Новини Толедо, погода, дорожній рух та спорт | Толедо, штат Огайо, | wtol.com

КОЛУМБУС, Огайо - Блискавка "Тампа-Бей" опинилася на неправильній стороні історії НХЛ, потрапивши в перший раунд плей-офф після одного з найкращих регулярних сезонів в історії.

осінь

Колумбові сині куртки вражаюче розгорнули переможців президентських трофеїв перемогою 7-3 у вівторок ввечері. Тампа-Бей стала першою командою в епоху розширення, яка розпочалася в 1967-68 рр., Яка не виграла в першому раунді плей-офф після того, як очолила лігу в очках протягом регулярного сезону.

І який це був сезон. Тампа-Бей зрівняв рекорд НХЛ з перемог 62 і зібрав 128 очок, що є четвертим в історії НХЛ.

Тим часом «Блу Джекетс» не здобули друге місце у дикій карті Східної конференції до 81-ї гри. Але вони переграли "Блискавку" задушливим фоком і зоряними воротами Сергія Бобровського.

Колумб виграв свою першу в історії серію плей-офф у своїй п'ятій спробі і вперед, зігравши переможця серії Бостон-Торонто, яку "Мейпл Ліфс" ведуть з рахунком 2: 1.

"Це була чудова серія", - сказав крило Джош Андерсон. "Так ми хочемо грати".

Бобровський знову провів день для "Блю Джекетс", завершивши 30 сейвів.

Коли Колумб чіплявся до рахунку 4-3 в третьому періоді, затока Тампа відірвала імпульс від "Блю Джекетс", але все ще не могла вирішити Бобровського. Останні три голи "Блю Джекетс" відбулися пізно в той період, коли "Блискавка" витягнула воротаря Андрія Василевського за додаткового фігуриста.

Новачок Олександр Текс'є, якого привели після закінчення сезону у фінській лізі, забив перший гол у НХЛ, а згодом додав одного з порожніх воріт. П'єр Люк-Дюбуа мав гол і пару гольових передач.

За серію Колумбу забили десяток різних гравців.

Стівен Стамкос, Седрік Пакетт та Брейден Пойнт забили гол за "Тампа-Бей", який ніколи не лідирував у цій елімінаційній грі. Пізніше у другому періоді «Блискавка» зрівняла рахунок на 3 по воротах «Пойнта», але Олівер Бьоркстранд забив гол через 54 секунди, щоб назавжди вивести Колумба вперед.