• Тип: Гран-прі
  • Порівнянні змагання:

будапешт

Рок Дракшич головний тренер Фінляндії

Словеній Рок Дракшич - новий головний тренер фінської асоціації дзюдо. Словенський колишній номер один у світовому рейтинговому списку, шестиразовий призер європейських медалей Рок Дракшич з нетерпінням чекає своєї нової роботи: “Моя мета - повернути фінські дзюдоїсти“ до гри ”. Читати далі

Категорія до 100 кг - справжнє поле битви за титул чемпіона світу

Вагова категорія до 100 кг є супер конкурентоспроможною і, безумовно, однією з найгучніших днів матчів на чемпіонаті світу в Будапешті. Багато питань, багато можливостей для багатьох спортсменів. Один з кандидатів є захисник чемпіона світу Японії Ріоносуке Хага. Але з моменту олімпійського скорочення Хага втратив половину очок і не потрапив до Будапешта. Читати далі

Маджлінда Келменді повернулася на перше місце у світі

З липня 2015 року косівська зірка дзюдо Маджлінда Келменді повернулася на перше місце у світовому рейтингу IJF. Вигравши Гран-прі IJF у Будапешті на цих вихідних, Кельменді обійшов Андреа Читу (ROU). У Ріо-де-Жанейро Чіту буде висіяний першим, оскільки посів заснований на рейтингу після останнього кваліфікаційного турніру на Мастерс IJF у Гвадалахарі. Читати далі

Станіслав Бондаренко виграв першу золоту медаль IJF Tour в Будапешті

Станіслав Бондаренко з України виграв свій перший титул Гран-прі в неділю, здолавши бронзовий призер Гран-прі Циндао Уеду Кацуму (JPN) в останньому фіналі Гран-прі Будапешта 2016. 22-річна Уеда використовується Японією і базується на його виступ у фіналі може змусити почекати чергової нагоди у світовому турі дзюдо IJF. Летаргічний поєдинок побачив, що обидва чоловіки роблять помилки і торгують пенальті шидо, жоден дзюдоїст не може погрожувати табло. Читати далі

Каролін Вайс перемагає обох китайських світових лідерів і бере золото

Німецька дзюдоїстка Каролін Вайс підняла свою кар'єру на нові висоти в Будапешті, вигравши свій перший титул Гран-прі класно виступивши в столиці Угорщини. Срібний призер мастерів дзюдо з Китаю Ма Сісі з Китаю одержав двічі бронзовий призер Гран-прі Вайс одним шидо, коли німецький боєць виграв їх першу зустріч між двома силами у важкій вазі, перемігши діючого чемпіона світу Ю Сонга (CHN) остаточний. Вайс виграв Європейський відкритий і цього року в Софії. Читати далі