Китай, який сподівається на зміну Ронга, виявляється правильним кроком, щоб підняти приймаючу Японію

П’ятниця, 15 листопада 2019-13: 52 Кен Маранц

китай

НАРІТА, Японія (15 листопада) --- Стратегічний крок, можливо, позбавив Кубок світу серед жінок класичного зіткнення титанів, але врешті-решт, це могло б окупитися більш захоплюючими змаганнями в цілому.

Китайська команда заявила в п'ятницю, що RONG Ningning (CHN) змагатиметься до 59 кг за дводенне командне змагання в Наріті, на схід від Токіо, замість 57 кг - запобігаючи матчу-реваншу з Рісако Каваї (JPN) цього року. Чемпіонат світу в Нур-Султані, який японка виграла за своє третє світове золото.

"Я просто слідкую за тим, що хоче тренер", - сказав Ронг, який був чемпіоном світу у 2018 році до 57 кг, через перекладача.

Приймайте Японію, яка прагне отримати свій п’ятий титул поспіль і 11-й загалом, і Китай зіткнуться один з одним у третій сесії в день відкриття в суботу в спортзалі Накадайського спортивного парку Накадай. Протягом перших двох сесій Україна, інший член групи з трьох країн, зіткнеться з обома.

Китай, який виграв останній з шести титулів у 2013 році, надішле грізний склад, який включає, крім срібного призера Ронга, чотирьох бронзових призерів з Нур-Султана. Не можна не помітити і бронзовий призер Олімпійських ігор Ріо-2016 САН Янань (CHN), який цього року фінішував п’ятим у вазі до 50 кг.

Переміщення Ронга до 59 кг, швидше за все, поставить її проти старшокласника Юдзуки ІНАГАКІ (JPN), одного із семи нещодавно коронованих чемпіонів світу U-23 у відносно молодому японському складі.

Здається, стратегія Китаю полягає в тому, щоб використовувати свої сильні сторони і грати за розділення 57 кг і 59 кг, а не обирати склад, який збільшує можливий ризик втратити.

"Я справді впевнений у цьому Чемпіонаті світу, тому що я міг бачити, що всі в нашій команді вже підготовлені, і вони виступлять у найкращому вигляді", - сказав Ронг.

Що стосується помсти Каваї за втрату, Ронг сказав, що це може зачекати. Вона очікує, що їхні шляхи знову перетнуться, можливо, ще в Японії на Олімпійських іграх у Токіо 2020.

"Я дійсно з нетерпінням чекаю зустрітись з нею і помститися", - сказав Ронг. "Тож наступного року я зачекаю і підготуюсь".

SUN Yanan (CHN) може зустрітися з суперником Yui SUSAKI (JPN), коли Китай веде боротьбу з Японією в суботу о 17:00 (Фото: Тоні Ротондо).

Ще одним китайським борцем, який хоче помститися, буде Сонце. Ймовірно, вона отримає ще один постріл у молоду зірку Юі СУСАКІ (JPN), яка пропустила постріл у третьому титулі чемпіона світу серед старших у Нур-Султані у вазі до 50 кг, коли програла плей-оф збірної Юкі ІРІ (JPN).

У 2017 році Сусакі переміг НД 9-4 у чвертьфіналі на чемпіонаті Азії, потім знову 4-2 на Кубку світу серед жінок у раунді чемпіонату.

"Я справді з нетерпінням чекаю змагання з" Юі ", - сказав Сун, який виграв Ірі в дикій перемозі в Чвертьфіналі 13-12 в Нур-Султані. "Я думаю, що вона дуже талановитий і відмінний борець".

Рік тому на Чемпіонаті світу серед жінок у Такасакі, Японія, Сун програла падінням Ірі, коли Японія продовжувала перемагати з рахунком 6: 4 у фіналі. Цього разу Сонце намагатиметься надати Китаю ранній імпульс.

"Оскільки це командне змагання, кожен з нас повинен докласти максимум зусиль, щоб захистити свою зону та надати перевагу нашим товаришам по команді", - сказав Сан. "Кожен несе цю відповідальність".

В інших вагових категоріях Масако ФУРУІЧІ (JPN) знизився до 68 кг, залишивши у ваговій категорії колегу світового бронзового призера Палігу ПАЛІХУ (CHN) 72 кг, що може означати, можливо, зіткнення з старшокласником та чемпіонкою світу Юкою КАГАМІ (JPN) цей поділ.

Якщо поєдинок доходить до фінального поєдинку вагою 76 кг, хтось здогадується, яка команда вийде на перше місце, якщо вона виглядає як поєдинок між знайомими ворогами Хірое МІНАГАВА (JPN) і ЧЖОУ Цянь (CHN).

Чжоу перемогла Мінагаву 7: 7 на минулорічному чемпіонаті світу, але японці змінили цей результат у чвертьфіналі в Нур-Султані, вигравши 3: 1 на шляху до захоплення срібної медалі за третю світову медаль у кар'єрі.

