Я зберігаю свою втрату ваги протягом року, дотримуючись чистої дієти та змішуючи програму тренувань.

Те, як я виконую фізичні навантаження на вищому рівні. Моя самооцінка та впевненість стрімко зросли.

Пийте багато води (понад 3 літри на день).

Порада для схуднення №2:
50 грам клітковини щодня

Порада для схуднення №3:
30-45 хвилин інтенсивного кардіотренування у вашій цільовій зоні принаймні 4 рази на тиждень.

Порада для схуднення №4:
Зосередьтеся на глікемічному індексі продуктів.

Порада для схуднення №5:
Їжте нежирний білок під час кожного прийому їжі.

План харчування Еріка для схуднення!

Сніданок:
Вівсянка, йогурт, вода, омега-олії.

Обід:
Курка або риба, весняний салат, квасоля, вода.

Вечеря:
Курка, індичка, лосось або бізон і салат, чверть тарілки рису або макаронних виробів, вода.

Закуски або міні-їжа:
Білкові коктейлі, йогурт, горіхи та фрукти.

Тренування Еріка для схуднення!

Силові тренування:
Тренування верхньої та нижньої частини тіла за допомогою складених вправ. Зосередження уваги на основному навчанні. Двічі на тиждень по 1,5 години кожного сеансу з 30 секундами періодів відпочинку між підходами.

Серцево-судинні:
30-45 хвилин кругових тренувань: пропуск протягом 2 хвилин, лопатки зі стрибковими домкратами (10 стрибкових домкратів на кожну лопуху) 15x, удари стегна 150x, стрибки з випадами 60x, стрибки з домкратами 120x, одноноге пропускання 1 хвилина (2x), аеробайк 1 хвилина, лопатки з віджиманнями (по 1 віджимання на кожну лопуху) 15x, стрибки для присідань 60x, пропуск 2 хвилини, повороти медичного м’яча 1 хвилина, тяга з гантелями по 40 фунтів 50x, м'яч із м'ячем для медицини 1 хвилина, м'яч стабільності V-сидить 1 хвилина.