Відбір команди США поразки UMMC Єкатеринбург 97-79, просування в титульну гру світової ліги ФІБА; Огайо

Колишня Бакі Кеті Сміт продемонструвала п'ять передач і зібрала п'ять очок, щоб допомогти команді США досягти 18 перемог.

відбір

Катеринбург, Росія - За ігровими 25 очками, 15 з-за дуги, від Діани Таурасі (Фенікс Меркурій), Жіноча відборна команда США з баскетболу (3: 1) просунулась позаду господаря УГМК Єкатеринбурга (3: 1) 97-79 і Гра чемпіонату з турніру у світовій лізі ФІБА 2007 року. Тадж Маквільямс-Франклін ("Лос-Анджелес Спаркс") зробив дабл-дабл - 15 очок і 10 підбирань, тоді як Сью Берд ("Сіетл Шторм") закінчила 13 очками і шістьма передачами, а Джанел Маккарвілл ("Нью-Йорк Ліберті") набрала 11 очок і сім дошок півфінальна гра, проведена в п'ятницю ввечері в російському Єкатеринбурзі.

У першому півфінальному змаганні за день ЦСКА в Москві (3: 1) розбив "ЦБА" в Пекіні (2: 2) 103: 56, встановивши матч-реванш між США та ЦСКА у титульному матчі (8:00 ранку за тихоокеанським часом). UMMC Єкатеринбург та CBA Пекін зіграють за третє місце (5:00 ранку за тихоокеанським часом).

"Я дуже задоволена тим, як ми зіграли сьогодні ввечері", - сказала головний тренер США та "Сіетл Шторм" Ен Донован. “Ми так добре пробили м'яч у першому таймі. Ми схвильовані нашим захистом, тому що, як тільки ми його вистрілили, нам було дуже незручно керувати своїми сетами. Це прекрасна річ, коли ти добре стріляєш м’ячем і граєш так на іншому кінці підлоги. У другому таймі ми не так добре стріляли, але все одно стріляли дуже добре. Незважаючи на те, що вони здійснили пробіг, про що ми знали, що ми будемо робити, ми вдарили його оборонно і зупинилися, коли нам довелося їх мати ".

Заздалегідь задавши тон, США спалахнули і збили чотири з перших п’яти спроб, усі з 3-бального діапазону, включаючи три від Таурасі, і через дві хвилини змагання повели 12-5. Попереду шість очок, 24-18, а в першій чверті залишилось менше трьох хвилин, Сполучені Штати продовжили натиск, завершивши період пробігом 9-0, щоб піднятися на 33-18. У другому періоді США переграли господарів 27-20 і вирушили до роздягальні з перевагою 60-38.

20 очок Таурасі призвели до домінування в першому таймі США в баскетболі на 22 очки, тоді як Маквільямс-Франклін мав 12 до середини. Загалом команда за перші 20 хвилин гри з'єднала розжарених 61,1 відсотка (22-36 ФГ) своїх спроб з поля, включаючи шиплячих 53,8 відсотків (7-13 3-ти пунктивних ФГ) з-за дуги.

"Вона точно потрапила в жолобок, і всі це зрозуміли і отримали м'яч до неї", - сказав Донован про виступ Таурасі. "Коли Діана стає такою, ніхто не може її зупинити".

Єкатеринбург повернувся на корт з новою силою, зігравши жорсткий захист від людини до людини і відколовшись на відставання, перегравши США 23-16 в третьому кварталі.

Повернувшись до останніх 10 хвилин гри до 76-61, червоно-білі та сині побачили, що їхній перевага знизився до 10 очок, 76-66, 32 секунди до останньої строфи. Каппі Пондекстер ("Фенікс Меркурій") і Маквілльямс-Франклін вдарили відри у відра, і після пари виконаних штрафних кидків на іншому кінці, закривши до 80-68, господарі все ще мали надію на повернення.

Однак Птах затиснув пару трійки навколо оборонної зупинки США, щоб зняти вітер з вітрил Єкатеринбурга і підняти анте до 86-68, залишилося менше п'яти хвилин. Більше ніколи не відчуваючи загрози, американки закінчили змагання з рейтингом 97-79.

"У першому таймі ми стріляли дуже добре, набагато краще за них, тому, я думаю, ми знали, що вони почнуть більше наносити удари", - сказав Маквільямс-Франклін. «Але більше за все наша оборона була на крок повільнішою. У першій половині ми дуже швидко допомогли, дуже швидко обертали, у другій половині, особливо у третій чверті, ми багато спостерігали. Перевал проходив, і ми спостерігали, як він туди потрапляв, а потім реагували. У четвертому, коли ми ще трохи підтягнулися, виправили, що не так з нашою захистом, ми знову збільшили перевагу з 10 до 18 ".

США закрили змагання з поважними 54,4 відсотками відсотків стрільби з підлоги і 47,6 відсотка з 3 очок, водночас домінуючи на дошках з перевагою 38-18 і дозволяючи господарям лише вісім підборів у другому таймі. Безкорислива гра США, яка дала шість передач від Птаха і по п'ять за Кейті Сміт (Детройт Шок) і Таурасі, була підкреслена 21 передачею на 36 польових голів.

Єкатеринбург очолила 20 очок Сандрін Груда, Агнешка Бібжицька набрала 19, а Сузі Баткович додала 13 очок.

Сьогодні в класифікаційних іграх Canberra Capitals (1-3) забезпечили собі першу перемогу після того, як взяли Баскетбольний клуб Гавана (1-3) 74-68, тоді як MiZo Pcs 2010 (1-3) також здобули свою першу перемогу, опустивши TEO Вільнюс (2 -2) 79-69.