Срібло робить 7 медалей для Фішера

Джері Шварц

срібло

Бути Біргіт Фішер нелегко.

34-річна німецька сьогодні додала срібну медаль до п'яти золотих і срібну, яку вона вже виграла на чотирьох Олімпійських іграх, фінішувавши другою, зі своєю партнеркою Рамоною Портвіч, у жіночому парному байдарці-байдарці на 500 метрів. Це зробило її найуспішнішою жінкою у цьому виді спорту, і все ж німецька преса хотіла дізнатись, чи могла б вона виграти золото у парному розряді, якби вона не виступала раніше сьогодні в індивідуальному спринті на 500 метрів, де вона фінішувала четвертою.

"Я почувався добре навіть після особистості", - сказав Фішер, який встановив особисті рекорди в обох перегонах. '' У мене не було важких рук. Наш старт у парному розряді був хорошим, і ми були сильними в середині, але до кінця ми не змогли зловити шведський човен.

'' Це те саме, що вони говорять у легкій атлетиці: я зробив найкращі часи. Якщо в кінці хтось опиниться переді мною, це трапляється. Це був супер час. Я не можу зробити більше, ніж зробив ''.

Фішер та Портвіч відставали лише на 0,36 секунди від золотих призерів, Агнети Андерссон та Сюзани Гуннарссон зі Швеції. В одиночному розряді Фішер відставав трохи більше, ніж на півсекунди від італійки Йозефи Ідем за бронзою.

Сьогоднішні шість фіналів переважали європейці, які виграли 15 із 18 нагороджених медалей. Серед 108 човнів у 12 фінальних гонках загалом американців не було.

Мартін Доктор з Чехії виграв свою другу золоту медаль за два дні, випередивши Славомира Кназовицького зі Словаччини у 500-метровій гонці на каное. Італієць Антоніо Россі також виграв своє друге золото, зайнявши 500-метровий індивідуальний каяк, а Кей Блюм та Торстен Гутче з Німеччини захистили свій олімпійський чемпіонат на байдарці-двох на 500 чоловік. Чаба Горват та угорський Дьордь Колоніч виграли двоє на човнах каное 500. --------------------

Українець перемагає в художній гімнастиці

АФІНИ, штат Джорджія, 4 серпня (AP) - Єкатерина Серебрянська з України заробила ідеальні п'ятірки у складі для кожної зі своїх чотирьох процедур і сьогодні закінчила з 39,683 очками, щоб виграти олімпійську ритмічну гімнастику в багатоборстві в Університеті Джорджії.

Срібло виборола росіянка Яніна Батирчина, а бронзу - українка Олена Вітріченко. Єдина американка в особистому заліку Джессіка Девіс не пройшла кваліфікаційний раунд. Уродженець Сан-Ансельмо, Каліфорнія, фінішував 30-м із 37 конкурентів.