Професіонали виставляють шоу у неділю на First Riviera Tennis Classic

рівці

Автор СТІВ ГАЛУЦЦО | Спортивний редактор

Зірки з'явились, дощ не збігався, і до вечора неділі всі, хто брав участь у першій в історії Тенісній класиці Riviera, показали, що винахідливість та дії можуть змінити світ.

Колишній топ-10 гравців та 14-річний ветеран турніру ATP Джеймс Блейк зібрався з базової лінії в одиночному поєдинку в неділю.

Зірки тенісу Марія Шарапова, Енді Роддік, Джеймс Блейк, Венус Вільямс і Моніка Пуйг відповідали на запитання колишнього професіонала і тренера і коментатора Тенісного каналу Пола Аннаконе на VIP-прийомі в клубному будинку, а потім виходили на корти в годинну клініку, де власники квитків доводилося обмінюватися залпами, наземним ударом та словесними ударами з усіма п’ятьма чемпіонами. Нарешті, колишні партнери Кубка Девіса Роддік і Блейк зіткнулися на товариській одиночній виставці, Вільямс і Пуїг послідували власним поєдинком, потім Роддік у парі з Вільямсом взяв на себе Блейка і Пуїга в парному розряді. Коли вдарили останній м’яч, усі стали переможцями, а чек на суму 50 000 доларів був вручений Американському фонду пожежних Червоного Хреста та Лос-Анджелеса.

Моніка Пуїг з Пуерто-Рико виграла золоту медаль в одиночному розряді на Олімпійських іграх у Ріо в 2016 році.

VIP-гостей запросили на сцену для фотографій з гравцями, а предмети в прямому аукціоні включали чотириночі пакети Відкритого чемпіонату Франції та Уімблдон (кожен оцінюється в 22000 доларів), годинник Rolex вартістю 7850 доларів та досвід водіння Porsche на вихідних (оцінка у 3800 доларів).

Виграв поїздку на Уїмблдон із заявкою на 13000 доларів член Рив'єри та житель Маркеса Ноллса Марк Розенталь, який грав у недільній клініці і дружина Лорі координує приймаючі сім'ї для всеамериканського чемпіонату ITA серед жінок, який щороку грав на Рів'єрі. до 2018 року.

Колишня номер 1 світу Марія Шарапова дає кілька підказок учасникам клініки.

"Ми любимо теніс, ми ніколи не були на Уімблдоні, і наше майно в Малібу суттєво постраждало від пожеж, тому ми підтримуємо справу", - сказав він.

Роддік, який був відомий своєю бурхливою подачею та форхендом з вивороту, 15 років брав участь у турнірі ATP, виграв титул Відкритого чемпіонату США у 2003 році, пройшов у чотири фінали синглів Великого шолома і був внесений до Міжнародного залу слави тенісу в 2017 рік.

"Ми з Джеймсом зблизилися як товариші по команді з Кубку Девіса, і ми все ще хороші друзі". сказав Роддік, який виграв 10-геймовий сет 10-5, закінчивши його одним зі своїх вінтажних тузів біля центральної лінії.

Зірка WTA та колишня перша фігура світу Венера Вільямс (праворуч) фіксує свого парного партнера під час недільної клініки професіоналів та гравців на верхніх кортах тенісного клубу "Рив'єра".

"Ми багато років грали один з одним", - додав Блейк, колишній 14-річний ветеран турніру ATP, який посів 4 місце. "Енді виграв більше, ніж я, і сьогодні він збільшив відстань, але це йшлося про повернення. Усі, хто живе тут, у Лос-Анджелесі, бачили шкоду, яку завдали пожежі ".

Шарапова була No1 у турі WTA протягом 21 тижня і вперше досягла цього рейтингу у віці 18 років. Вона виграла кожен з чотирьох великих чемпіонатів в одиночному розряді та володіє 36 титулами в кар'єрі.

"Вирісши моєю метою було стати чемпіоном тенісу - це те, що я прокидалася щоранку і для чого тренувалася", - сказала вона. “Є стільки доріг, якими можна пройти. Я люблю їсти, люблю їжу і не можу робити безглютенову або безмолочну справу. Я знаю, що дієта - це велика справа для спортсмена, але я вважаю за краще займатися трохи більше і їсти те, що хочу ”.

Разом зі своєю молодшою ​​сестрою Сереною, Венера Вільямс виросла в Комптоні і в дитинстві грала в клініці на Рів'єрі. Також колишня гравець номер 1 у світі, вона виграла сім титулів у одиночному розряді Великого шолома, 14 парних корон Великого шолома та чотири золоті медалі.

Колишній чемпіон світу №1 та 2003 року на Відкритому чемпіонаті США Енді Роддік вдарився форхендом на недільній одиночній виставці.

“Що мене підтримує? Грати за олімпійську славу або просто бути поруч, чесно кажучи », - сказав Вільямс. «Я люблю свою роботу, це весело, і я не можу придумати нічого іншого, що б воліла зробити. У Серени є дитина та чоловік, тому, якщо вона зможе продовжувати йти, у мене немає виправдання! "

Пуїг увійшов в історію на літніх Іграх 2016 року в Ріо, ставши першим спортсменом Пуерто-Рики, який виграв золоту олімпійську медаль. Вона виграла Вільямса 8-6 у виставці, але Вільямс помстився, коли вона та Роддік виграли парний матч у тай-брейці.

Сіл, призер Греммі, співак/автор пісень, який грав у клініці, і актриса, удостоєна Оскара Джоді Фостер.

Ця сторінка доступна передплатникам. Клацніть тут, щоб увійти або отримати доступ.