Україна, яка зайняла п'яте місце у командному заліку в Нур-Султані, щоб завоювати своє місце на полі в Наріті, обрала молодий склад, залишивши двох своїх срібних призерів світу, Ірину КОЛЯНДЕНКО (65 кг) та Аліну МАХИНІЮ (72 кг).

Таміра МЕНСАХ-СТОК (США) - одна з трьох американських чемпіонок світу, яка боротиметься на Кубку світу серед жінок. (Фото: Габор Мартін)

США покладаються на потрійну загрозу чемпіонів світу
За межами Японії та Китаю єдиною державою, яка за свою 17-річну історію виграла титул чемпіонату світу серед жінок, є США.

Це було ще в 2003 році, але з трьома діючими чемпіонами світу у своєму складі американці сподіваються здійснити пробіг, нарешті, розбивши азіатський задух.

"Ми впевнені в тому, хто ми є", - сказав тренер США Террі ШТАЙНЕР. «Ми також знаємо, що у кожній команді тут є кілька чудових спортсменів. Йдеться про виступ, коли ми маємо виступити ".

Група представляє собою поєдинок між трьома країнами з рівномірними матчами, причому Росія та Монголія також у складі. Росія фінішувала другою в командному заліку за Японією в Нур-Султані з двома чемпіонами та п'ятьма медалями загалом, на три очки випередивши США. Монголія була сьомою.

"Ми просто повинні бути готові завтра до жорстких змагань", - сказав Штайнер. "Якщо ми будемо важко змагатися, я думаю, що ми опинимося там, де хочемо бути. Але Росія та Монголія теж не збираються відмовлятися. Отже, по одному матчу, і нам просто потрібно зосередитись на боротьбі зі своїм стилем боротьби ".

Для нещодавно коронованої чемпіонки світу до 68 кг Таміри МЕНСАХ-СТОК (США) командний аспект та представлення своєї країни додають хвилювання до вже прокачує кров спорту.

"Я люблю боротьбу за свою країну", - сказала вона. "Оскільки я не в армії, я намагаюся знайти спосіб представити свою країну, і я відчуваю, що це наступне найкраще.

“Це дуже хвилююче та захоплююче, і я люблю там ходити, показувати, що я США, і показувати людям, що, привіт, багато людей у ​​США не такі вже й погані --- подивіться на Таміру Менса-Сток, вона така кохана, але коли вона сідає на килимок, ого, може вона піде! "

Менса-Сток, яка братиме участь у третьому чемпіонаті світу, заявила, що не відчуває додаткового тиску, прийшовши на цей раз чемпіонкою світу.

"Не тиск на себе чи навіть трохи більший тиск, а більше" очікування ", - сказала вона. "Для мене це насправді не тиск. Це просто виходить там і каже: привіт, Таміре, [у вересні] ти зарекомендувала себе, вигравши титул чемпіона світу.

«Це було абсолютно дивовижно. А люди вже почали стріляти за мною. Це не інакше. Я просто поїду туди і докажу, що можу працювати більше, ніж будь-коли. Мені просто потрібно вивести "інших" Tamyra Mensah-Stock ".

Новоспечений чемпіон світу Джакарра ВІНЧЕСТЕР (США) буде боротися у вазі до 55 кг на Кубку світу в ці вихідні. (Фото: Кадір Каліскан)

Джакарра ВІНЧЕСТЕР (США), яка виграла свою першу велику медаль, взявши золото в Нур-Султані у вазі до 55 кг, може зіткнутися з розборкою з бронзовою призеркою Ольгою ХОРОШАВЦЕВОЮ (Росія). Росіянин програв у чвертьфіналі Нанамі Ірі (JPN), яку Вінчестер у фіналі обіграв з рахунком 5: 3.

Ще один інтригуючий поєдинок може скласти 76 кг між Аделіною СІРОЮ (США), яка виграла своє п’яте світове золото в Нур-Султані, та Катериною БУКІНОЮ (РУС), бронзовою призеркою Ріо-2016, яка зазнала страшної втрати 6-6 в першому турі Epp MAEE (EST).

Шипучий "Менса-Сток", схоже, також створює настрій для збірної США, і вона бачить у цьому свою роль у підтримці команди на рівному кілі.

"Я просто буду вболівати за свою команду і переконатись, що вони мають правильне мислення", - сказала вона. “Тому що я відчуваю, що я приношу спокій і допомагаю зробити це трохи менш стресовим. Я знаю, що деякі дівчата відчувають такий стрес, тому що для деяких з них це перший чемпіонат світу з футболу.

“Я хочу допомогти їм, як можу. Я не знаю, що вони збираються принести за стіл --- я не знаю, що я принесу за стіл --- але я сподіваюся, що зможу принести свою A-гру ".