• Медіа-контакти
  • Токіо 2020
  • Lexus

toyota

Спортсмени команди США та команди Toyota Оксана Мастерс, Емі Перді та Еван Стронг здобули медалі на зимових Паралімпійських іграх

ПХЕНЧАН, Південна Корея - Група спортсменів команди США та команди Toyota здобула медалі Паралімпійських зимових ігор за свої виступи у сноуборді на сноуборді та біатлоні на лижах у п'ятницю, 16 березня.

У банківському слаломі Емі Перді та Еван Стронг провели сильні треті виступи, щоб здобути бронзові та срібні медалі відповідно.

"Це просто приголомшливо", - сказала Перді. «Тут є набагато ширша картина думки, що ти не можеш щось зробити, бо маєш протез на нозі або маєш травми, і з’єднавши її разом, зробивши це, здійснивши та пішовши на це, щоб побачити, які можливості. Я озираюся назад, коли втратив обидві ноги і просто хочу знову сноубордом. Я б точно не знав, що приїду сюди і виграю свої медалі. Я вдячний, що я можу поділитися цим з іншими людьми і що вони можуть, можливо, подивитися на те, що ми робимо, і сказати: "Гей, якщо вони можуть це зробити, то я можу зробити це теж".

Перді підрахувала свою медаль на зимових Паралімпійських іграх у третій кар'єрі після того, як стала третьою в класі LL1 серед жінок, що займаються банківським слаломом. Це була її друга медаль на Паралімпійських зимових іграх в Пхенчхані-2018 після того, як вона виграла срібну медаль у сноуборді серед жінок на початку цього тижня.

Уродженка штату Невада захворіла на бактеріальний менінгіт у віці 19 років, що призвело до ампутації обох ніг нижче коліна, а також втрати обох нирок. Через сім місяців після протезування ніг Перді почала кататися на сноуборді, що призвело її до Паралімпійських зимових ігор. Фіналіст 2014 року «Танці з зірками» та автор бестселерів New York Times, Перді також є співзасновником організації Adaptive Action Spots (AAS), організації, яка займається створенням можливостей для спортсменів з фізичними вадами.

Медаль Стронга - це його друга параолімпійська медаль у кар'єрі, оскільки виходець із Каліфорнії виграв срібну медаль у класі LL2 серед чоловіків у банківському слаломі. Раніше він здобув золоту медаль зі сноуборд-кросу на зимових Паралімпійських іграх у Сочі 2014 року.

"Медалі - це чудово, але кожна з них пережила життєвий досвід, і нам усім довелося адаптуватися до цього обмеження", - сказав Стронг. «Щоб вийти і продемонструвати свої здібності замість своїх обмежених можливостей, і на рівні верхової їзди ми можемо це робити через алею сноуборду, я так пишаюся своїм видом спорту. Я впевнений, що став частиною цього руху ".

Стронг виріс на серфінгу та скейтборді на Гаваях, коли у віці 17 років, коли він був на мотоциклі, водій збив його головою, що призвело до ампутації лівої ноги нижче коліна. З тих пір Стронг став першим спортсменом-чоловіком, який виграв індивідуальну золоту медаль зі сноуборду на зимових Паралімпійських іграх у Сочі, а також брав участь у багатьох змаганнях та здобував численні медалі на змаганнях зі сноубордів зі здатним бодібордингом.

Окрім сноубордингових медалей Перді і Стронг, Оксана Мастерс здобула свою четверту медаль у Пхенчхані, цього разу - в біатлоні на 12,5 км серед жінок. Мастерс фінішував другим, пробивши чистий удар з 20 з 20 пострілів і закінчивши на 19 секунд відставання від першого місця.

"Я просто зосередився на тому" вдиху, видиху, паузі, стисканні "- це все, що я тренував і практикував", - сказав Мастерс. "Я не міг повірити. Я ледь не впав, виходячи за кут, кажучи своєму тренерові: "Я прибрав!" Я не можу повірити ".