Гагнер, Ханзаль, сильна силова гра допомагають Койотам перемогти Блю Джекетс 6-3

3 січня 2015 р. 20:00

гагнер

Глендале, штат Арізона. - Прагнучи вирішити одного з найгарячіших воротарів НХЛ, тренер Арізони Дейв Тіппетт хотів, щоб Койоти натовпили припинення перед Сергієм Бобровським.

Все інше зробив Мартін Ганзаль.

Популярні історії

Сем Гагнер забив два рази, у Ханзаля був гол і три передачі, а Арізона проїхав рідкісну велику ніч на пауер-плей до 6-3 перемоги над "Коламбус Блю Джекетс" у суботу ввечері.

Койоти перемогли вчетверте в п'яти іграх, забивши три м'ячі в power-play, провівши лише 10 у перших 19 домашніх іграх.

Різниця полягала в Ханзалі, робота якого перед сіткою поставила перед Олівером Екман-Ларссоном та Гагнером силові голи, перш ніж він пробив рикошетом за 12 хвилин, що дозволило Арізоні попереду 4: 2 увійти в третій період.

На той момент, коли Койоти були закінчені, Бобровський був витягнутий, дозволивши шість голів на 31 постріл. Він був третьою зіркою НХЛ у грудні, коли допоміг Колумбу пройти 10-1-1, щоб досягти .500.

"Ми розглядали деякі речі з ігор минулого року, коли ми грали проти них, і мали певний успіх, маючи певний трафік", - сказав Тіппет. "Коли воротар грає по-справжньому добре, потрібно знайти способи виставити людей перед собою, чудові рикошети та другі шанси.

"Я думав, що ми добре це зробили, особливо в нашій силовій грі".

Це дозволило Майку Сміту виграти свою першу гру з 1 грудня. Воротар, що бореться, зупинив 23 удари.

"Я почувався добре. Відчував, що я готовий", - сказав Сміт. "Психічно я відчував, що готовий повернутися туди".

Федір Тютін забив свій перший гол у 60 іграх, а Джеймс Вішневський та Райан Йохансен також забили за "Блю Джекетс", які боролись у своїй захисній зоні на початку чотирьох ігор.

"Ви ненавидите це робити з нашим воротарем", - сказав нападник Метт Калверт. "Ми втратили багато шансів".

Тренер "Колумба" Тодд Річардс додав, що плоский виступ "мене здивував".

"Койоти" розпочали сім'я з шести ігор, також отримавши голи від Тобіаса Рідера та Кайла Чіпчури на тлі нового оптимізму.

Гравці "Койотів" отримали кулачний удар від нового власника мажоритарної команди Ендрю Барроуей, коли брали лід. Тоді Барроу та його син Джейк виконали урочисте падіння шайб.

Барроу, менеджер хедж-фонду у Філадельфії, в середу завершив свою покупку 51 відсотка команди, яка програє гроші. На п’ятничній прес-конференції Барроуей зазначив, що буде зосереджено увагу на посиленні розвідувального відділу, і довго розглядав можливість повернення команди в суперечку.

Після того, як Койоти відстали з рахунком 2: 1, крихкі налаштування роботи Ганзаля та засмічення припинення перевернули гру.

"Це важка робота, але ти повинен там затриматися", - сказав Тіппет. "Якщо вас обрали для цієї роботи, ви повинні це зробити. Це те, що нам потрібно було мати. Він теж трохи був під погодою, і він там завис".

Допоміг і рідкісний штраф.

Бобровський втратив палицю на сутичці спереду, зробивши один врятування плечем, перш ніж Йохансен відкинув йому палицю Бобровського.

Йохансена запросили на штраф за кидок, встановивши гол Ганья, щоб вивести Арізону вперед і залишитися, 3-2.

Це призвело до останнього періоду без напруги для Сміта в його першому старті, оскільки 22 грудня він зазнав поразки від Ванкувера з рахунком 7: 1.

"Це був крок у правильному напрямку для Майка", - сказав Сміт.

ПРИМІТКИ: Койоти оскаржили хіт Джека Скілле, який опустив Екмана-Ларссона вздовж дощок. Екман-Ларссон повернувся в третьому періоді. Джо Вітале, який повернувся після того, як пропустив дві гри з травмою, пізніше вступив у довгий бій зі Скіллом. "Я вважав, що Джо зробив дуже гарну роботу. Я просто скажу це про всю його гру", - сказав Тіппет. . Койоти програли Давиду Шлемко Далласу за відмовою в суботу. "Блу Джекетс" Далтон Проут провів два незначні пенальті. Шон Коллінз замінив Адама Крекнелла (здорову подряпину) на четвертому рядку Колумба.