Гра в басейн: Вісім м’ячів

грати

Восьма куля - це більярдна гра, в якій проводиться загалом 15 предметних кульок з номерами від 1 до 15. Мета кожного гравця - кинути всю свою групу предметних кульок з 1 по 7 (або з 9 по 15) і виграти гру.

Ви будете грати в однотонні кульки або в смугасті кулі. На початку гри після перерви ви встановите, хто в кого грає.

Ви не кидаєте 8-кульовий м'яч до кінця гри. Коли ви поклали в кишеню всі кулі, ви прицілюєтесь у 8-кульковий. Перший гравець, який кишить усі свої м’ячі, а потім кишить 8-кульковий, є переможцем.

Якщо ви робите "банківський постріл" або "комбінований постріл" - два типи пострілів, вам слід повідомити своїх опонентів про передбачуваний постріл, оскільки ці постріли не вважаються очевидними. Назвіть м’яч і кишеню, в які ви маєте намір цілитися. Вам не потрібно надавати більше деталей, ніж куля предмета та передбачувана кишеня.

Виклик пострілів

Вісім куль зазвичай грають як дзвінок постріл гра, що означає, що перед тим, як вдарити м’яч, потрібно викликати постріл. Спочатку ви вибираєте свій удар, потім вимовляєте його вголос, щоб ваш супротивник почув вас: "П'ять м'ячів у кутовій кишені" або будь-який удар, який ви збираєтеся зробити.

Якщо постріл очевидний, вам не потрібно його називати, але ваш опонент має право запитати, чи він не впевнений. Якщо ви кидаєте м'яч, який ви не називали (так званий "нерішучий"), офіційні правила говорять, що потрібно залишити м'яч у кишені. Однак багато людей вважають за краще повертати похилий м'яч до стопи. Так чи інакше, ваша черга втрачається до наступного гравця.

Правила

Ось декілька загальних правил восьми кульок:

• Вступний перерва ніколи не називається пострілом.
  • Якщо ви робите перерву, ви можете зробити ще один постріл до тих пір, поки принаймні один м'яч на перерві був законно забитий.
  • Якщо вам не вдається зробити законний брейк (жоден м'яч не потрапляє в кишеню), тоді ваш суперник може вирішити відстрілювати м'ячі, коли вони лежать на столі після перерви, або суперник може вибрати ребрейк.
  • Якщо ви розігнали 8-кульковий м'яч на брейк-постріл, усі м'ячі залишаються в горщику, крім 8-кульового, який повертається на стіл. Суперник може зробити ребрейк, якщо 8-кульовий м'яч у кишені або може помітити 8-кульовий на столі на стопі.
  • Якщо ви вистрілите м'яч зі столу під час першої перерви, ви втрачаєте свою чергу. Потім ваш супротивник займає позицію за столом і може продовжувати стріляти або взяти биток у руку і грати ззаду підголовника.
  • Таблиця вважається «відкритою» після прориву, що означає, що смуги або тверді речовини ще не визначені. Стіл завжди вважається відкритим відразу після прориву. У цей момент ви можете вдарити по будь-якому предметному кулі, будь то смугастий або суцільний. Навіть заборонено бити 8-кульовим, коли стіл відкритий, але не кидайте 8-кульовий.

У цей момент під час гри ви можете вразити 8-кульковий м’яч лише як комбінований удар. Якщо ви наносите прямий удар по 8-кульовому м'ячу, ви втрачаєте свою чергу, і будь-які кишені, що перебувають у кишені, залишаються в кишені. У цей момент ваш суперник може продовжувати гру на відкритому столі.

Шукаєте більше цікавих ігор для своїх дітей? Перегляньте наші класичні класичні настільні ігри!

Смуги або тверді речовини?

Тепер, коли стіл відкритий, настав час вибрати групу предметних куль. Ваш вибір визначається лише після того, як ви кидаєте покликаний постріл. Тверді речовини мають номер 1-7, а смуги - 9-15. Восьмикутник чорний. Отже, якщо ви зателефонуєте до «9-кульової в кутовій кишені» і вам вдасться кинути цей покликаний постріл, то ви залишитеся смугами до кінця гри.

Встановлення контакту

Все це звучить досить легко, так? Ну, не зовсім так.

Ось кришка: на всіх пострілах - після перерви, а не коли стіл відкритий - гравець повинен спочатку вдарити по одній зі своєї групи м’ячів, або або кишеню м’яча, або зробити м’яч (або биток) контактом з боком таблиці.

Ви можете змусити биток відбиватися від борту столу (банківський постріл) перед ударом по кулі предмета, але куля предмета повинна бути в кишені, або вона, або биток, повинна стикатися з боком столу.

Якщо жодна з куль не стикається з бортом столу, постріл вважається фолом. Потім ваш супротивник може зіграти в биток у руку з будь-якого місця на столі (це не обов'язково повинно бути ззаду підголовника - це стосується лише першого перерви) .

Фоли та стрибки з м'яча

Постріл вважається фолом, якщо його зістрибнути зі столу. Стрибок м’яча зі столу означає, що ви програєте свою чергу до суперника. Ваш суперник може помітити м'ячі в цифровому порядку з будь-якого місця на столі (це означає, що він може розмістити м'яч у будь-якому місці столу, перш ніж робити наступний поворот).

Якщо ви стрибнете восьмикутник зі столу, ви взагалі програєте! Тож стежте за цим м’ячем і будьте обережні! Якщо ви стрибнете зі столу м’яч - крім 8-кульового - ви втратите свою чергу

Незаконні кишені

М'яч вважається незаконно укладеним із наступних причин:

• Якщо ви кидаєте в кишеньку м’яч, відкидаючи інший м’яч від столу (стріляючи з фолу)
  • Куля, яку ви викликали, не потрапляє у призначену кишеню

Комбіновані постріли

Комбіновані постріли - це легальні постріли, але ви ніколи не можете використовувати 8-кульковий м'яч як перший з яким контактував. Іншими словами, ви можете використовувати 8-кульовий м'яч у поєднанні з іншим об'єктним м'ячем, щоб кинути предметний м'яч, якщо ви не вдарите його першим 8.

Підрахунок балів

Ви продовжуєте грати в об'єктні м'ячі під час відвідування столу, поки не вдасться кинути постріл. Після того, як усі предметні кулі вашої групи потрапляють у кишеню, ви намагаєтесь кинути 8-кульовий кулі. Перший, хто цього досяг, виграє матч.