Фігуристи виходять із періоду сну для читання, повертають Бріінса назад, 4-3, на пізній гол Гарріті

Багряно підвищує рекорд ECAC до 5-4

Морріс Е. Ментум не виступає за хоккейну команду Гарварда; він навіть не відвідує школу в Кембриджі. Але в суботу вдень він, як і Боб Гамере, знімальна група Teleseven і переповнений натовп, очевидно, у пошуках хвилювання і вже скучаючи від періоду читання, був у Watson Rink, коли малинові ковзанярі збігли з великим, 4-3, проти гарного, але не чудового вбрання Брауна.

читання

Це була гра тижня ECAC, перша телевізійна програма в цьому сезоні, яка пояснила наявність Gamere та камер. Що стосується зовнішності Морріса (більш відомого своїм друзям як Мо), він був там, коли Гарвард потребував його, зокрема в останні п’ять хвилин гри, коли два пенальті Бруїна дозволили Багряному домінувати, і в результаті Джон Гарріті виграв у грі гол о 18:04.

Це була гра, яку Гарвард заслужив на перемогу. Багряний переграв відвідувачів здебільшого в якості оборони, при цьому Джон Шустер і Джекі Хьюз вели лідируючий шлях, створивши блокпости перед Брайаном Петровеком (16 збережень), які, безсумнівно, будуть суперниками на південно-східній швидкісній трасі сьогодні вранці.

Це також була гра, яка виконувала різноманітні функції, скажімо, чотири, оскільки а) виявилася достатньою помстою за грудневу програш у Провіденсі цій самій команді Браунів, б) дала Багряному поштовх вперед у турнірній таблиці Плюща, в) тримала всі, хто був у доброму настрої на три важких змагання ECAC на ворожих льодах цього тижня, і г) витягували багато людей з бібліотеки принаймні на три години.

Mentum Redux

Але повернемося до Ментума, котрий щороку приймає більше спортивних змагань, ніж Гарвардські гроші. У суботу у нього не було квитка, і в результаті він був змушений бродити на катоку у пошуках вільного місця, перш ніж нарешті влаштуватися. Це показало.

Спочатку Ментум поселився в секції туб групи Браун, яка незабаром підняла багато галасу, коли Білл Гілліган вивів "Брінз" із рахунком 1: 0, перш ніж більшість натовпу закінчила свій обід в манікотті (на диво, це не було найгірший прийом їжі на вихідних, оскільки він посів друге місце після поєднання м’ясного короваю та/або сардини вчора).

У міру того, як прогресував період відкриття, Браун майже нічого не зробив, провівши ще два постріли в Петро, ​​Багряний взяв під свій контроль, а Ментум зайняв інше місце. З боку Гарварду лід.

О 16:43, зміна окупилася, оскільки головний бомбардир Білл Хозак, одержувач чудових пасів Хьюза та Шустера, сам увірвався у воротаря гри та воротаря Бруїна Майка Лейкока. Тут фейк, там лейк, і після 1-1 було 1-1.

Ментум перейшов до розділу 19 на весь середній кадр, приєднавшись до Білла Гінзберга та Еріка Хабера.

Гарвард продовжував домінувати, доводячи, що справді чомусь навчився у Вісконсіні, і коли Джордж Хьюз пробив власний рикошет повз Лейкока з, здавалося б, неможливого кута, Багряний мав перевагу о 2:45.

Але не більше ніж на певний період, коли Гілліган створив "Скіп Стоверн" для силового гола в 1:22 останнього кадру, а "7 канал" навряд чи скаржився, що його початковий ефір був старомодним трилером. Самотня скарга надійшла від другокурсниці Редкліффа, якій довелося залишити свою першу гру в хокей після двох періодів для репетиції на гітарі і, як наслідок, пропустила чудових 20 хвилин дій.

Ментум проходив у задній частині коричневої лавки, харчуючись хот-догом між періодами, коли Стоверн запалив червоне світло, але незабаром він повернувся до розділу 19, а через сім хвилин Гарвард радісно підняв палиці на знак оцінки рішення Ментума.

Приводом став другий підрахунок Х'юза для переваги 3: 2, цей прийшов на передачу Кевіна О'Доног'ю та Майка Класбі, який замінював пораненого Джина Перді. Постріл Хьюза зблизька був частково відбитий Лейкоком, але невловима маленька шайба перескочила через плече останнього і приземлилася за воротарську смугу.

Розбуджений натовп був швидко приборканий, коли Ментум швидко вирушив до чоловічої кімнати, а Марк Шарест Брауна одними руками зв'язав речі з ціллю, яка була такою ж несподіваною для прихильників партизан-малинових, як подача голуба в Домі Китаю.

Коли Брійнз чинив тиск у кінці Гарварда, «Багряний» захист один із небагатьох разів став недбалим і забув очистити шайбу перед Петровеком. Потім Шарест взяв під свій контроль і поставив усе втричі.

Тож зараз залишилось десять хвилин, і це був хокейний матч. Ментум повернувся до звичного місця, всі інші затримали колективне дихання, а потім через п'ять хвилин синьою лінією Багряний отримав перерву.

Спочатку одного Бруїна відправили до штрафного, і хоча цього разу Гарвард не прописав великі літери, це зробив через хвилину. На друге поспіль ні-ні Брауна, старший Гарварда (Джордж) Хьюз віддав шайбу Хозаку, розміщеному за сіткою Брауна зліва від Лейкока.

Коли воротар зосередився на Хозаку, старший центр направив диск через рот воріт до першокурсника Гарріті, який якимось чином контролював його з іншого боку складки і перекинув повз ще не перевернутого Лейкока.

Для Багряного - важливий тріумф у чудовій грі, для Ментума - лише черговий робочий день. Тепер Гарвард готується до завтрашнього нічного змагання в Бостонському коледжі, коли Ментум знову буде присутній. Де сидить старий Мо, проте поки не визначено.

32-14 ПАТРІОТИ БИЛИ ЧЕМПІОНАМИ Багряний Сенді О. Стейнгард DOUG THOMSON [18] і JOHN COCHRANE [20] отримують компанію, коли вони переслідують вільну шайбу в Браун-енді, де відбулася більша частина денних дій. Гол Джона Гарріті, який залишився 1:56, дав "Багряним" заслужений тріумф 4-3 і реванш за грудневу програш у Провіденсі.

Хочете бути в курсі останніх новин? Підпишіться на нашу розсилку електронною поштою.