Спалювачі жиру Stella Dimoko T5

Самоконтроль/рішучість та фізичні вправи - це найкращий спосіб виглядати здоровою та здоровою. Я не вірю в ці таблетки чи каву чогось іншого, чи візьмеш ти це назавжди.

stella

Навіщо витрачати 12500.

Я з вами, перший син, я виберу природний спосіб у будь-який час і будь-коли.

На ва о. Це дорого вау. Жебрак скоріше піде і оплатить передплату за тренажерний зал. Я не проти того, щоб хтось використовував добавки, але правда полягає в тому, що коли ви припините їх використовувати, ви збираєтеся подвоїти свій колишній розмір. Якщо говорити з досвіду. Отже, я зараз харчуюсь здоров’ям і зупиняю всі продукти до 18:00. Щодня гуляйте/бігайте @ щонайменше годину. І мені добре їхати. Був раніше розміром 24, а зараз 14. Це просто самодисципліна та рішучість. І так, я одружений з 4 прекрасними дітьми. Але якщо ви не отримаєте потужність, просто скористайтесь d boster, щоб знизитися. Успіху всім дозам, хто спробує.

Obara onye nwem.
Розмір 24?

Будь ласка, onomebonny im nt одружений, але був 10-м розміром у 2010 році, тепер 2015, я прямую до 14 uk chai Бог допоможе, я розпочав вправу, але не бачу результату, їжте раз, а потім їжте фрукти вночі та пийте чай для схуднення, що ще я можу зробити, будь ласка, допоможіть мені

@Onomebonny, скільки часу знадобилось у, щоб дійти до розміру dt? Чи співпрацювали ви з ним? Прошу відповісти.

Не їжте фрукти з 7, замість цього приймайте грецький йогут, горіх. . їжте яєчний білок щодня. . прийміть овес як сніданок і припиніть їсти ластівку та червоне м'ясо. і випийте багато води.

Ірен Б ти ні ну о. Ха-ха-ха-ха

@ улюблена дівчина. Зараз це 1 рік 2 місяців серйозного учня. Я не пропускаю жодної їжі @ все, але їжу невеликими порціями. Жодні нечіткі напої - лише вода та натуральні соки, які я готую сама. Я відвідую спортзал 5 разів на тиждень з 6 ранку до 8 ранку, перш ніж розпочати свій бізнес. Візьміть більше злаків з знежиреним молоком d d ранків уникайте цукру в них. І, будь ласка, зупиніть d тонкий чай. Я також щодня використовую насіння та листя морінгера. Це хороший і природний детокс. Мій обід, як правило, рано до 12:00, коли я їв більше сирих або напівготових овочів разом із усіма прийомами їжі. Вечеря до 17:00 та світло. Просто зробіть це, і ви побачите результати. Спробуйте ходити по рд, це дуже добре. Удачі

Це неправда, піди, потренуйся і дотримуйся дієти

Їжте чисто і не тримайте нездорову їжу. Багато кардіо, часто пийте воду.

Я не вірю у все це, вага повернеться, якщо ви хочете схуднути, змініть спосіб життя і на 20% краще, детоксикуйтеся один раз на місяць, якщо ви не можете бути в тренажерному залі, довгі прогулянки та домашні справи допомагають втратити вагу .Бог ша благословить una husstle.

Жир - це сволота - це одна і та ж жінка, Кіа змушує я йти купувати, я не такий товстий, але мій живіт - це щось інше після 2-х кесарів, скільки це і де я його можу взяти

З тією аґбадою, яку вона носила на першому знімку, вона виглядає однаково без втрати ваги.

Ця реклама не для мене, я не можу приймати препарати для спалювання жиру, вони ніколи не скажуть, що після цього припиняють приймати їжу пізно ввечері, уникають жирних ніг, приймають багато води та фруктів шикена

Я зв’язую ноги і прикидаюся русалкою на цій. Мій власний чоловік просить мене додати плоті, я не рубаю відбивну, абег, будь-які наркотики? До речі, я використовував wateon, скаржився і безліч інших.

Насолоджуйтесь своєю стрункою посадкою.
Жир не корисний o

Дорогий мій, я в тому самому взутті, що і ти. Але я ще не маю одружитися, тому що я такий стрункий, мокрий, я невська рубана. wateon і скаржитися тільки починається настільки, наскільки я пішов, щоб додати вагу. Мій доктор каже мені, що люди вмирають, щоб схуднути, але наші чоловіки воліють мати м’ясисту крихітку. як хлопець колись глузував, "на кістку я хочу вміти". Ви можете просто уявити. Тож я змирився з долею

Ви будете природно додавати вагу у міру дорослішання (метаболізм сповільнює консерви). Тож насолоджуйтесь стрункістю, поки вона триває

я тренуюсь і харчуюсь здорово, щоб залишатися в формі. ненавиджу жир

Куди мені відправити твій поцілунок? Якщо ви не можете займатися фізичними вправами, принаймні, почніть із зменшення кількості їжі, зменшіть кількість вуглеводів, прийміть фрукти, вигнайте соду, тістечка, тістечка і найголовніше уникайте пізньої їжі.
Всі ці препарати недоцільні. Я не намагаюся зіпсувати чиюсь суєту, а заявляю очевидну істину.

