Міттельштадт запечатував Шаблі 3-2 Перемагання над "Пантерами"

У ніч на рахунку найкращих бомбардирів «Буффало Сейберз», на допомогу прийшов Кайл Окпосо та його шліфувальні машини.

ущільнює

Окпосо встановив обидві цілі в регламенті, перш ніж Джек Ейхель і Кейсі Міттельштадт забили гол у перестрілці, щоб допомогти Буффало зіграти найкращий старт сезону за останні 10 років, 3: 2 у п'ятницю ввечері перемогли Флориду Пантерс.

"Я ніколи не бачив, щоб лава настільки вболівав за іншу лінію, яка б мала успіх", - сказав тренер Ральф Крюгер про те, як його так звана енергетична лінія забивала голи з роздільною здатністю 2:33, охоплюючи другий антракт у ставку "Буффало" до лідерства 2: 0. "Щоб побачити всю цю важку роботу, шліфування, яке вони проводили в перших п’яти іграх, окупилося сьогодні настільки великим".

Це могло б бути ще більш задоволенням, якби "Саблі" не витратили два голи у третьому періоді переваги протягом другої гри поспіль. У середу "Буффало" забив перевагу з рахунком 4: 2, в результаті вигравши над "Монреалем" в овертаймі 5: 4.

"Ми просто трохи відступили", - сказав Окпосо, який мав основну передачу на голи, які забили Йохан Ларссон та захисник Марко Скандела. "Нам просто потрібно знайти спосіб продовжувати грати в нашу гру і продовжувати залишатися агресивним".

Земгус Гіргенсонс також мав дві передачі в ніч, коли потужна розіграна сила Буффало завершила 0 на 4. Лінус Уллмарк завершив 41 сейвом, ще два в перестрілці.

Буффало покращився до 4-0-1 і вперше з 2008-09 року відкрив три перемоги вдома.

Майк Хоффман змусив овертайм, забивши гол за 11 секунд. Залишившись відкритим у правому колі, він терпляче чекав, перш ніж нанести постріл через ліве плече Уллмарка. Євген Дадонов мав гол і передачу, а Джонатан Хюбердо - дві передачі за Флориду (1-2-1).

Велика заслуга воротаря Сергія Бобровського, який зробив 30 сейвів, у тому числі кілька в останньому овертаймі 1:45.

Спочатку він кинувся, щоб отримати шматок пострілу Ейхеля на відриві. Потім Бобровський вибив ліву майданчик, щоб зупинити Міттельштадта, який був поставлений на правій стійці.

"Для нас це величезний момент", - сказав Бобровський. "Очевидно, ми могли б прибрати деякі речі, але я думав, що хлопці активізувались і проявили характер".

У вівторок Бобровський втратив "Кароліну" з рахунком 6: 3, коли його підняли, дозволивши чотири голи на 14 ударів у першому періоді.

Ейхель забив гол при першій спробі Баффало, коли Банкінг здійснив удари по правому штанзі. Після того, як Флорида Вінсент Трочек і Олександр Барков зазнали невдачі у своїх спробах, Міттельштадт запечатав перемогу, вдаривши удар по воротах.

Уллмарк був вражений тим, як Сейбри не здавались після здачі лідерства.

"Ми ніколи не вагалися. Ми залишалися спокійними на лавці запасних. Ніхто не засмучувався або щось подібне", - сказав він.

І він звинувачував себе у тому, що допустив гол Гофмана, який прийшов із Бобровським, який витягнув додаткового нападника.

"Я мав це мати. Він, як відомо, надягає верхню рукавичку", - сказав Уллмарк, який зупинив 40 пострілів у програші 4: 3 в овертаймі в Колумбу в ніч на понеділок. "Моя робота зупинити шайбу".

Ларссон відкрив рахунок, залишившись 31 секунду в другому періоді, якраз тоді, коли Хоффман закінчив відбувати штрафний перехресний контроль.

Окпосо під’їхав правою крилою і намалював двох захисників, входячи в зону пантерів. Потім Окпосо пропустив пас на відкритого Ларссона, який накинув постріл, а потім злетів над Бобровським, який затримався на частку секунди, пробившись, залишивши 31 секунду в другому періоді.

Сила гри Buffalo увійшла в гру, реалізувавши вісім з 15 можливостей.

Сканделла підняв Буффало на 2: 0, стрибнувши в гру і перетворивши пас Окпосо в ліве коло, забивши 2:02 у третій період.

У "Сейберз" закінчилося кілька точкових смуг, серед яких чотири геймера захисника Расмуса Даліна, у яких він мав гол і шість передач, і нападаючий новачок Віктор Олофссон, який поєднав чотири голи та передачу в перших чотирьох іграх.