Медісон Кіз потребував одного пострілу, щоб переключити перемикач і перемогти в Цинциннаті

Чи не може це призвести її до титулу US Open?

Так довго і на прощання: Найвизначніший вихід гравців у рік

Скільки один постріл може означати для сезону гравця? Ми можемо дізнатися, коли Медісон Кіз вирушить до Нью-Йорка наступного тижня і спробує виграти свій перший титул Великого шолома на US Open.

Кадр, про який я думаю, з’явився в кінці її першої перемоги над Гарбіне Мугуруса в Цинциннаті. Кіз відбивала кошмарну поразку в її останній події, в Торонто, де вона витратила потрійний матч-очок проти Донни Векіч і програла в тайбрейкері третього сету. На додачу до цього, Кіз тепер зіткнувся з суперником у Мугурусі, який повернувся, щоб побити її в черговій тай-брейк третій серії на тих самих кортах у Цинциннаті в 2017 році.

Цього разу, однак, коли Кіз досягла матчу в 5-4 в третьому сеті проти іспанця, вона змогла вивести з пам’яті всі ці спогади та демонів і пробурити виграшну віддачу. Мені здалося, що цим пострілом з плечей Кіса підняли тягар; вона вразила це впевненістю, яку ми не часто бачили від неї протягом останніх місяців, і вона вийшла з корту з тим, що виглядало як оновлене почуття віри та цілі.

І ось так вона грала решту шляху в Цинциннаті: подібно гравцеві, який натиснув перемикач на її грі і одним успішним помахом ракетки перейшов від сумнівного до самовпевненого. Ключі послідовно обіграли Симону Халеп, Вінус Вільямс, Софію Кенін та Світлану Кузнєцову, опустивши лише один сет. Замість того, щоб розбазарити ліди, як вона була, Кіз виграла важливі очки пізно в сетах. Замість того, щоб шалено коливатися між переможцями та помилками, як це часто буває, вона вимірювала і формувала свої постріли, і вигравала ралі комбінаціями з двох та трьох м'ячів, а не вибухами "все або нічого" з-за базової лінії.

"Думаю, це було вперше за довгий час, коли я просто трохи більше зіграв у собі, і не намагався зробити занадто рано", - сказав Кіз після найближчої з цих перемог над Халеп у чвертьфіналі. . "Мені здається, я просто трохи довірив собі, і насправді не стримав жодного свого пострілу".

Те саме було і у фіналі в неділю, який Кіз виграв 7-5, 7-6 (5). В обох сетах проти Кузнєцової Кіз відставав від ранньої перерви. Але замість того, щоб відпустити ці набори або знеохотитись, вона запропонувала час і зрівняла рахунок до 5-5. Як завжди, Кіз виграла своєю потужною подачею та наземними ударами, жодна з яких Кузнецова не могла зрівнятися; американка фінішувала попереду з рахунком переможців 43 до 13. Але вона також трималася за довгі ралі, і виграла багато з них, терпляче носячи Кузнєцову і відсуваючи її назад, а не намагаючись вдарити по ній м'ячем.

Це була версія Кіз, яку, як я думав, ми побачимо ще після того, як її титул пройшов у Чарльстоні в квітні. Але, крім чвертьфінального пробігу на Відкритому чемпіонаті Франції, вона здебільшого не змогла наростити цей результат. Коли справа дійшла до трави та твердих кортів, які колись були її найкращими поверхнями, Кіз боровся.

"Тільки одна з тих речей, коли здавалося, що це дуже близько до натискання", - сказала Кіз про свої літні втрати. "Це просто ще не було".

«Очевидно, що матч проти Гарбіньє все почав. Я маю на увазі, що цей матч був для мене величезним, і я зміг це зрозуміти. Я відчуваю, що з того часу я грав трохи краще в кожному матчі, і став трохи впевненішим ».

Чи може вона перенести цей імпульс у відкрите? Якби турнір розпочався завтра, я міг би зробити Кіса фаворитом, щоб виграти все це. Але навіть із вихідним тижнем, фіналістка 2017 року повернулася до розмови з претендентом.

"Це відчуває себе трохи краще, трохи менш напруженим", - сказала Кіз про свої очікування щодо Open. "Запитайте мене ще раз через тиждень, і я буду в такому ж стресі".

"Знайти цей рівень безпосередньо перед шолом очевидно добре".

Кіз є одним з найкращих гравців у цьому виді спорту, який ніколи не вигравав мажор. Чи міг би один постріл і одна перемога нарешті привести її туди?