Маккрей наливає 15 очок у команді США, яка здобула перемогу над Великобританією 93-59 у 2009 році

2 липня 2009 р

команді

БЕЛГРАД, Сербія -

Рахунок у форматі PDF

Даніелла Мак-Крей, старша американка КУ, була однією з трьох двозначних гравців з 15 очками, оскільки команді світових університетських ігор США 2009 року (2: 0) потрібно було лише 10 хвилин, щоб створити комфортну перевагу, перш ніж вона втекла з рахунком 93- 59 перемога над Великобританією (1: 1) у четвер вдень у Белграді, Сербія.

Маккрей збила 6 з 10 пострілів з поля, включаючи її самотню спробу із трьох очок на поле, водночас знявши чотири підбирання та зв’язавши команду з чотирма краденими.

“Я був задоволений. Я думав, що ми дійсно задали тон нашому захисту ”, - сказав головний тренер США та Університету штату Арізона Чарлі Тернер Торн. «Ми знали, що вони можуть це добре вистрілити, і вони намагатимуться витягнути наші пости, розподілити нас. Я думаю, що ми добре це впоралися і створили чимало порушень нашої оборони. У нас було якесь затишшя. Завжди важко, коли ти піднімаєшся на стільки, щоб зосередитися. Загалом, це були великі командні зусилля ".

Янтель Лавандер (штат Огайо/Клівленд, штат Огайо) очолив червоно-біло-блакитних з 17 очками та вісьмома підбираннями, тоді як Та'Шіа Філліпс (Ксав'є/Індіанаполіс, Індіана) завершив двозначні бомбардири США з 11 очками та вісьмома відскоки.

Перевага США в розмірі в інтер'єрі була очевидною з самого початку, і США фінішували з перевагою 55-30 на дошках і 48 очками в окулярі.

Тіна Чарльз (Коннектикут/Ямайка, Нью-Йорк) поставила перші очки на дошці через 45 секунд гри, потім два штрафні кидки від Жанетт Полен (Стенфорд/Бреа, Каліфорнія), і рахунок 4-3, коли Великобританія затонула свій перший польовий гол о 8:26.

Три покажчика від Ешлі Хаутс (штат Джорджія/Трентон, штат Джорджія) запалили пробіг 17-0 США, який простягнувся до позначки 2:24 і включав 13 очок у фарбу від чотирьох гравців пошти США. Звуковий сигнал у першій чверті пролунав у США на 27-7, і результат гри більше ніколи не був під питанням.

Філіпс підрахувала шість із своїх 11 очок у другому періоді, щоб допомогти США переграти Великобританію 22-15 в чверті і відправитися в роздягальню перерви з лідерством 49-22.

Велика Британія, однак, ніколи не припиняла боротьби, і відкрила другий тайм серією 7: 0, яка довела рахунок до 49: 29 і спонукала тайм-аут США до 8:34. США відповіли стрибком 26-13, який включав 11 очок від МакКрея, і зайшли в останні 10 хвилин гри, лідерство США збільшилось до 75-42.

Тіффані Хейз (Коннектикут/Лейкленд, штат Флорида), яка також взяла п'ять підборів, підрахувала шість із дев'яти очок останньої строфи, щоб допомогти США переграти Великобританію 18-17 і довести остаточний рахунок до 93-59.