добре зауважив, але мені подобаються вони помірні не товсті і не стрункі, ти кричиш друга, я потрапив на s і m bbm ім'я miel справжнє ім'я милосердя

Лютий, купуйте Еговін. Це працює

Na so. Дозвольте запитати, що відбувається з 31-го дня ?. Коли ви повинні закінчити його приймати?.

Я був з двох сторін розбіжності, тому можу говорити авторитетно.
Я був дуже стрункий, і я їв усілякі види, щоб додати трохи ваги. Заварний крем, Ватеон, всілякі. У жодному разі.

Я почав додавати вагу після того, як у мене народилася друга дитина. Я був надзвичайно щасливий. Я продовжував додавати n страх. Я зважився на n паніку.

Я зустрів лікаря, який порадив мені, що робити. Я дотримався цього через роки, я все ще на цьому курсі, і я щасливий.

Отже, дами,
Харчуйтесь правильно
Вправа
Плоди російських овочів
Червоні гарячі коітальні пригоди
І більше RHCA

Abeg wetin be RICA?

На ваш тип Вей чоловік не dey торкатися протягом багатьох років бачити вас кричати секс вгору і вниз. Тим не менше ти не отримуєш жодного

Ват чоловіків.
pls, який з d doc ми бачимо. lolz

Більшість з нас вагітні без будь-якого передпологового періоду.

Аноне, як ти знаєш?.
Будьте таким, як скажіть, що ваш власний закон теж вас не чіпає.
Жарти, це призначено Богом для МУЖІВ І ЖІН.
Мій діалект називає Xes Ikpali amụ. (Amu як у сміху)

Суть! Дивіться отапіапію! # упаковка

Вживати наркотики не найкраще, а що, якщо це закінчиться? І більше того, навіть не доцільно для молодої дівчини, яка ще має дітей # Постійні фізичні вправи всіх типів (не можна відвідувати тренажерний зал), зменшуйте крохмалисту їжу, і перестаньте їсти щонайбільше о 19:00. це найпростіший найменш дорогий спосіб стримати жир ***

Немає цього народу. їм довелося носити бубу на жінці і укладати волосся, а також не макіяжуватися, тому вона буде здаватися товстою в першій пікселі . Unu na agwa beati. Харчуватися в чистоті та займатися спортом залишатиметься найкращим!

Контролюйте, що ви їсте. Живіть здорово і займайтеся спортом. Не їжте занадто багато. Немає товстої людини, яка б не їла занадто багато. Туфіаква! Я ненавиджу жир

Дивіться ehn, Єдиними перевіреними кроками для схуднення є 1) Поверніть голову вліво 2) Поверніть голову вправо 3) Потім повторіть процес зі швидкістю, коли вам запропонують їжу

Ха-ха-а-а-а! . це вправа на китів. lolz

@ Жорстокий: змішуйте пляшку холодного мальтійського гайсу з баночкою молочного напою кожну ніч. Ви побачите d різницю протягом 2 тижнів. Я спробував все, що міг, щоб додати ваги - омега h3, супа апетит тощо, але нічого не працювало, поки я не використовував ds. Зараз мені зручний розмір 8

Чай див джедаїв-джедаїв оооооо.
Ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха

Lolz. .серйозний ризик для здоров'я ooooo.chei!

Мені потрібен, скільки? Якщо я почую, що кажу, що купую.

Добре для Ібурібуса. Я важу 65 років і не хочу, щоб щось заважало моїй фігурі.

Побічні ефекти без навантаження.

Наркотик - це шахрайство, яке він робить, використовуючи його раніше. Hv вивчив мої уроки, тренажерний зал - найкраща рутина

зі мною все добре. мені це не потрібно

Я ще не побачив рекламний ролик про те, як спалити горщик живота для чоловіків. .

Повірте мені, ідіть, продайте, ми маємо багато вагітних тут, у Лагосі. якщо ти введеш оніцу. .

Ооооо. пленти мама еджима в масках як чоловіки.

Нігерійські пивоварні "Чай", що просочують наших чоловіків з самого початку

Нігерійські жінки так чи інакше сприймають чоловіків. Ось чому 50-річний горщик з пузатим чоловіком буде голосно засуджувати даму як "безформну амебу Вей стару"

І цей пивний живіт (він же горщик) має проблеми зі здоров’ям (вони навіть цього не знають)
І більшість з них схильні до серцевого нападу, високого кров’яного тиску та діабетиків .

Гаразд, якщо ти так кажеш.

Що стосується мене, я не бачу особливої ​​різниці. на першому знімку вона носить великі розміри, щоб підкреслити свою "вгодованість", а на другому знімку сукня, що обіймає тіло, підкреслює її "струнку фігуру". це просто не той шлях.
Дозвольте їй носити сукню, що обіймає тіло, в b4 і після, тоді ми можемо почати "говорити про бізнес". lmao
я струнка, ха-ха

Ваша голова там заперечує.

