Барбі та Хакенберг ведуть Канзас на четверте місце у фірмі Diet Pepsi Shocker Classic

6 квітня 2010 р

хакенберг

ВІЧІТА, Кан. -

Клацніть тут, щоб отримати повні результати

Нейт Барбі та Брайан Хакенберг заробили 10 найкращих результатів, щоб вивести чоловічу команду з гольфу в Канзасі на четверте місце в класі Diet Pepsi Shocker Classic у зарубіжному клубі Вічіта.

KU пробив фінальний раунд 292, який є найкращим раундом турніру, і перемістився вгору на два місця. 292 Jayhawks відзначили найкращий командний результат за день.

"Будь-коли, коли ти можеш пройти низький раунд дня, це означає, що ти добре грав, і я пишався тим, як діти фінішували сильними", - сказав головний тренер Кіт Гроув.

Барбі вистрілив 72-м, щоб зрівняти за п'яте місце. Зараз Barbee перекодував вісім топ-10 фінішів під час своєї вражаючої юніорської кампанії.

У третьому раунді Хакенберг пробив 74-му, щоб зрівняти 10-е місце. У своєму старшому сезоні Хакенберг взяв участь у трьох топ-10 фінішів.

Першокурсник Ден Уейт вибив свій найкращий раунд події з останнім днем ​​72 і піднявся на 19 місць на таблиці лідерів, щоб зрівняти 15 місце. Фініш є найкращим фінішем у першокурсницькому сезоні Уейта.

Першокурсник Алекс Гутеша вистрілив 74-му і зрівнявся на 26-му місці. Першокурсник Кріс Гілберт вистрілив 76, закінчивши рівною позицією на 42-му.

Другокурсник Блейк Жиру поставив 74-рівний рахунок, щоб зайняти 15-е місце. Фініш дає Жиру перше місце в топ-20 сезону.

Школа Вічіта, приймаюча школа, виграла цю подію 12-ма ударами над UT-Арлінгтон. Дастін Гарза з штату Вічіта вистрілив у фіналі 68, щоб здобути почесні медалі.

Jayhawks завершать регулярний сезон, коли вони поїдуть до Колумбії, штат Міссісік, 12-13 квітня, щоб брати участь у Міжуріканському Міссурі. Поверніться до kuathletics.com для повного висвітлення сезону 2009-10.