 і був лауреатом програми Премії Гаррі Стоддарда, яка щороку вручається Комодору з видатною робочою етикою, ентузіазмом і безкорисливістю, як проголосували команда.

буланова

Старший Вандербільт Адель Ванер та Венді-другокурсниця Анжеліка Далесандро були призначені другою командою SBL All-Conference. Ваннер (Лас-Крусес, штат Нью-Мексико) фінішував другим на турнірі Stormin ’Blue & White Classic, тоді як Далесандро (Rolling Meadows, штат Іллінойс) зайняв п’яте місце в Allstate Sugar Bowl Invitational та дев’яте місце у програмі Hawk Flight Invite.

Мейбл Каммінс, першокурсниця Венді з Елбурна, штат Іллінойс, була названа третьою командою SBL All-Conference. Каммінс виступив на сьомому місці у програмі Hawk Flight Invite.

Команди All-SBL 2019-20 вибираються на основі індексу складової продуктивності гравця (PCPI).