Медведєвський джаггернаут продовжує на US Open знесення "Тіафо"

У понеділок заявки на перший титул "Великого шолома" набрали темпу, коли росіянин увірвався у чвертьфінал US Open з домінуючою перемогою 6-4 6-1 6-0 над безвольними

виступ

Третій насінник Медведєв, який програв епічну п'ятірку

у минулорічному фіналі ледве потіло у вечірньому матчі на стадіоні Артура Еша, коли опір американського Тіафо розсипався після падіння у перерві у другому сеті.

і Надаль відсутній, і топ-насіння

дискваліфікований за влучення м'яча у лінійного суддю, Медведєв тепер вигідний букмекерам перемагати в Нью-Йорку.

Єдиний чоловік за останні вісім, який не скинув сет, його самотній удар проти Тіафо відбувся, коли його зламали на 5-2 подачі для першого сету.

"Я думаю, це був, мабуть, мій найкращий матч (у турнірі)", - сказав ESPN 24-річний 6-футовий 6-дюймовий (1,98 м).

"Завжди краще починати турнір трохи іржавим, а потім ставати кращим".

Медведєв битиметься з 10-м посівним співвітчизником

, гравець, якого він добре знає з юніорських часів, для півфінального спального місця.

Рубльов переглянув шостого насінника Маттео Берреттіні в чотирьох сетах, діставшись другого чвертьфіналу Відкритого чемпіонату США через три роки після прориву в 2017 році як 19-річний болт із нечітки.

Рубльов, Медведєв і

, який був посіяний 11-м і побитий у третьому раунді, очолює сильне російське покоління, якому в найближчі роки пропонують змагатися за здобич Великого шолома.

Рубльов заявив, що вони з Медведєвим були "божевільними на суді", коли грали один одного в дитинстві.

"Просто кидаю ракетки, скаржуся", - сказав він журналістам.

"Що я пам'ятаю від нього, він завжди був одним з найбільших бійців, яких я коли-небудь бачив у своєму житті".

Медведєв заявив, що вдасться неодноразово вести м'яч на Рубльова або інших гравців, щоб спробувати виграти.

"До тих пір, як, можливо, 12-річному віку, а може і 10, це правда, можливо, якщо щось пішло не так, я просто робив лоб, поки не виграв матч", - сказав він.

"У Росії, коли є турніри (для) до 10 років, ви граєте до чотирьох ігор, що є коротким, і мені вдалося зробити ці матчі до трьох годин.

"Російський менталітет нелегкий для тенісу".