Точка кипіння

понаднормово

Фото BP Гілад Спітцер

SHOT: Гвардієць Firehawk Мейтал Хіллер завершує перехідний стрибок у програші "Шалгевету" Кемпбелл-Холу 66-63 в овертаймі. 18 лютого. Це другий рік поспіль, що "Firehawks" відправляються додому з плей-офф CIF в додатковий час.

Алекс Рубель, старший редактор
23 лютого 2020 р

Трилер "Американські гірки" не потрапив в овертайм для дівчат "Файерхок" у середу ввечері, 18 лютого, коли вони програли "Кемпбелл-Холу" "Вікінги" 66-63 в чвертьфіналі плей-офф Південного відділу CIF 4A.

Пов’язана історія
Дівчата Firehawks перемогли Cal Lutheran у відкритті плей-офф "Hawks-vs-Hawks"

Перший тайм був по-справжньому "шиєю і шиєю", і гра була рівною 27-27 на таймі. У другому таймі Кемпбелл Холу вдалося побудувати вісім очок уперед, просунувшись до четвертої чверті, але Файерхокс зумів відбити дефіцит.

Залишившись 12 секунд у регулюванні, другокурсниця Талія Тізабі злила три-вказівку зчеплення, поклавши Шальгевет на 61-60. Кемпбелл Холл зрівняв на 61 по штрафному кидку.

В овертаймі вікінги рано повели в рахунку, і Фаерхокс не зміг відбитися. Торішній серіал плей-офф Firehawk також закінчився програшем плей-офф, але він потрапив у менш конкурентний Дивізіон 5A та у півфінал.

Цього року "Файерхокс" вже виграв щорічний турнір "Мілкен" і пройшов ідеальні 5: 0 у змаганнях "Ліги Малхолланда". Вони сподіваються продовжити свій вражаючий сезон перемогою на турнірі Хаймана П. Галбута в Маямі цього тижня. Шалгевет ніколи раніше не вигравав цього турніру.