Ваша голова там заперечує.

Чи злочин бути товстим? Тіло народів не однакове. Деякі люди не виглядають добре товстими, а інші - худими. Лекпа - це не краса

Правильно.
Великий сміливий НД красивий у будь-який день.

Історія для богів d. Я обіцяю сісти на 6-місячну дієту, зараз jst 4 місяці +, і всі, включаючи тих, хто сказав, що я повинен сідати на дієту, колись говорять мені, щоб я зупинився.

Для мене немає нічого подібного до того, щоб харчуватися в чистоті, хоча здорова їжа - це дорого, але це того варто. Я мало займаюся, але щодня я гуляю годину.

Куди йде жир? Coz u don't poo fat na? На питання, яке я задаю o

Такий справжній. здорова їжа, блін, дорога.

Вона не виглядає товстою в першій картинці для мене просто дуже велика сукня. Вона могла носити однакову чорну сукню на обох фото, щоб переконати мене.

Не заперечуйте проти них. Я схудла за допомогою жодного іншого процесу, крім фізичних вправ та дисципліни апетиту.

Хтось із вас чув про проблему зі щитовидною залозою? Недостатня активність щитовидної залози змушує людей додавати вагу? А деякі генетичні? Все не в їжі. І більшість із вас, які лають людей із вагою, ви забуваєте зазирнути до своїх домочадців, перш ніж вказувати пальцями. Їжа в Нігерії - це все вуглеводи. Скільки овочів у нашому раціоні? Вправа? Середній нігерієць виїжджає з дому о 5:30, щоб отримати роботу, приїжджає додому через 8 через затори, вихідні вони наздоганяють внутрішні справи, біко, де час для фізичних вправ і не їсти після 6? Будучи стрункою не означає, що ви в стані чи здорові. Деяким пощастило мати хороші тіла завдяки своїм генам.

Правда полягає в тому, що ви набираєте вагу від того, що потрапляє у ваш рот, і Нігерія - найкраще місце для швидкого схуднення, тому що вся наша їжа в основному органічна. Як це, сільські жителі не товстіють, їдять три рази на день, щоб не насититися і подивіться у вас немає схуднення. Нігерія отримує свіжі речі для того, щоб хтось швидко скинув вагу .

Нігерія - найкраще місце для скидання ваги. Є багаті органічні фрукти та овочі, якщо хтось дійсно хоче їх з’їсти.
Точки швидкого харчування зробили багатьох людей нездоровими.

На все є час, наприклад, вийти з дому на 20 хвилин раніше, отримати хороші тренажери для ходьби, дезодорант тощо. Покладіть офісне взуття у свій рюкзак та інші необхідні речі і пройдіться 20 хвилин. Де ви вирішили зупинитися на будь-якому транспорті до роботи та освіжитися (жир з часом розтане)
Пролиття калорій полягає в самовизначенні та дисципліні. (Не те, що очі бачать як їжу, яку їсть ротова порожнина.
Їжте чисто, пийте багато води, щоб посилити свій метроболізм .

Anon 15: 11, pls chop kiss. Ви так само на місці, де зараз час робити вправи, чи потрібно було так багато робити. Хай Бог допоможе мені.

У проливанні калорій немає магії. Найкращий спосіб - це чисте харчування, багато води, фізичні вправи та фізичні вправи (кардіотренування). потій так, ніби завтра не вийде, lolz, і відчуй інше.

Щодня випивати таблетки ніколи не є хорошим способом, тому що, припинивши приймати таблетки, вага повернеться втричі.

Краще створити рутину для життя .

на фізичні вправи та зменшення розміру порцій йди робити оооо (я зменшив порцію своєї ластівки до половини МОЇЙ руки, коли вона стиснута, і беру більшу частину супу, рис - 2 кухонні ложки, а також будь-яку іншу приготовлену їжу, ямс не більше 2 скибочок, зварити мої яйця замість смаження, перейшов на соняшникову олію для моїх рагу, перейшов на пшеничний хліб з білого хліба, їсти більше риби, ніж яловичину або курку, багато фруктів, особливо на вечерю, не більше солодкого печиво, яке замість цукру переходить на мед з чаєм, їжте морозиво, шаурму та піцу лише в день свого дня та дня чоловіка; я іноді відступав, але пробачав себе і повертався назад; встановіть ваги, щоб я міг контролювати свою прогрес тощо). також вирізання шкідливої ​​їжі та газованих напоїв. вода все-таки буде найкращою. починайте повільно і поступово збільшуйте інтенсивність вправ. якщо ти хочеш чогось, чого ти ніколи не мав, ув повинен робити те, що ніколи не робив.

@ Sese. спробуйте спеції кориці для своїх
Чай наступного разу без меду. Це додасть вашому чаю солодкий смак і чудовий ароматний смак без калорій, які ви отримуєте з меду. (Половина чайної ложки, залежно від того, як вам подобається сильний смак)
А спеції кориці дуже корисні для здоров’я.