Чемпіонат світу з футболу 2018 року Уельс 1, Грузія 1 у кваліфікації СТАТТЯ - Пульс Нігерія

Уельс застудив Торніке Окріашвіліs зрівняльний рахунок у другому таймі, коли в неділю вони зіграли внічию проти Грузії - 1: 1 Світовий кубок кваліфікація в Кардіффі.

світу

Гарет Бейл очолив додому свій 25-й гол в Уельсі на 10-й хвилині, щоб рухатись у межах трьох Ян РашНаціональний рекорд Росії за весь час, коли господарі заслужено повели після контролю першого тайму.

Кріс КоулманОднак на початку другої половини чоловіки зняли ногу з педалі, і Грузія в повній мірі скористалася перевагами, коли Окріашвілі вдався до статичної оборони Уельсу, щоб повернутися додому і відновити паритет.

Для Уельсу все могло бути гірше Леван Мчедлідзе не пропустив позолоченої можливості вкрасти перемогу, поки Валерій Казаїшвілі також брязкали по дереву.

Уельс, який ніколи не перемагав Грузію, двічі пропустив лідерство під час нічиєї 2: 2 проти Австрії, а чергова невдача перемоги означає, що вони мають п'ять очок у трьох матчах групи D.

Тим часом перед Грузією все ще стоїть складний виклик, щоб претендувати на Росію-2018 Володимир Вайс'чоловіки в одному пункті.

Уельс вилетів із пасток, і дражнити правий центр Енді Кінга майже зустрів ковзний Бейл.

І чудовий старт господарів дав нагороду завдяки першому голу, коли Бейл піднявся найвищим для зустрічі Джо Ледлікуточок із ударом заголовка.

Бейл продовжував доводити загрозу, і він випробував воротаря Грузії Джорджі Лорія штрафним ударом у 25 ярдів, перш ніж пропустити ще одним ударом головою з кута Ледлі.

Грузія мало загрожувала в останній третині, але Яно Ананідзе побачив вдалий удар зі штрафного удару у верхній частині поперечини.

Бейл заявив після гри в Австрії, що його довгий кидок є додатковою "зброєю" для його арсеналу, і це була тактика, яка майже призвела до другого голу, коли Сем Вокес головою широко.

Уельсу було попереджено попередження, коли Окріашвілі тягнув зусиллям правої стійки від краю коробки.

Однак наступного разу Окріашвілі не помилився. Казаїшвілі пройшов глибоко зліва, а форвард був під рукою, щоб провести головою повз безпорадного Уейн Хеннессі.

Еквалайзер ненадовго пожвавив Уельс і Бейл занурив дальний штрафний удар на дах воріт.

Але господарів відпустили на гачок на 73-й хвилині. Бейл втратив володіння глибоко на половині Грузії, і блискавична контратака призвела до того, що Мчедлідзе вийшов один на один з Хеннессі, але він марнотратно пробив удар.

Тоді Казаїшвілі ледь не виграв матч за Грузію вражаюче, але його розгульний привід вдарив від нижньої сторони штанги.

Бейл побачив ще один штрафний удар, який брижав у сітці на завершальній стадії, але Уельсу довелося погодитися на очко.