Попов став першим німцем, який виграв головний турнір серед жінок на відкритому чемпіонаті Великобританії

AFP - Agence France Presse

попов

Світова номер 304 Софія Попов у неділю стала першою німкою, яка перемогла на жіночому майорі з перемогою на Відкритому чемпіонаті Великобританії, лише через рік після того, як опинилася на межі кинути гольф.

Напередодні на початку фінального раунду 27-річний юнак фінішував на сімох під параграфом 277 після картки 68.

Таїландка Жасмін Суваннапура стала другою, два постріли.

Таїландка Жасмін Суваннапура стала другою, два удари від швидкості.

Попов був у сльозах ще до того, як вона потрапила у фінальний удар, і вона була охоплена емоціями, покинувши фінальний грин у Royal Troon.

"Я не говорила про це раніше, але у мене було багато проблем зі здоров'ям на початку мого туру. Через пару років це нарешті було діагностовано як хвороба Лайма", - сказала вона.

"Це те, що вас тримає, але я дуже обережно ставлюсь до свого харчування та тренувань. Але для цього потрібно було провести багато особистих досліджень, і тепер я почуваюся досить добре".

Турнір проводився за закритими дверима через коронавірус, і Попов зізнався, що це була дивна сенсація.

Як Володар кілець

"Прогулянка 18 числа була дивною без натовпу. Але це було так красиво. Хоча це було схоже на Володаря кілець.

"Іноді трибуни та величезні галереї означають, що ви не можете правильно побачити курс. Тож це було іншим видом".

Попов, який ніколи навіть не вигравав великої турнірної події, зробив хиткий старт, вдаривши її початковим пострілом у бункер і продовжуючи робити п'ятірку.

Але зі своїм німецьким бойфрендом Максом як її кадді вона відскочила з пташками зсередини 10 футів на другий і третій і ніколи не похитувалася.

Вона зробила ще одну пташеню на шостій і життєво важливих дев’яти пташок на 15-й і 16-й, що допомогло укласти угоду.

Троє попереду з трьома, хто заплатив, вона могла майже насолодитися заключною прогулянкою.

"Навряд чи я можу щось вирвати з рота", - сказав Попов, стискаючи трофей.

"Минулого року я майже кинув грати - слава Богу, що ні.

"Я сьогодні так нервував, і це просто неймовірно. На шляху мені доводилося стикатися з багатьма перешкодами, але я знав, чого зміг досягти.

Вона додала: "Я дуже вдячна своєму хлопцеві за те, що він мене спокійно тримав".

Суваннапура зробила все, щоб зіпсувати казку.

27-річний дворазовий переможець туру LPGA здобув постріл після чудового пробігу чотирьох пташок поспіль з четвертого.

А після пустунів 11-ї та 13-ї, вона знову застосовувала тиск пташенятами спиною до спини 16-го та 17-го.

Але цього вистачило лише для другого місця, на два попереду австралійки Мінджі Лі, яка після 69-ї фінішувала на третьому місці.

Попов, на відміну від такої кількості гравців, зумів поміститися в достатній кількості гольфу під час паузи коронавірусу.

У квітні та травні вона тричі перемагала на "Кактусовому турі" в Арізоні - її остаточна перемога відбулася у "Троун Норт" у Скотсдейлі.

Вона пройшла лише участь у Відкритому чемпіонаті Британії серед жінок із 10 найкращими фіналами на марафонському класиці на початку місяця - і прибула до Шотландії у вівторок після змагань на турне Symetra в США.

До неділі вона виграла лише 108 000 доларів (91 498 євро) на LPGA Tour; тепер вона додала головний приз у розмірі 675 000 доларів.

Парк Інбі, семикратний головний чемпіон, добре провів ранню пробіжку з чотирма пташками поспіль з п’ятої.

Вона продовжила знімати спільний найкращий турнір 66 і фінішувала на четвертому місці з одним під номіналом.

Попов приєднується до двох німецьких чоловіків як головний чемпіон - Бернхард Лангер виграв Мастерс 1985 та 1993 років, тоді як Мартін Каймер претендував на Чемпіонат PGA 2010 та Відкритий чемпіонат США 2014 року.