Захисник чемпіона Німеччина вибула з чемпіонату світу

КАЗАН, Росія - Усі чекали, поки Німеччина заб’є ще один гол, який рятував Кубок світу.

німеччина

Натомість німці стали четвертими захисниками чемпіона в останніх п’яти турнірах, які вибули на груповому етапі після поразки Південної Кореї в середу з рахунком 2: 0.

Чотириразові чемпіони дозволили пару голів на час травми, тоді як знання перемоги 1: 0 було б достатньо для просування через результат в матчі іншої групи.

"Дуже, дуже важко передати це словами", - сказав захисник Німеччини Матс Хуммельс, член команди, яка перемогла в Бразилії чотири роки тому. "Сьогодні ми вірили до кінця. Навіть коли було 0: 1, я думаю, ми намагалися все це перевернути".

Німеччина опинилася останньою у групі F, тоді як Швеція та Мексика вийшли у 1/8 фіналу. Південна Корея також була ліквідована, незважаючи на перемогу.

Це був перший випадок Німеччини в першому раунді з 1938 року, хоча команда не мала права вступити на турнір 1950 року.

"Похмурий день для німецького футболу", - сказав воротар Німеччини Мануель Нойер.

Навіть у Єкатеринбурзі, майже за 500 миль від цього, мексиканські вболівальники очікували, що Німеччина заб’є. Вони все ще могли просуватися, незважаючи на відставання від Швеції, але вони чекали - деякі зі сльозами на очах - Німеччини, щоб зробити неминуче і зруйнувати їхні шанси рухатися далі.

Саме тоді Південна Корея активізувала свою діяльність.

Кім Янг-Гвон забив перший гол на третій хвилині після травми, завдяки якому корейці підбадьорилися в Казані, а мексиканці занепали в Єкатеринбурзі. Спочатку закликаний до офсайду, гол був поставлений після огляду відео.

Son Heung-min зробив рахунок 2: 0 на шостій хвилині зупинки після того, як Нойер вийшов на поле, щоб допомогти своїм товаришам по команді за межами Південної Кореї. Сон забив м'яч у порожні ворота після довгого пасу Джу Се Чжона.

Окрім Німеччини цього року, Франція в 2002 році, Італія в 2010 році та Іспанія в 2014 році були попередніми захисниками чемпіонів, які вибули на груповому етапі.

"Ми заслужили вибуття", - сказав тренер Німеччини Йоахім Льов. "Для нас це величезне розчарування. Але у нас є молоді гравці, які талановиті і мають потенціал йти вперед. Це траплялося з іншими країнами раніше. Нам потрібно зробити правильні висновки".

Усі чотири команди в групі мали шанс просунутися в іграх, які проводились одночасно, але перевага Швеції над Мексикою 3: 0 поставила Німеччину в першочергове положення, щоб також рухатися далі - якщо німці зможуть забити південнокорейцям.

У цьому була проблема Німеччини.

Лью змінив склад, щоб поєднати молодість із досвідом, передзвонивши Хаммельса, Самі Хедиру та Месута Озіла, а також виставивши Нікласа Суеле та нового "Баварію", який підписав Леона Горецку. Сьюеле вперше вийшов на Кубок світу на заміну Джерому Боатенгу.

Німеччина почала нервувати, граючи повільніше, ніж зазвичай, щоб уникнути вразливості на перерві. Але стратегія не принесла особливого успіху в першому таймі.

Німці не переставали забивати південнокорейську коробку нешкідливими хрестами, і саме їхні супротивники були близькі до того, щоб забити з фігурної фігури на 19-й хвилині після того, як Нойєру не вдалося проконтролювати 25-метровий штрафний удар від Юнга Ву-Янга. Голкіпер Німеччини кинув м'яч і йому довелося відбити відскок від нападників після вражаючого занурення.

Німці продовжували колишній пішохідний темп після перерви, і Озіл мав ще один поганий показ, багато його пасів були незавершеними.

Лоу вивів на заміну Маріо Гомеса та Томаса Мюллера по обидва боки від 60-хвилинної позначки, але його гравці продовжували віддавати м'яч, більшості атакуючих комбінацій не вистачало точності та швидкості.

Гомес мав гідний удар головою, зупинений воротарем Джо Хеон Ву на 68-й хвилині, і не зміг належним чином з'єднатись низьким поданням Джошуа Кімміча на 72-й, оскільки надії Німеччини зникли.

"Ми не заслуговували на те, щоб ще раз виграти титул", - сказав Лоу.

Німеччина опинилася останньою в групі, яку вона очікувала на перемогу. Але команда ніколи насправді не видужала після першої втрати Мексики 1: 0.

Південна Корея програла свої перші два матчі, але все ж увійшла в гру з шансом на просування. Вона зробила своє, обігравши Німеччину, але перемога Швеції над Мексикою 3: 0 дозволила шведам виграти групу попереду мексиканців, що посіли друге місце.

Німеччина виходила в чвертьфінал на останніх дев’яти чемпіонатах світу і досягла принаймні півфіналу на кожному турнірі з 2002 року.

Лоу, який керував Німеччиною до титулу на чемпіонаті світу 2014 року після того, як у півфіналі приймаючий "Бразилія" з рахунком 7: 1, сказав, що поки рано говорити про своє майбутнє зі збірною.

"Нам потрібно пару годин, щоб чітко побачити все", - сказав Лоу. "Розчарування глибоко в мені".