Каріна Брайант робить крок ближче до Лондона 2012 року

Зірка дзюдо КЕМБЕРЛІ Каріна Брайант дала своїм шансам на кваліфікацію до Олімпійських ігор у Лондоні значний поштовх після здобуття бронзової медалі на чемпіонаті Європи з дзюдо в російському Челябінську.

каріна

• Джон Куч
  • 00:00, 3 травня 2012 р. Оновлено 17:21, 2 липня 2013 р

33-річний хлопець пробився на групових етапах у ваговій категорії + 78 кг і лише пропустив місце у фіналі з вузькою поразкою від поточної триразової чемпіонки Європи Олени Іващенко.

Неможливість виграти золото відмовила Брайанту у місці серед восьми найкращих в рейтингу, що гарантувало б їй посівне місце на Іграх 2012 року, але Брайант залишається "обережно оптимістичним", що вона може вибороти собі місце на своїй четвертій Олімпіаді.

Далі Брайанта чекає Відкритий чемпіонат Великобританії, визнаний Європейським союзом дзюдо захід у Кубку Європи 12 травня.

Там до неї приєднаються товариші-олімпійці з клубу Кемберлі, Сем Лоу, який бореться на полі до 78 кг, і Денні Вільямс, який виступає в категорії чоловіків до 73 кг.

Меган Флетчер із клубу дзюдо Pinewood також виступає у категорії до 70 кг.