Футболісти RFS виграли "Лієпаю" в підсумковому матчі та продовжили процес перемоги

Лідер латвійської футбольної суперліги "Optibet" RFS у вівторок святкував перемогу в останній грі четвертого туру, продовжуючи ідеально розпочатий сезон.

футболісти

Віце-чемпіони Латвії зіграли з "Лієпаєю" з гостями 5: 2 (3: 2).

Рідзінієкі вийшов уперед вже на шостій хвилині гри, коли в першій гостьовій атаці вийшов Емерсон Сантана Деуслесіяну, який після незручних дій "Лієпаяса" отримав м'яч у штрафному майданчику біля воріт суперника і відправив його в мета. Незважаючи на те, що вся команда намагалася справити враження, проблемою був виділений Седрікс Куадіо з RFS, оскільки його відкликали з поля через чотири хвилини.

На перерві гості знову прорвали останню лінію "Лієпаї", на 29-й хвилині Емерсон отримав пас через захисний центр і відправив у ворота - 3: 0. Через п'ять хвилин Артур Карашаускс відновив один гол після кутовий удар з сильного дальнього удару.

Господарі напружено працювали, щоб пройти крізь центр, і, як наслідок, мали хороші шанси повернути його назад, коли Karašausks намагався перекинути м'яч через воротаря RFS. “Пенделі” виконав Додо, який на 37-й хвилині зменшив більшість гостей до мінімуму.

У другому таймі атаки не припинилися, і в одному з епізодів дальний постріл Томаса Шимковіча був заблокований Валентином Рангкевичем. Потім, на 60-й хвилині Ракевічс відбив удар Куадіо, відбитий м'яч дійшов до Артура Зюзіньша, який досяг 4: 2.

На перерві гра стала повільнішою, але м’яч знову перетнув лінію воріт. На 88-й хвилині Ракевич зробив помилку при виході з воріт, обігравши команду Лієпаї Біменджімана Бонфіса Калеба.

Жителі Лієпаї розпочали цей сезон досить успішно, в першому турі вони обіграли Даугавпілс з 2: 0, але потім Метта зазнала поразки з 3: 0, а Рига програла з 0: 2. Баланс RFS ще кращий, оскільки цього сезону ще не було смак програшу в чотирьох матчах. У першій грі цього сезону "Вентспілс" був розгромлений з 1: 0, тоді як у наступних двох турах "Вальмієра" була зруйнована з 4: 0, але футболісти юрмальської "Спартакс" зазнали поразки з 4: 1.

Трьом легіонерам уже вдалося виділитися в рядах риганців у цьому сезоні, отримавши кілька голів. Емерсон Сантана Деуслесіан був точним у всіх чотирьох матчах, Томаш Шимковіч і Седрік Куадіо також були успішними, а також Артур Зюзіньш сприяв своєму мистецтву. Талановитий Mārtiņš Ķigurs, який на сьогодні є найкращим бомбардиром клубу, виділився в рядах «Лієпаї» у поєдинку другого туру двома «голами».

Робертс Савєнієкс не зміг допомогти клубу RFS у цій грі через дискваліфікацію. Тим часом жителі Лієпаї отримали попередження від Дисциплінарного комітету Латвійської федерації футболу (LFF) про дії вболівальників у матчі 21 червня проти "Метти", коли запалювали свічки диму. Прихильники проводили ці заходи поруч зі стадіоном.

У минулому сезоні дві команди зустрічались п’ять разів, одна з них брала участь у чвертьфіналі Кубка Латвії. У першій зустрічі чемпіонату Прем'єр-ліги RFS перевершив вдома 2: 0, у другій дуелі гості зіграли без нічиєї, наприкінці червня футболісти "Курземе" виграли з гостями 2: 1, але фінал двобій закінчився з результатом 3: 3. У чвертьфіналі Кубка Латвії RFS відсвяткував свій успіх з 2: 1.

RFS - єдиний клуб, який в даний час бореться у Прем'єр-лізі без втрат та нічиїх.

Четверта поспіль перемога та ще три очки в турнірній таблиці!

Хоча перша половина гри закінчилася невеликою інтригою, команда на чолі з Віктором Морозом змогла показати майстер-клас і в Лієпаї. Повертаємось до столиці у чудовому настрої! pic.twitter.com/9LG648DBPQ

- Футбольний клуб RFS (@RFSDaily) 30 червня 2020 р

Вже повідомлялося, що у вівторок чемпіон Латвії "Рига" виграла "Єлгаву" з гостями 3: 0 (1: 0).

У понеділок, у четвертому турі, "Даугавпілс" виграв "Метту" з рахунком 4: 2 на своєму полі, "Спартакс" з Юрмали на стадіоні Слока дав "Вентспілсу" 1: 3, тоді як "Валмієра" обіграла новачків турніру " Тукумс 2000 ″/ТСС ”з рахунком 2: 0.

RFS є лідером Прем'єр-ліги з 12 очками в чотирьох матчах, далі йдуть "Рига" з дев'ятьма очками і "Вентспілс" з сімома очками. Команди "Лієпаї", "Єлгави", "Даугавпілса" та "Спартака" накопичили шість очок, "Валмієра", "Метта" набрали чотири очки, але Тукумс 2000 ″/ТСС залишився за чотири збори.

Змагання Прем'єр-ліги проводяться без глядачів, суворо дотримуючись вимог раніше розробленого санітарного протоколу. У наступному турі глядачі зможуть бути на трибунах.

Сезон Суперліги з футболу Optibet повинен був розпочатися 13 березня, але напередодні було оголошено про введення надзвичайної ситуації в Латвії. 12 березня було дозволено сценарій, що перші ігри турніру відбуватимуться на порожніх трибунах, але ситуація швидко змінилася, і початок чемпіонату Прем'єр-ліги наступного дня було скасовано.

Участь у єврокубках забезпечують володарі перших трьох місць, а також грається ще один квиток у Кубку Латвії (якщо володарем кубка є одна з команд у трійці найкращих у вищій лізі, то четверте Переможець Єврокаузінгу).

Цього сезону в Суперлізі стартують десять команд, що на одну більше, ніж минулого року, і на дві більше, ніж учора. Також цього сезону в Суперлізі лімітарний ліміт підвищений до восьми гравців. Це означає, що на майданчику одночасно має бути принаймні троє гравців, підготовлених до асоціації. У минулому році ліміт становив п'ять іноземних гравців.

Як і в багатьох інших країнах, після прориву коронавірусу в регламенті чемпіонату Прем'єр-ліги в сезоні 2020 року кількість дозволених замін гравців збільшено з трьох до п'яти.

В даний час планується, що чотири з п’яти раундів ігор будуть показані на каналі “Sportacentrs.com TV”, а один - на каналі “Best4Sport TV”.

Вже другий сезон генеральним спонсором турніру є група компаній Optibet.

У минулому році "Рига" стала коронованою чемпіоном Латвії, але RFS виграв свій перший в історії трофей клубу, який виграв національний кубок.