Серія перемог канадки Б’янки Андрееску закінчується програшем від Осаки

Поділіться цією історією:

серія

ПЕКІН - Переможна серія Б'янки Андрееску закінчилася.

Канадець програв 5-7, 6-3, 6-4 чемпіонці світу японці Наомі Осаці в чвертьфіналі "Відкритого чемпіонату Китаю" у п'ятницю, закінчивши серію перемог Андрееску в 17 матчах сезону WTA Tour.

Андрееску, яка посіла шосте місце у світі, зазнала першої поразки в дев'яти матчах цього року проти суперниці з 10 найкращих.

Це також закінчило серію Андрееску з 13 поспіль перемогами в трьох сетах.

21-річна Осака отримала свій сьомий і останній туз на третьому матчевому майданчику, щоб перемогти в першій зустрічі в кар'єрі двох найкращих гравців спорту.

У поєдинку Андрееску-Осака взяли участь переможці останніх трьох турнірів "Великого шлема" на жорсткому корті - 19-річний хлопець із Міссіссоги, штат Онтаріо, виграв цьогорічний Відкритий чемпіонат США, тоді як Осака виграв Відкритий чемпіонат Австралії 2019 та Відкритий чемпіонат США 2018.

Осака зіткнеться з 16-м насінням/захисницею Данії Керолайн Возняцкі у півфіналі China Open у суботу в розмірі 8,285 млн доларів США.

В другому півфіналі Прем'єр-мандату на прем'єр-міністрів WTA виступає топ-рейтинг Еш Барті з Австралії проти 8-го насіння Нікіланди Кікі Бертенс.

Барті вийшов у півфінал внічию, обігравши Петру Квітову з рахунком 4-6, 6-4, 6-3.

"На мою думку, це був один з найякісніших матчів, які я грав увесь рік", - сказав Барті, чемпіон Відкритого чемпіонату Франції. "У Петри завжди є спосіб показати найкраще в мені, вона справді так робить".

Барті перетворила три зі своїх шести брейк-пойнтів, тоді як Квітова, дворазова чемпіонка Уімблдону, була двома на сім.

Бертенс переміг Еліну Світоліну 7-6 (6), 6-2.

"Думаю, цього тижня я знову зіграв у кращий теніс", - сказав Бертенс, який набрав 36 переможців до "Світоліної". "Я думаю, що тоді, з певним тиском і постійно граючи краще, це добре для мене. Це для мене говорить, що я був значно зростаючи за останні кілька років ".

Рейтинг Андрееску може бути четвертим (що буде максимумом для канадської жінки за весь час), п'ятим чи шостим наступного тижня, залежно від того, як розіграється турнір.

Якщо Осака виграє свою половину, Андрееску буде не кращою за п’яту наступного тижня. Якщо Осака переможе в півфіналі, а Бертенс виграє турнір, Андрееску залишиться на 6-му місці.

Що стосується чоловіків, вибіг Енді Мюррея на Відкритому чемпіонаті Китаю закінчився.

Колишній номер 1, який виграв поспіль одиночні поєдинки вперше після операції на тазостегновому суглобі в січні, програв першопоставленому Домініку Тієму з 6: 2, 7: 6 (3) у п'ятницю в чвертьфіналі.

Тім зламав 32-річного Мюррея в першій грі матчу, але британський гравець ускладнив ситуацію у другому сеті, випробувавши нерв свого молодшого суперника в завершенні матчу.

Також Карен Хачанов обіграв Фабіо Фогніні 3-6, 6-3, 6-1.

Цей звіт The Canadian Press вперше опубліковано 4 жовтня 2019 року

В другому півфіналі Прем'єр-мандату в рамках чемпіонату WTA виступає топ-рейтинг Австралійський Еш Барті проти нідерландки Кікі Бертенс №8.

Барі вийшов у півфінал внічию, обігравши Петру Квітову з рахунком 4-6, 6-4, 6-3.