Росія пуммель саудівців у відкритті Кубка світу

Поділіться цією статтею

побила

Нарешті випущені після річної дієти міжнародних товариських поєдинків, господарі Росії в четвер розрешились наміри чемпіонату світу з перемоги над Саудівською Аравією з рахунком 5: 0.

Росіяни подали адреналіновий виступ для натовпу Лужників місткістю 80 000, до якого входили президент Володимир Путін і саудівський принц.

Саудівці, які посіли три місця вище Росії на 67 місці у світовому рейтингу, часом грали в хороший, щільний футбол, але ніколи не могли зрівнятися з російськими господарями за енергією чи намірами.

Лужники вибухнули в захваті лише через 12 хвилин, коли Юрій Газинський направився додому за ножем. А ще краще, коли росіяни шукали ранніх сцен футбольного Ренесансу в тісноті фінансово багатою, але неякісною внутрішньою лігою, хрест, який встановив мету відкриття турніру, надійшов від московського ЦСКА, 22-річного Олександра Головіна.

Його потенційний перехід у "Ювентус" викликав ажіотаж вдома на цьому тижні після багатьох років, коли найкращі європейські клуби втратили майже будь-який інтерес до російських талантів.

Денис Черишев продемонстрував власну майстерність подвоїти перевагу господарів безпосередньо перед перервою лівоногим пілетником, а Артем Дзюба очолив третього росіянина на 71-й хвилині - 89 секунд після виходу на заміну.

Черишев і Головін ще два вдарили у штрафний час, останній зі штрафного, щоб заповнити нещастя гостей.

У п'ятницю Єгипет та Уругвай повинні зіграти другий матч групи А в Єкатеринбурзі.