У жіночому хокеї Казахстан обіграв Сінгапур з рахунком 4: 0

Казахстан обіграв Сінгапур з рахунком 4: 0, щоб відкрити свій рахунок у 2-му турі хокейної ліги світу (жінки) на національному стадіоні Major Dhyan Chand.

• IANS
  • Останнє оновлення: 8 березня 2015 р., 17:40 IST
  • СЛІДКУЙ ЗА НАМИ НА:

Нью-Делі: Казахстан переконливо обіграв Сінгапур з рахунком 4: 0, щоб відкрити рахунок в 2-му турі Ліги світового хокею (жінки) на національному стадіоні Major Dhyan Chand тут, у неділю.

сінгапур

Казахстан не мав проблем з перемогою в обороні Сінгапуру, регулярно проникаючи в "D.". Їхні зусилля дали результат лише на другій хвилині, коли пас на Віру Домашнєву на "D" м'яко відбив у сітку. Казахстан подвоїв свою перевагу (28-а хвилина), коли Віра забила свій другий гол.

Другий тайм нічим не відрізнявся, оскільки Казахстан забив третій рахунок через капітана Наталю Гатауліну (38-ту). Ольга Хоніна забила четверту (43-ю) рахунок 4: 0.